Klauskite gydytojo

Sveiki, lankiausi Jūsų paskaitose, žiūriu, kad tiksliai neužsirašiau informacijos dėl Lymphomyosot vartojimo tabletėmis. Jei vaikui adenoidai ir duodu jas pastoviai, tai duoti 3 kart dienoje, kaip nurodyta pakuotės lapelyje, ar geriau po pusę tabletės tik 2 kart? Vaikui 4 metai, LOR daktarė rekomendavo pavartoti pastoviai. Dėkui už patarimą, Rimantė

Laba diena, miela Rimante. Rekomenduoju pavartoti po 1 tab. 3 kartus dienoje. Tikslingiausia būtų vartoti ir visą Detox-kit rinkinį du kartus dienoje po 3 lašus kiekvieno preparato, o Lymphomyosot – 3 kartus dienoje. Reikalinga gydytojo – homeopato konsultacija. Gydant adenoidus kartu rekomenduoju ir Echinacea comp. tabletes ar Traumeel S tabletes.

Gydytoja sveiki, kad vaikui 3 metų lengviau praeitų vėjaraupiai, ką patarumėte pavartoti iš homeopatijos? Ačiū. Jurga

Laba diena, miela Jurga. Prie vėjaraupių tikslinga vartoti Engystol tabletes, po 1 tab. 3 kart dienoje, Euphorbium compositum nosies purškalą (purškiamas 3- 5 kartus dienoje), nes šis preparatas turi  prieš virusinį poveikį.  Ramumui ir simptomų lengvinimui – Viburcol žvakutės.  Limfos drenažui ir detoksikacijai patariama vartoti Detox-Kit rinkinį, po 3 lašus kiekvieno preparato, 3 kartus dienoje su vandeniu.  Tikslinga kindividuali konsultacija.

Gydytoja, gal Jums teko susidurti su situacija praktikoje, kai kūdikis (3 mėn.) tuštinasi žaliomis išmatomis, daktarai nieko neranda, sako gal alergija, bet konkrečiai nemato iš tyrimų nieko. Ką patartumėte šiuo atveju? Dėkui, Ilona

Miela Ilona. Trūksta man informacijos. Susisiekite prašau tel. 868534521. Gyd. Diana Ambrė.

Sveiki, traiškanoja akys rytais, man 54 – eri, ką galima pavartoti iš homeopatijos? Dėkui, Milda.

Traiškanojant akims lašinkite į akis Oculoheel lašus.

Laba diena, pastaruoju metu daug streso, kamuoja sutrikęs virškinimas, ką galėtume patarti iš homeopatinių vaistukų? Ieva.

Streso atveju puikiai tinka Neurexan tabletės.

Laba diena, ką galima pavartoti 4 metų vaikui alerginio rinito atveju, prasidėjo šildymo sezonas ir vėl vargstam. Ačiū. Vaida.

Gerb. Vaida, Jūsų atveju reikalinga individuali konsultacija.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų