Klauskite gydytojo

Sveiki, mano 11 metų amžiaus sūnus  jau apie 6 metus serga alergine sloga. Šiuo metu jam taikoma imunoterapija Kauno klinikose. Jis vartoja skystus alergenus (dulkių erkes), kadangi yra alergiškas dulkių erkėms. Imunoterapija taikoma jau 3 metai, tačiau rezultatų dėl slogos nesimato. Ką galėtumėt patarti iš homeopatinių vaistų? Ačiū.

Sveiki, jūsų atveju - tik individuali gydytojo homeopato konsultacija.


Laba diena, kokius homeopatinius vaistukus ar vitaminus vartoti, kad sustiprėtų imuninė sistema? Vaikučiai, 3 m. ir 5 m., vis serga peršalimu, gerklės ligomis, ausų uždegimu. Daug prigėrė antibiotikų, prašome patarti, ką daryti.  Gydytoja siunčia atlikti kraujo tyrimą, atsakymai rodo didelį CRB, tad paskiria antibiotikų, bet abejoju, kad visados reikia. Labai lauksiu atsakymo . Linas

Vartokite Gripp-Heel tabletes, jei yra polinkis dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis. Engystol tabletes - susirgus peršalimo ligomis.


Sveiki. Ar homeopatija gali padėti gydant sistemines ligas, konkrečiai vilkligę su inkstų pažeidimu. Šiuo metu po intensyvaus gydymo cheminiais preparatais būklė stabilizavosi, tačiau vis dar išlieka inkstų pažeidimo grėsmė (proteinurija 1 g/l, vystosi glomerulonefritas). Dėkui už atsakymą. Dalia

Dalia, žmogui sergant sistemine liga, homeopatija gali būti vartojama kaip pagalbinis gydymas. Jums reikia kreiptis individualiai į gydytoją homeopatą.


Sveiki. Norėčiau paklausti Jūsų, ką galima 10 mėnesių duoti kūdikiui, kad pagerėtų inkstukų veikla?(Jis geria Nitrofurantoiną, su inkstu buvo problemų). Ir dar – ir ką būtų galima tokio paties amžiaus kūdikiui duoti virškinimui gerinti, neramumui ir nemigai šiek tiek pakoreguoti? 

Su tokiais mažais pacientais ir esant tokiam sutrikimui gydytojas homeopatas dirba tik individualios konsultacijos metu.


Laba diena, mano dukrytei 6 m. Ji alergiška katinui. Į mokyklą gali eiti tik išgėrus vaistų nuo alergijos Zyrtec, kitaip prasideda sloga. Man rodos, nuo šių vaistų dažno vartojimo jai labai nusilpo imunitetas, nes dažnai kamuoja peršalimo ligos, labai padidėjusios tonzilės. Ką šiuo atveju patartumėt jai vartoti, kad šiek tiek pastiprintų imunitetą  ir sumažėtų tonzilės? Renata

Renata, Angin-Heel S tabletės vartojamos dėl ryklės ir tonzilių uždegimo atsiradusiam pasunkėjusiam rijimui, skausmui ir ryklės paraudimui mažinti. Lymphomyosot tablečių visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. 6 metų dukrytei vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. J mergaitė linkusi dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis, imunitetui stiprinti duokite Gripp-Heel ir Engystol tablečių.


Laba diena, Man 52 metai, jau kelerius metus kamuoja rožiniai spuogai: kaktos, nosies ir smakro srityse. Paskirtas gydymas antibiotikais (tetraciklinu) ir hormoniniais tepalais. Niekaip nepasiryžtu vartoti šių preparatų. Gal galėtumėte patarti ką nors nuo šios ligos? Dėkui. Dalia

Rožiniai spuogai yra gydomi ilgai. Jūs pati rašote, kad šis sutrikimas kamuoja kelerius metus. Gydymas trunka kelis mėnesius. Galima sumažinti šią problemą. Jums reikia kreiptis individualiai į gydytoją homeopatą, nes apsilankyti reikės kelis kartus.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų