Klauskite gydytojo

Ar galėtų homeopatija padėti sergančiajam išsėtine skleroze? Audronė

Audrone, išsėtinė sklerozė yra sudėtinga liga. Tai centrinės nervų sistemos, t.y. galvos ir nugaros smegenų, lėtinė liga. Normalias nervines skaidulas apsupa daug lipidų ir baltymų turintis dangalas – mielinas. Išsėtinės sklerozės metu šis dangalas irsta, todėl sutrinka pažeistų nervinių skaidulų funkcija. Įvairiose galvos ir nugaros smegenų srityse susidaro uždegimo židiniai; vėliau jų vietose vyksta randėjimas (sklerozė), lieka sklerozinės plokštelės, todėl liga pavadinta išsėtine (daugine) skleroze.

Gydant homeopatija ir maitinant mieliną (daug lipidų ir baltymų turintį dangalą), galima pristabdyti ligos eigą ir padėti sergančiajam. Gydymas suskiriamas tik individualios konsultacijos metu. Gydytojų sąrašą rasite mūsų svetainėje http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/.


Laba diena. Mano vaikui padidėjusi angina ir yra kaip pūslelės spuogelių. Mums gydytoja rekomendavo purkšti Hexa spary. Norėjau paklausti, gal galite mums padėti, ar reiktų antibiotikų? Nes jau pavargome – vaikas nuolat serga angina. Jolita

Imunitetui stiprinti reiktų vartoti Echinacea compositum Cosmoplex tablečių. Engystol tablečių – peršalimo ligų atveju. Esant padidėjusiems limfmazgiams ir imunitetui stiprinti rekomenduoju detoksikuojamąją terapiją iš Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinio (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Sergant angina reikia vartoti Angin-Heel S tabletes. O jeigu angina pūlinga Mercurius-Heel S tabletes.


Sveiki, norėčiau paklausti, ar galima gydyti mikčiojimą homeopatiniais vaistais. Dukrai 13 metų, liga atsirado po tėčio mirties. Liga tai smarkiai paūmėja, tai visai išnyksta. Serga jau apie 8 metus. Sanatorijos, akupunktūros, vaistai, niekas nepadeda   liga vis atsinaujina. Tiesa, tėčiui irgi buvo ši problema, bet ne įgimta. Ačiū.

Mikčiojimas yra sudėtingas komunikacijos sutrikimas. Psichinė trauma dažnai gali būti mikčiojimo priežastis. Gydant homeopatiniais vaistais galima pasiekti gerų rezultatų. Tokiu atveju reikia individualios gydytojo homeopato konsultacijos. Gydytojai: http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/

Sveiki, 4,5 m. dukra susirgo vejaraupiais. Juos tepame alavijo geliu, padeda, temperatūros nėra, spuogai neplinta, noriu pasiteirauti, ar galiu jai duoti Engystol tablečių. Juk vėjaraupiai   tai virusas. Ar šios tabletės tinka tik peršalimo simptomams gydyti? Taip pat noriu pasiteirauti dėl savęs    laukiuosi, 6 mėn., pati nesu sirgusi vėjaraupiais, ar galiu kokiais nors vaistais apsisaugoti arba, jei jau susirgčiau, kažkaip palengvinti ligos eigą, kad visa tai kuo mažiau pakenktų vaisiui? Iš anksto labai dėkoju už atsakymą, mama Aurelija

Miela Aurelija, tokiu atveju tikrai galite vartoti Engystol tabletes.


Laba diena, norėčiau kuo daugiau informacijos apie vaistą Lymphomyosot.  Labiausiai domina, kiek laiko be pertraukos rekomenduojama/patartina vartoti vaikui nuo 3 metukų, nes niekur neradau informacijos apie tai. Ar rekomenduojama pavartoti, tarkim, mėnesį ir stebėti, ar geriau vartoti ilgesnį laiką? Neramina tai, kad vaiste yra alkoholio, nors suprantu, kad jo kiekis labai mažas.

Lymphomyosot  yra lašais ir tabletėmis, taip pat  leidžiamos formos, kurią galima leisti į raumenis. Jūsų atveju reiktų vartoti Lymphomyosot  tabletes, nes jose nėra alkoholio. 3 metų vaikams: vartoti po 1 tabletę vieną ar du kartus per dieną. Tabletę reikia lėtai ištirpinti burnoje. Vaistą reikia vartoti ne valgio metu (daryti pertrauką). Vaikams tabletę galima susmulkinti ir įmesti į nedidelį kiekį vandens. Lymphomyosot patariama vartoti iki 6 mėnesių.


Sveiki, 3,6 metų sūnui dažna sloga, nosis ištisai užgulta, padidėję limfmazgiai, dažnai kosti. Kokį gydymo būdą ir kokius preparatus patartumėte vartoti? Sinupret, Bronteks ir kiti panašūs vaistai, mano nuomone, visiškai nepadeda, dažniausiai kelias vis tas pats - nuveda prie antibiotikų. Gydytoja rekomendavo Vital kids ir Echinacea compositum. Kokia Jūsų nuomonė, kaip turėtumėme gydytis? Kristina

Miela Kristina, dažnai varginant slogai vartokite Euphorbium compositum S nosies purškalą. Imunitetui stiprinti reiktų vartoti Echinacea compositum Cosmoplex tabletes.

Engystol tabletes – peršalimo ligų atveju. Padidėjusiems limfmazgiams ir imunitetui stiprinti rekomenduoju detoksikuojamąsias terapijas iš Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinio (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Manau, jūsų atveju esant kosuliukui tiktų Husteel geriamieji lašai. Dėl individualaus homeopatinių preparatų parinkimo kreipkitės į gydytoją homeopatą.

Gydytojų homeopatų sąrašą rasite čia:

http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų