Klauskite gydytojo

Sveiki, lankiausi paskaitoje pas jus, su vyru 5 metai nesusilaukiame vaikų. Medikai neranda aiškių priežasčių. Ar gali čia padėti folio diagnostika, homeopatinis gydymas? Ką rodo Jūsų patirtis? Ačiū. Saulė

Taip savo praktikoje turiu šeimų, kurios po kompleksinio natūralaus gydymo (tame tarpe ir homeopatija) jau turi vaikučių.

Sveiki, ar galima vartoti Gripp-Heel gripo profilaktikai? Ar tik kai jau sergam gripu? Ina

Galima Gripp- Heel vartoti, kai aplinkui jau yra sergančių žmonių.

Sveiki, jei vartojant Detox-kit  rinkinį pradėjo eiti iš akių traiškanos, iš nosies paūmėjo išskyros, ar tai reiškia, kad organizmas valosi. Ar tai reiškia, kad geriau nutraukti vaisto vartojimą? Lena

Vartojant detoksikuojantį rinkinį, gali būti tokie simptomai. Jei tai labai nevargina, vartokite toliau. Jei tai vargina - padarykite 2-3 dienų pertrauką ir vėl vartokite.

Sveiki gydytoja, mano klausimas Jums:  jei vaikui su sloga dažniausiai būna ir ausų uždegimas, ką patarumėte pavartoti iš Heel?

Esant slogai, reikia purkšti į nosį Euphorbium compositum S nosies purškalą. Pradžioje įpurkšti, truputi palaukti, išpūsti nosį ir vėl įpurkšti.

Laba diena, rašo mama Erika, vaikas pradėjo lankyti darželį, jau ne pirmi metai, bet pirmoms savaitėm vis tiek verkia, ar vyra homeopatinė pagalba? Darželis geras, problema yra jo jautrume manau, ačiū.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.

Laba diena, jei vaikas blogai naktim miega, šūkauja per miegus, blaškosi, kas tai galėtų būti? Pradėjo lankyti darželį, ačiū, Vilma.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų