Klauskite gydytojo

Laba diena, man 24-eri, jau bent 5 metus gydausi nuo lėtinio cistito, gydytojai nuolat skiria įvairiausių vaistų, kurie padeda tik tam kartui - po dviejų savaičių vėl viskas atsinaujina. Nuolat jaučiu nemalonų jausmą. Viena gydytoja patarė kreiptis į homeopatus. Kūdikystėje vargino refliuksai, buvo operuoti, taip pat sergu ir lėtiniu pielonefritu. Gydytojai sako, kad nieko padėti negali - tiesiog jautri šlapimo sistema. Vis dėlto nenorėčiau nuleisti rankų ir prašyčiau patarimo. Dėkoju. Rūta

Sveiki, miela Rūta. Esate teisi. Džiaugiuosi, kad nenuleidžiate rankų, nes tikrai galimybės sveikti yra labai plačios. Homeopatijos galimybės esant jūsų minėtiems simptomams yra tikslingos ir efektyvios, bet be konsultacijos negaliu skirti tikslaus gydymo. Be to, būtina išsiaiškinti ir psichologinę jūsų būseną, kad kuo efektyviau būtų galima pašalinti šią problemą.

Sveiki, jau pusmetį sergu lėtiniu tonzilitu. Sugėriau 4 antibiotikų kursus, tačiau net juos vartojant tonzilės pūliuoja. Be to, prasidėjo pienligė. Ant veido pilna pūlinukų. Norėčiau sužinoti, kokius preparatus skiriate tokiu atveju. Ar tinka rupūžės ištrauka? Kaip kovoti su pienlige homeopatiniais vaistais? Kristina

Sveika, miela Kristina. Nežinau jūsų amžiaus ir daug klausimų tektų išsiaiškinti, kad būtų galima skirti tikslų gydymą. Nemačiusi jūsų galiu rekomenduoti bendrą schemą.  Gerklės skausmas ir atsirandantys pūlinukai parodo, kad  organizmo imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, kaip dažniausiai  būna sergant tonzilitu. Atsirandančios pūlinės sankaupos  rodo  limfinės sistemos silpnumą, detoksikacijos procesų sulėtėjimo simptomus. Todėl būtinas organizmo detoksikavimas vartojant Detox-Kit (Nux-vomica hom, Berberis, Lymphomyosotas), kartu derinant  Traumeel tab., Engystol tab., Echinacea com. tab. ir  Angin Heel tab. Tai labai tikslinga esant gerklės skausmui ir kitokiems gerklės sutrikimams. Jei norite sau padėti visapusiškai  ir tiksliai, būtina konsultacija.

Turiu 6 metų vaiką autistą, norėčiau paklausti, kas kiek dienų galiu leisti vaikui vaistus Cerebrum compozitum ir kiek ampulių. Gitana

Sveiki, miela Gitana. Šias ampules rekomenduoju vartoti pirmą savaitę 2 kartus per savaitę, po to po 1 kartą per savaitę, kursas – 10 ampulių. Galite rinktis būdą purkšti į burną ampules įsigijus vaistinėse specialų aplikatorių. Rekomenduoju papildyti šį gydymą kitais metodais.


Laba diena, gal galite patarti, kaip gydyti trofinę opą, nes kaimynė nebežino, kuo tepti. Būsime dėkingos. Violeta

Sveiki, miela Violeta. Būtina konsultacija, nes reikalingas individualus preparatų parinkimas, išsiaiškinus daugelį klausimų.


Vargina skrandžio negalavimai, nuolat pučia pilvą, sergu skrandžio uždegimu, labai sausa oda, iš burnos sklinda blogas kvapas, dažnai skauda galvą, vargina disbakteriozė. Gydytoja išrašė gerti probiotikų, bet nematau jokio rezultato, skrandį ima skaudėti. Gydytojai sakė, kad mano žarnyne yra grybas candita, gėriau savaitę antibiotikų, dabar geriu probiotikus, bet nemanau, kad padeda. Norėčiau sužinoti, kuo galima dar gydytis. Anžela

Sveiki, miela Anžela. BŪTINA konsultacija, jei norite efektyviai ir visapusiškai sau padėti. Nemačiusi jūsų, galiu rekomenduoti bendrą schemą. Kai vargina virškinamosios sistemos sutrikimai, efektyviai ir saugiai padeda homeopatija. Skiriama ši gydymo schema. Detox-Kit (Nux-vomica hom, Berberis, Lymphomyosotas) –  tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti. Ką rinktis iš preparatų Gastricumeel tab., Spascupreel tab. ar Duodenoheel tab., galiu spręsti tik konsultacijos metu. Savo pacientų, kuriuos vargina virškinimo sutrikimai, klausiu, ko negali „suvirškinti savo gyvenime“ – žmonių, santykių, artimųjų, bendravimo, įvykių? Tad psichologinės būsenos įvertinimas būtinas! Todėl daugeliu atvejų esant virškinamosios sistemos sutrikimams tikslinga kartu skirti ir raminamųjų homeopatinių preparatų, tokių kaip Valerian-heel  lašai, Nervohelis tab. ar Ypsilohelis ir Ignatia hom. lašai, bet tai vėl spręsčiau tik konsultacijos metu. Kaip matote, homeopatinių vaistų pasirinkimas yra labai platus, bet būtina konsultacija.


Laba diena, kokius homeopatinius preparatus galėčiau vartoti varginant nerimui? Sigita

Sveiki, gerb. Sigita. Būtina konsultacija. Skiriama visapusiškas gydymas tokiu atveju, ne tik raminamieji. Tektų rinktis iš daugelio preparatų po mūsų konsultacijos. Iš šių raminamųjų  tektų rinktis - Valerian-heel  lašais, Nervoheel tab. ar Ypsilohelis, Ignatia hom. lašais.


12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų