Klauskite gydytojo

Sveiki, norisi patarimo. Dukrytei 7,5 mėn. Dvi paras laikėsi 38 temperatūra, paraudusi gerklė. Antrą parą gerklėje pasirodė baltų pūlinukų. Skyrė antibiotikų, bet taip jų ir nepradėjau girdyti, nes vaikučio būklė labai pagerėjo, t.y. trečią parą temperatūra visai nukrito, o ir kraujo tyrimai ir CRB normalūs. Ar yra kokių vaistų tokio amžiaus vaikučiui, o gal tie pūlinukai patys išsivalys?

Gerb. Vilma, paraudusi gerklė ir atsiradę balti pūlinukai – tai anginos simptomai. Ar reikia antibiotikų, galima pasakyti mergaitę apžiūrėjus. Yra homeopatinis gydymas, jis skiriamas individualios konsultacijos metu.


Laba diena, aš ir mano vaikas (1,6 metų) pradėjome daug sirgti peršalimo ligomis. Vaikas serga tai laringitu, tai rinofaringitu, tai angina, o man dar ir pūlinga angina prisidėjo. Ką pasiūlytumėte imunitetui stiprinti? 

Imunitetui stiprinti rekomenduoju Engystol. Vaistas tinka vartoti peršalimui, ypač susijusiam su virusine infekcija, gydyti. Jums, esant pūlingai anginai, tonzilių uždegimo ar supūliavimo atveju skirčiau Mercurius-Heel S. Lymphomyosot vartojamas, kai reikia mažinti dėl lėtinio tonzilito pasireiškusią limfinę edemą (patinimą) ir limfmazgių padidėjimą, skatinant natūralų limfos nutekėjimą.  Angin-Heel S tabletės vartojamos dėl ryklės ir tonzilių uždegimo atsiradusiam pasunkėjusiam rijimui, skausmui ir ryklės paraudimui mažinti.


Laba diena. Norėčiau sužinoti, kaip gali homeopatija padėti 5,5 metų berniukui, susirgusiam 1 tipo cukriniu diabetu. Liga užklupo prieš metus. Audra

Cukrinis diabetas – rimta liga. Gydymas skiriamas tik individualios konsultacijos metu.


Laba diena. Kreipiuosi į Jus dėl to, kad nebežinau, ką vartoti prieš menstruacijas, nes pastaruoju metu labai keičiasi nuotaikos, esu labai irzli, viskas nervina (bet, aišku, tik tomis dienomis ir prieš jas). Gal galėtumėte pasiūlyti homeopatinių preparatų, kurie padėtų viską sureguliuoti, nes vaistai, kuriuos dabar geriu, man niekuo nepadeda. Tikiuosi jūsų pagalbos. (P. S. Man yra 28 metai.) Renata

Renata, tomis dienomis yra tikslinga daugiau pabūti gamtoje, pasivaikščioti. Skirti laiko sau, paskaityti knygą, pasilepinti vandens procedūromis. Dar jums rekomenduočiau pavartoti Neurexan tablečių. Jas vartojant pagerėja miego kokybė ir nurimstama.


Norėčiau daugiau informacijos apie bronchinės astmos ir alerginio rinito homeopatinio gydymo galimybes. Nijolė.

Pirmiausia – kokia tai  liga. Bronchine astma vadinama lėtinė uždegiminė kvėpavimo takų liga, kuria sergant kvėpavimo takai į aplinkos dirgiklius  reaguoja per stipriai. Liga pasireiškia dusulio ir/ar kosulio priepuoliais, ypač naktį ir paryčiais.  Bronchinė astma yra glaudžiai susijusi su alerginiu rinitu, atopiniu dermatitu ir kitomis alerginėmis ligomis. Ligos išsivystymui svarbūs ir kiti veiksniai: virusinė ir bakterinė kvėpavimo takų infekcija, rūkymas, stresas, cheminiai dirgikliai, fizinis krūvis, užterštas oras ir kiti faktoriai. Bronchinė astma – rimta liga, todėl gydymas paskiriamas individualios konsultacijos metu. 


Sveiki, kuo skiriasi Gripp-Heel nuo Engystol? Kurio geriau duoti profilaktiškai nuo virusų arba jau atsiradus pirmiesiems simptomams? Vaikui 4 metai. Ačiū. Elija

Grip-Heel patariama vartoti sergant virusine peršalimo liga. Ypač aš skiriu pacientams, kai karščiuoja. Engystol rekomenduojamas vartoti peršalimo metu. Abu vaistus prasidėjus pirmiems simptomams (ūminiais atvejais ) vartojami po tabletę kas 0,5–1 val. (iki 12 kartų per dieną). Taip pat siaučiant virusams „už lango“, tik Engystol gali būti vartojamas profilaktikai.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų