Klauskite gydytojo

Sveiki, jei vartojant Detox-kit  rinkinį pradėjo eiti iš akių traiškanos, iš nosies paūmėjo išskyros, ar tai reiškia, kad organizmas valosi. Ar tai reiškia, kad geriau nutraukti vaisto vartojimą? Lena

Vartojant detoksikuojantį rinkinį, gali būti tokie simptomai. Jei tai labai nevargina, vartokite toliau. Jei tai vargina - padarykite 2-3 dienų pertrauką ir vėl vartokite.

Sveiki gydytoja, mano klausimas Jums:  jei vaikui su sloga dažniausiai būna ir ausų uždegimas, ką patarumėte pavartoti iš Heel?

Esant slogai, reikia purkšti į nosį Euphorbium compositum S nosies purškalą. Pradžioje įpurkšti, truputi palaukti, išpūsti nosį ir vėl įpurkšti.

Laba diena, rašo mama Erika, vaikas pradėjo lankyti darželį, jau ne pirmi metai, bet pirmoms savaitėm vis tiek verkia, ar vyra homeopatinė pagalba? Darželis geras, problema yra jo jautrume manau, ačiū.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.

Laba diena, jei vaikas blogai naktim miega, šūkauja per miegus, blaškosi, kas tai galėtų būti? Pradėjo lankyti darželį, ačiū, Vilma.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.

Gydytoja turiu problemą, prastai pradėjau miegoti naktį, toks jausmas kad po odą bėgioja skruzdėliukai, odos ligų nerado, inkstai ir kepenys lyg ir tirti, kas čia galėtų būti? Ačiū, Jurgita.

Miego problemas sutvarkyti padės Neurexan tabletės. Vakare prieš miegą galima sučiulpti kas 15 minučių po tabletę iki 3 tablečių. Miego kokybė pagerės, atsikelsit pailsėjusi ir slopinimo reiškinių ryte nebus.
Laba diena gydytoja, jei po skiepų vaikutis nejaučia šalutinio poveikio, ar vis tiek panaudoti Viburcol žvakutes, skiepijusi seselė taip patarė. Dėkoju, Žaneta.

Viburcol žvakutes vartokite, kai vaikutis yra neramus. Jei ramus - nebūtina.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų