Klauskite gydytojo

Iš dukrytės burnos, ypač rytais, sklinda nemalonus kvapas. Maniau, kad tai gali būti sugedusių dantukų problema - susitvarkėm. Problema nedingo. Prieš kokius 5 metus smarkiai sirgdavo angina, siūlė net operuotis, bet aš atsisakiau - švitinau „Zepter“ lempa, ir problema dingo. Tonzilės liko, bet problemų dėl anginos nebebuvo. Liežuviukas būna toks balkšvas, truputį apsinešęs. Kai klausiu dukrytės, ar skauda gerklytę, ji sako, kad ne. O ir pati matau, kad nėra raudona. Tad kas galėtų būti? Maniau dėl skrandžio, bet kaip sužinoti? Renata, Klaipėda Renata, pagal jūsų išvardintus simptomus, galima nuspręsti, kad dukrelei yra sutrikusi organizmo išsivalymo sistema ir ypač limfinės sistemos drenažas. Tikslinga skirti organizmą detoksikuojamąjį gydymą Detox-Kit rinkiniu (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom. lašai), kiekvieno iš šių preparatų po 5 lašus 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje papildomai probiotiko preparatą (pvz., Yogurt kapsules). Mano kaip natūropato-homeopatės požiūriu tikslinga individuali konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, mano mergaitei 2,5 m., prieš 7 mėn. gulėjo ligoninėje dėl stipraus kairiosios akytės uždegimo. Mergytė negalėjo atmerkti akytės, nes buvo užpūliavę, buvo aukšta temperatūra. Ligoninėje gulėjo 4 paras, skyrė leidžiamų į veną vaistukų, akytę tepėme Zovirax Aciclovir 3% akims. Įtarė, kad yra herpes virusas akytėje, bet dabar vis pasikartoja, ir vėl ta pati pasekmė: aukšta temperatūra ir  stiprus akytės paraudimas. Gydytoja nuteikė, kad taip bus visada, kai tik truputį pašals. Nejau negalima niekaip išsigydyti? Ji labai neatspari peršalimo ligoms, serga kas mėnesį, ir ta pasekmė antibiotikai, nežinau nei ką daryti. Nesinori tiek duoti antibiotikų, bet aukšta temperatūra ir stiprus kosulys nepraeina be jų, patarkite, ką daryti. Ačiū, mama Lina, Anglija Miela Lina, visada yra galimybės ir sveikimo keliai. Nesifiksuokite į tai, kad vis kartosis tie uždegimai, nes tai yra neigiama programa. Mamos ramumas ir vaikelio optimizmas jo sveikatai yra labai svarbus faktorius. O HOMEOPATIJOS PROGRAMA JŪSŲ VAIKELIUI LABAI TIKSLINGA, NES JI PASKATINS VEIKTI PATIES ORGANIZMO SVEIKIMO MECHANIZMUS. Gydytojo natūropato-homeopato požiūriu, būtina konsultacija. Matant pacientą, lengviau  išsiaiškinti daugelį labai svarbių faktorių, individualumą ir psichologinius ypatumus, tai daro labai didelę įtaką vaikų sergamumui. O pagal jūsų išvardintus simptomus skirčiau šiuos homeopatinius preparatus: Detox-Kit rinkinys (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot) organizmui valyti ir imuninei sistemai stiprinti, po 3 lašus 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje, visą mėnesį. Papildomai imuninei sistemai Engystol tab. ir Echinacea comp. tab. po 1 tabletę 3 kartus per dieną po liežuviu prieš valgį 7 dienas, o vėliau - 2 kartus per dieną 2 savaites. Į akis lašinti Oculoheel po 1-2 lašus 3- 5 kartus per dieną apie 2 savaites. Dėl kitų preparatų reikalinga išsami konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, norėčiau paklausti, kiek laiko reikia vartoti Vertigoheel ir Ignatia-Homacord preparatus, kad pasijustų jų poveikis? Dėkoju. Milda, Kaunas Sveiki, gerbiama Milda. Šiuos preparatus reikėtų vartoti ne mažiau nei mėnesį, tačiau kiekvienam žmogui labai individualu, kaip greitai pajus pagerėjimą. Be to, klausimas – kokio poveikio jūs tikitės? Gydytojo homeopato etika reikalauja gyvai bendrauti su pacientu, nes yra užduodama daug svarbių klausimų, kurie nulemia gydymo taktiką ir preparatų parinkimą. O šiuo metu aš net nežinau svarbiausių dalykų: jūsų amžiaus, nusiskundimų ir daugelio kitų homeopatijai svarbių požymių. Noriu pasidžiaugti, kad pasirinkote homeopatiją – tai teisingas, saugus ir labai efektyvus sveikatos gerinimo variantas. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, man 48 metai. Turiu problemą, nes jau 2 metai sausėja gleivinės. Ginekologė teigia, kad tai susiję su estrogenų mažėjimu. Esu išbandžiusi PHT, tačiau tai ne padėjo, o dar labiau pablogino situaciją. Kokį homeopatinį preparatą būtų galima pavartoti esant hormonų disbalansui? Dėkoju už atsakymą. Asta Miela Asta, galiu pasakyti, kad jums būtina konsultacija. Endokrininės sistemos sutrikimo, hormonų disbalanso atveju ypač svarbu įvertinti žmogaus psichologinius bruožus, charakterį ir daugelį kitų klausimų, kurių išsiaiškinimas gali padėti efektyviai išspręsti problemą. Būtinas kompleksas priemonių jūsų sveikatai koreguoti, ir tai ne tik homeopatija, kuri labai tikslinga jūsų sutrikimo atveju, bet ir fizinio aktyvumo programa, kvėpavimo pratimai, baseinas, pirtis, meditacija, joga ir daugelis kitų galimybių. Galima jums rekomenduoti Klimakt-Heel tab., po 1 tab. 3 kartus per dieną laikyti po liežuviu, kol ištirps, ir Hormeel lašai, po 10 lašų 3 kartus per dieną prieš valgį (šį preparatą gali išrašyti tik gyd. homeopatas). Skirčiau ir organizmo detoksikaciją Detox-Kit rinkiniu, bet turiu daug ką individualiai parinkti konsultacijos metu. Optimizmo, džiugesio, tikėjimo pasveikimu! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau paklausti, kiek laiko galima vartoti Engystol tab., jei jau vieną pakuotę sugėriau. Ir ar galima vienu metu gerti Gripp-Heel tabletes, ar turi praeiti koks laiko tarpas nuo vienos tabletės išgėrimo iki kitos? Ačiū. Aušra, Vilnius Gerbiama Aušra, Engystol tab. galite vartoti ilgesnį laiką (iki 4-5 sav. padarydama 2-3 dienų pertraukas), jei turite polinkį dažnai sirgti peršalimo ligomis. Rudens–žiemos periodu idealu vartoti Engystol tab. kartu su Gripp-Heel. Galima vartoti kartu abi tabletes iš karto arba, ištirpus vienai, dėti kitą tabletę. Susirgus reikėtų vartoti 5-8 kartus per dieną - po 1 tab. laikyti po liežuviu, kol ištirps. Efektyvu vartoti Detox-Kit rinkinį organizmui detoksikuoti. Tikslinga ligos metu ar tik prasidėjus virusinei infekcijai paimti po 1 tab. kas 15 minučių per 1 valandą, kad suteiktume efektyvią pagalbą mūsų imuninei sistemai ir organizmui. Džiugu, kad renkatės saugų ir labai efektyvų gydymą homeopatiniais preparatais, kai sergate virusinėmis ligomis. Profilaktiškai gripo ar virusinių infekcijų metu tikslinga vartoti kartu tris preparatus – Engystol tab. Gripp-Heel tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamojo skysčio 2 kartus per dieną. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Pastaraisiais metais mane nuolat vargina odos problemos. Pirmiausia buvo įvairiaspalvė dedervinė, vėliau atšoko keli rankų nagai, tyriausi - ne grybelis. Gėriau įvairių vitaminų, tačiau du nagai taip ir liko dar vis atšokę. Dabar užpuolė karpos, skilinėja oda nagų kampučiuose. Niekas, ką išbandžiau, nepadėjo. Nutariau išbandyti homeopatinius vaistus ar papildus. Gal galėtumėte patarti, kas man tiktų, nes tikrai jau nebežinau, kur kreiptis. Ugnė, Vilnius Miela Ugne, jūsų nusiskundimų atveju būtina homeopato konsultacija! Oda atspindi mūsų vidaus organų veiklą, organizmo sugebėjimą pašalinti toksines medžiagas. Tad odos ligų gydymas tik tepalais neduos efekto, odos būklę ypač veikia kepenų veikla ir limfinės sistemos pajėgumas pašalinti toksinus. Ar pakankamas jūsų organizmo prakaitavimas, nes tai padeda išsiskirti toksinėms medžiagoms? Žmogaus psichologinė-emocinė būklė daro įtaką vidaus biochemijai, o išraiška atsispindi odoje. Sergant odos ligomis būtinas kompleksinis - individualus homeopatinis ir natūropatinis gydymas. Jums labai tikslinga atlikti plauko tyrimą, kurio rezultatai tiksliai atskleis jūsų organizmo mikroelementų biocheminius procesus, darančius įtaką visų organų veiklai. Oda - veidrodis - vidinės žmogaus pusiausvyros, psichologinės būsenos, sugebėjimo bendrauti su žmonėmis ir prisitaikyti gyvenime, visavertiškai realizuojant savo talentus. Pradžioje galite pavartoti Detox-Kit rinkinį (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot) ir Hepeel tab. Juos vartojant gali ir paryškėti odos bėrimai, o tai rodys prasidėjusią organizmo savigydą ir detoksikacinius procesus. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų