Klauskite gydytojo

Laba diena, skaičiau apie vaistą Euphorbium compositum, ar galima vartoti Euphorbium compositum S, jei yra sinusitinė sloga? Ačiū, vaikui 6 metai.

Sveiki, taip galima. 6 metų ir vyresniems vaikams: paprastai reikia purkšti į kiekvieną šnervę  3–5 kartus per dieną – po 1–2 įpurškimus. 2–5 metų vaikams: 3–4 kartus per dieną – po 1 įpurškimą.


Sveiki, norėjau paklausti, ar galima Traumeel tepalą tepti ir vaikams?  Mano berniukas (10-ties metų) lanko krepšinio treniruotes tai būna visko:)

Laba diena, Jūsų atveju tikrai rekomenduoju tepti Traumeel tepalą, galima kelis kartus per dieną.


Gydytoja, ar yra kokia homeopatinė alternatyva esant sausai odai, ir ypač, kai pleiskanoja galvos oda? Dėkoju už nuomonę. Nijolė

Miela Nijole, yra, bet tokiu atveju jau reikalinga pasikonsultuoti individualiai.


Laba diena, Sveikų vaikų klube skaičiau apie Viburcol žvakutes.  Kiek ilgai jas galima vartoti, jei, tarkime, po skiepo vaikui laikosi temperatūra jau ketvirtą dieną?

Viburcol žvakutės vartojamos, jei reikalingas pagalbinis karščiavimo gydymas, neramumui gydyti, esant negalavimams kalantis dantims ir ausų skausmui lengvinti. Karščiavimo atveju Viburcol  gali būti kaip pagalbinė priemonė. Savaitę žvakutes galima vartoti drąsiai, tačiau, jei laikosi aukšta temperatūra, pasitarkite su gydytoju.


Laba diena, gydytoja, vaikui dideli adenoidai, siulo operuoti, nes įsimetusi infekcija, jam 6 metai. Kokia gydytojų homeopatų nuomonė apie adenoidų šalinimą? Ar yra homeoptinė pagalba? Dekui už atsakymą iš anksto, mama Skaistė.

 Yra galimybė gydyti adenoidus homeopatijos būdu. Bet reikia kiekvieną atvejį žiūrėti individualiai.

Sveiki, kiekvieną pavasarį kamuoja alerginis rinitas, pradėjus žydėti, vaikui 4 metai. Ar įmanoma homeoptinė pagalba Heel vaistukais? Ačiū, Violeta

Laba diena, alerginį rinitą galima gydyti homeopatiniais vaistais. Gydymui: Luffa compositum Heel nosies purškalas ir Luffa compositum Heel tabletės. Visada siūlau individualiai kreiptis pas gydytoją. Gali reikti platesnio, individualaus gydymo, nes, kaip suprantu, alergija kamuoja jau ne vienerius metus.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų