Klauskite gydytojo

Gydytoja turiu problemą, prastai pradėjau miegoti naktį, toks jausmas kad po odą bėgioja skruzdėliukai, odos ligų nerado, inkstai ir kepenys lyg ir tirti, kas čia galėtų būti? Ačiū, Jurgita.

Miego problemas sutvarkyti padės Neurexan tabletės. Vakare prieš miegą galima sučiulpti kas 15 minučių po tabletę iki 3 tablečių. Miego kokybė pagerės, atsikelsit pailsėjusi ir slopinimo reiškinių ryte nebus.
Laba diena gydytoja, jei po skiepų vaikutis nejaučia šalutinio poveikio, ar vis tiek panaudoti Viburcol žvakutes, skiepijusi seselė taip patarė. Dėkoju, Žaneta.

Viburcol žvakutes vartokite, kai vaikutis yra neramus. Jei ramus - nebūtina.


Gydytoja, kokia Jūsų nuomonė apie adenoidų šailinimą? Ar yra homeopatinė pagalba po to? Ačiū už atsakymą, Vilma.

Priklausomai nuo adenoidų dydžio ir vaiko savijautos, nereikėtų skubėti atlikti operacijos. Galimas gydymas homeopatiniais vaistais.


Laba diena, vaikui nuo saulės darosi dėmelės ant odos, jei nebūna saulėje - geriau. Gydytoja išrašė tepti Elidel ir kremų, bet galbūt galėčiau kažką iš homeopatinių vaistukų dar pridėti kartu?

Tokiu atveju rekomenduojama individuali gydytojo homeopato konsultacija. Universalaus vaisto nėra.


Sveiki, mano dukrytei seborėjinis dermatitas, nerandame priežasčių. Ar yra galimybė gydyti Heel homeopatijos pagalba? Laura

Gerb. Laura, individualios konsultacijos metu tikrai surasime sprendimą, galimybė gydytis Heel vaistais yra.


laba diena, šiuo metu, kai viskas žydi, ypač peršti ir ašaroja akys, buvau Jūsų paskaitoje, ar galiu lašinti Oculoheel? Danutė

miela Danute, lašinti galite, bet jums greičiausiai alergija,  rekomenduaojame individualią konsultaciją.


12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų