Klauskite gydytojo

Kur galėčiau nusipirkti Cerebrum compositum NM injekcijomis? Rasa Didesnį homeopatinių vaistų asortimentą turi vaistinės, kurių sąrašą rasite čia. Jūsų minimą vaistą gali užsakyti bet kuri Lietuvos vaistinė, gavusi vardinį receptą. Vardinių receptų rašymo tvarką žino kiekvienas gydytojas.
  Laba diena. Esu 12 savaičių nėščia. Jau apie savaitę kankina galvos skausmai, panašūs į migreninius. Spaudžia galvą, smilkinius, net kaklą. Smilkiniai ir viršugalvis tvinksi. Kraujo spaudimas 135/75. Gydytoja sako, kad pakilęs viršutinis spaudimas dėl galvos skausmo. Ar taip gali būti, ar verta sunerimti, kad tai jau kraujospūdis? Ką galėčiau pagerti nuo galvos skausmų, gal dar ir spaudimą pamažintų?Sigita Miela Sigita, jūsų atvejis, kadangi esate nėščia, įpareigoja pažiūrėti labai atsakingai, tad būtina konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Nesenai pastebėjau mažą pūlinuką gerklėje, skausmo nejaučiu, tačiau truputį paraudusi gerklė. Temperatūros visiškai nėra, ar būtina eiti pas daktarą, ar galima pačiai nusipirkti vaistų, ir kokių? Ar tiktų Angin-Heel S?  Paskutinį kartą gerkę skaudėjo ir pūliavo prieš 3 mėnesius, temperatūra buvo neaukšta, 37 su trupučiu, gydžiausi visą mėnesį antibiotikais, ar gali būti, kad čia kartojasi? Eglė Egle, aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo. Tai dažniausiai ir pasireiškia esant gerklės skausmui ir atsirandant pūlinukams, kurie ir yra limfinės sistemos veiklos sulėtėjimas. Tad būtina natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba homeopatiniais preparatais, kad įsitrauktų paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi tavęs, skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 10 lašų kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį 5 dienas, po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per dieną ir Echinacea comp., po 1 tab. 3 kartus per dieną. Angin-Heel S taip pat tikslingas esant tokiems sutrikimams. Norint visapusiškai ir tiksliai padėti savo organizmui, BŪTINA individuali konsultacija. Būtina įvertinti ir psichologinę būseną, ar nėra vidinės įtampos, sudirgimo ir neigiamo požiūrio į aplinką ir žmones, kaip sekasi bendrauti ir išreikšti save. Konsultacijų metu išsiaiškinu daug svarbių klausimų, kad galėčiau individualiai parinkti gydymą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėjome pasiteirauti, ar galima Heel vaistus vartoti kūdikius maitinančioms moterims. Labiau domina Engystol tab. Iš anksto dėkojame. Angelė Sveiki, miela Angele. Ačiū už labai aktualų klausimą :). Galėsite šį homeopatinių preparatų derinį pasiūlyti ir kitoms būsimoms ir jau esamoms mamytėms ir kūdikėliams. Nėštumo metu ir pagimdžius saugu ir efektyvu sustiprinti imuninę sistemą homeopatiniais preparatais Engystol tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamuoju skysčiu (galima purkšti ir vartoti tabletes 3-5 kartus, jei turite daug kontaktų ar sloguojate), nes jie turi stiprų antivirusinį poveikį. Šis derinys tinka kartu ir su Gripp-Heel tab., po 1 tab. 2 -3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu, gripo epidemijos metu. Kūdikėliams neramumo atveju, peršalus, virusinės infekcijos metu ypač svarbu skirti Viburcol 1-2 kartus per dieną, kartu derinant ir su aukščiau minėtais homeopatiniais preparatais. Pasirūpinkite šiais homeopatiniais vaistais, stenkitės būti geros nuotaikos. Taip pat tikslinga vėdinti patalpas, pasivaikščioti lauke, valgykite daržovių, vaisių, gerkite  arbatų. Labai svarbus ir optimizmas :). Skambinkite, jei kils kokių neaiškumų. Sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, daugiau nei 3 metus vargina dirglios šlapimo pūslės sindromas. Norėčiau sužinoti, ar homeopatija gydo tokias ligas. Ačiū už atsakymą. Simona, Klaipėda Miela Simona. Yra galimybių vartoti homeopatinius preparatus visada, o kadangi esu gydytoja natūropatė, tai visada skiriu kartu ir natūropatinę programą. Jūsų atveju reikia išsiaiškinti daug klausimų, kad būtų galima parinkti kuo tikslesnę homeopatinę programą. Tikslinga jums pavartoti Plantago-Hom. ir Berberis-Hom. lašais po 10 lašų 3 kartus per dieną. Būtina tikslinti kitus preparatus konsultacijos metu. Sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kas gali būti, kai prasidėjus menopauzei stipriai kraujuoja? Vilnius Pirmiausia būtina nueiti pas ginekologą, kad jis išsiaiškintų organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės klimakteriniu periodu yra  plačios. Tikslinga vartoti šiuo periodu Klimakt-Heel tab., Gynäcoheel lašais (ar reikalingas šis preparatas, galiu pasakyti individualios konsultacijos metu). Jei tai nervų sistemos problemos, galima rinktis iš šių preparatų Nervoheel N tab., Valerianaheel lašais, Ignatia Hom. lašais,  Ypsiloheel tab. Kitos galimybės numatomos tik konsultacijos metu. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų