Klauskite gydytojo

            Į Jūsų klausimus atsako gydytojos homeopatės Diana Laurynaitienė  ir Edita Jaskelevičienė. Sveikatingumo centras „Harmonija ir sveikata", www.harmonijairsveikata.lt. Pateikę klausimą, atsakymą galėsite paskaityti 10 dienų laikotarpiu. 

Gydytoja sveiki, vaikui pasireiškia rytais alerginis rinitas, mergaitei 10 metų. Ar yra tikimybė, kad dar išaugs? Ką patartumėte iš praktikos? Ačiū. Rasa

Alerginį rinitą reikia gydyti. Tikslinga būtų individuali konsultacija. Galite vartoti Euphorbium compositum S purškalą.

Laba diena, paskaitoje kažkada girdėjome apie Detox - kit. Ar galima jį vartoti vaikams (4m. ir 7m.), kad organizmas šaltuoju sezonu greičiau atsigautų po peršalimo ligų?

Savo praktikoje tikrai rekomenduoju vartoti  Detox Kit detoksikuojantį rinkinį, kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu.

Sveiki, mano berniukas labai judrus, jam 8 metai, lanko įvairias sporto šakas. Sakykite ar tinkamas Traumeel tepalas vartoti tokio amžiaus vaikui, labai dažnai tai mėlynių pasitaiko, tai susimuša ką nors. Ačiū už atsakymą, Jurgita.

Traumeel tepalas tinka esant sumušimams ir traumoms. Traumeel S tepalas yra homeopatinis vaistinis preparatas. Jo vartojama bukų traumų (pvz., raiščių patempimo, sumušimo, panirimo, mėlynių), kaulų ir sąnarių degeneracijos simptominiam gydymui. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais.

Labukas, norėjau paklausti dėl Oculoheel vaikui (5 metai). Rytais patraiškanoja akytės, neskauda. Ar čia galėtų būti liga, ar galima palašinti  Oculoheel lašų? Rinito neturime.

Galite, bet būtinai reikėtų kreiptis pas gydytoją, kad nustatytų priežastį, kodėl rytais yra akių traiškanojimas.

Laba diena, skaičiau apie vaistą Euphorbium compositum, ar galima vartoti Euphorbium compositum S, jei yra sinusitinė sloga? Ačiū, vaikui 6 metai.

Sveiki, taip galima. 6 metų ir vyresniems vaikams: paprastai reikia purkšti į kiekvieną šnervę  3–5 kartus per dieną – po 1–2 įpurškimus. 2–5 metų vaikams: 3–4 kartus per dieną – po 1 įpurškimą.


1234567891011121314151617181920212223242526
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų