Klauskite gydytojo

Ekoskopuojant kepenyse rado 3 maždaug 20/13 mm mazgus, ar tai labai rimta ir iš kur jie atsiranda? Negeriu, nerūkau, gal maistą ne tą valgau? Danutė Danute, gydymas yra labai atsakingas ir individualus procesas, būtinas pokalbis su pacientu! Todėl, kad suprasčiau, ką galėtų reikšti jūsų echoskopinio tyrimo rezultatai, reikalinga konsultacija, o iš kelių jūsų paminėtų sakinių galiu pagalvoti apie kepenų detoksikacijos procesų sulėtėjimą, todėl rekomenduoju valyti organizmą vartojant Detox-Kit rinkinį. Šis rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartojama po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje. Labai efektyvi pagalba organizmui pašalinti toksinus su Detox-Kit rinkiniu derinant kartu Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį, po liežuviu. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Kiekviena liga turi ne tik fizines priežastis, tokias kaip maistas, rūkymas, bet labai svarbios psichologinės priežastys, kurias aiškinuosi su pacientu konsultacijos metu. Kiekviena liga yra nurodymas, kad žmogui reikia peržiūrėti savo gyvenimą, charakterį, elgesį... Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Jau keleri metai, kai surakintas sprandas, riboti judesiai. Ar gali akupunktūrinis gydymas jį atpalaiduoti? Pagarbiai Virginijus Laba diena, Virginijau. Esant tokiam sutrikimui tikslinga derinti keletą gydymo būdų, tiktų ir akupunktūra. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skirčiau homeopatiją, masažus (po rentgenologinio įvertinimo), pratimų kompleksus, mikroelementų tyrimą iš plauko ir kt. Apie tai plačiau www.ediana.lt. Būtina išsiaiškinti ir psichologines priežastis, nes kaklas susijęs su lankstumu gyvenime, santykiuose, atskleidžia charakterio bruožus, tad padirbėti tikrai reiktų. O iš homeopatijos skirčiau organizmui detoksikuoti  Detox-Kit rinkinį ir po individualios konsultacijos rinkčiausi tarp šių preparatų Cimicifuga-Hom., Gelsemium-Hom., Traumeel S, Spascupreel. Būtina konsultacija, kad būtų galima tiksliau parinkti jums tinkamiausią vaistą. Sėkmės! Galimybių kurti pačiam sveikatą yra tikrai daug. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Man 52 metai. Manau, kad pradeda atsirasti menopauzės signalų, nes paskutiniu metu labai sumažėjo kraujo spaudimas 90/66, o širdies pulsas laikosi apie 100. Dėl to jaučiuosi labai nemaloniai, dreba rankos, linksta kojos, svaigsta galva, maudžia širdį, silpna, taip pat padidėjo nerimas. Norėčiau pastiprinti bendrą organizmo būklę. Gal patartumėte, kokių homeopatinių preparatų galėčiau pavartoti. Ačiū. Alvina Alvina, pirmiausia jums būtina nueiti pas kardiologą ir atlikti elektrokardiografiją, kad būtų galima atmesti organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės klimakteriniu periodu yra labai plačios. Aš, kaip gydytoja homeopatė-natūropatė, skirčiau natūropatinį kompleksą. Apie homeopatiją, mikroelementų tyrimą iš plauko ir kitus metodus plačiau rasite www.ediana.lt.  Tikslinga vartoti šiuo periodu  homeopatinius vaistus Klimakt-Heel tab., Gynäcoheel lašus (ar reikalingas šis preparatas, galiu pasakyti individualios konsultacijos metu). Širdelei sustiprinti ir jėgoms atgauti tikslinga pavartoti  Cralonin lašų. Jei vargina nervų sistemos problemos, galima rinktis iš šių preparatų – Nervoheel N tab., Valerianaheel lašai, Ignatia-Hom. lašai, Ypsiloheel tab. Yra ir kitų galimybių, kurios numatomos tik konsultacijos metu. Būtinas ir psichologinės būsenos įvertinimas, paprastai tokiais atvejais dar skiriu stiprinančias dvasines, psichologines metodikas. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, norėjau pasikonsultuoti. Prieš 3 mėnesius išpjovė gerklės anginą, bet joje dabar jaučiu 2 guziukus, limfmazgius, kaip juos panaikint ar sumažint? Per tą laiką svoris nuo 83 kg nukrito iki 73 kg. Nėra apetito. Ar verta pavartot Lymphomyosot tabletes? Osvis Nežinau, net kas rašote – vyras ar moteris?  Būtina konsultacija. Gydytojui homeopatui labai svarbus pokalbis su pacientu, kurio metu užduodama daug svarbių klausimų, susijusių su sutrikimo priežasčių išsiaiškinimu.  Tad klausimų konsultacijos metu tikrai gautumėte daug. Nemačiusi jūsų galiu pasiūlyti vartoti Detox-Kit rinkinį, kuris padės esant jūsų minimiems simptomams, o kitus preparatus galiu rekomenduoti tik konsultacijos metu. Detox-Kit suaktyvina detoksikacinių sistemų darbą, kas yra būtina po anginos operacijos. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartoti jį tikslinga 30 dienų. Kiekvieno iš šių preparatų po 10 lašų 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnos gleivinėje. Su šiuo rinkiniu daug efektyviau veiks Lymphomyosot, tai padės išvalyti limfinę sistemą. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo pradžioje, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, ir tai leistų organizmui sveikti pačiam. Būtina konsultacija, kad išsiaiškinčiau ir gilumines, psichologines sutrikimų priežastis, nes tonzilių išpjovimas – tik simptomo pašalinimas, o ne sutrikimo priežastis. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kur galėčiau nusipirkti Cerebrum compositum NM injekcijomis? Rasa Didesnį homeopatinių vaistų asortimentą turi vaistinės, kurių sąrašą rasite čia. Jūsų minimą vaistą gali užsakyti bet kuri Lietuvos vaistinė, gavusi vardinį receptą. Vardinių receptų rašymo tvarką žino kiekvienas gydytojas.
  Laba diena. Esu 12 savaičių nėščia. Jau apie savaitę kankina galvos skausmai, panašūs į migreninius. Spaudžia galvą, smilkinius, net kaklą. Smilkiniai ir viršugalvis tvinksi. Kraujo spaudimas 135/75. Gydytoja sako, kad pakilęs viršutinis spaudimas dėl galvos skausmo. Ar taip gali būti, ar verta sunerimti, kad tai jau kraujospūdis? Ką galėčiau pagerti nuo galvos skausmų, gal dar ir spaudimą pamažintų?Sigita Miela Sigita, jūsų atvejis, kadangi esate nėščia, įpareigoja pažiūrėti labai atsakingai, tad būtina konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų