Klauskite gydytojo

Mano vaikiukas gulėjo ligoninėje dėl inkstų infekcijos, dvi savaites gėrė antibiotikų. Tik nustojęs juos gerti, kitą dieną vaikas pradėjo vėl kosėti, ir taip tęsiasi jau dvi savaites. Duodu vaistų, bet nepraeina, o dabar dar ir viena akytė ėmė pūliuoti. Ką patartumėte daryti?Sandra, Norvegija Miela Sandra, jūsų sūnui reikalingas kompleksinis natūropatinis gydymo kursas. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai pagal jūsų vaikelio ypatumus. Aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų sūnaus organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo ir yra sulėtėjusi limfinės sistemos veikla, tai daro įtaką uždegimo procesų atsiradimui vaiko organizme. Bet, miela Sandra, noriu pabrėžti, kad būtina įvertinti jūsų sūnaus psichologinę būseną, jo emocinį labilumą, nes be psichologinės priežasties inkstų uždegimai nesivysto. Todėl jums turėčiau užduoti daug klausimų, kad būtų galima  individualizuoti ir atrasti jūsų vaikelio ir jūsų, kaip mamos, psichologinius ypatumus. Suprantu, kad esate išvykę iš Lietuvos. Kaip jūs ir sūnus prisitaiko, ar nėra baimės, įtampos, nerimavimo ir t.t. Nežinau net vaikelio amžiaus.  Atsakymai į daugelį klausimų nulemia paskyrimo planą. Būtina jūsų vaiko organizmui natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatinius preparatus, kad pradėtų veikti jo paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi paciento, skirčiau šią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 3 lašus kiekvieno preparato 3-5 kartus per  dieną prieš valgį, 5 dienas, po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai žarnynui, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel tab., Engystol tab., Echinacea comp. tab., po 1 tab. 3 kartus per dieną, ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN purškiamasis skystis, kurį reikia purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, po to 2-3 kartus. Kad plačiau suprastumėte, kaip dirbu su pacientais, pastudijuokite mano kaip gydytojos natūropatės sveikatos puslapį  www.ediana.lt. Norint sėkmingai gydyti svarbiausia yra jūsų ramumas, optimizmas ir tikėjimas sveikatos jėga, nes vaiko sveikata labai priklauso nuo mamos nusiteikimo ir psichologinės būsenos. Sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki. Mano sūnui 5 mėn., gydytojai nustatė nepatikslintą bronchinę astmą. Norėjau paklausti, ar galima gydyti bronchinę astmą homeopatiniais vaistais? Jei taip, tai kokiais? Ačiū už atsakymą. Vigita Miela Vigita, taip! Galima gydyti bronchinę astmą homeopatija. Bet gydymą reikia skirti tik konsultacijos metu, nes sutrikimas sudėtingas ir reikalauja išsamios apklausos ir individualaus įvertinimo. Linkiu jums sėkmės, tikėjimo ir optimizmo! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau sužinoti, ar yra homeopatinių vaistų, reguliuojančių hormonus. Norime susilaukti vaikelio, bet kiaušidėse yra cistų. Geriu kontraceptines tabletes Lindynette, jos išnyksta, bet tik nustoju gerti, ir vėl atsiranda. Menstruacijos reguliarios, tačiau skauda pilvo apačią, strėnas ir pučia pilvą. Rita, Kaunas Rita, jums būtina konsultacija, negaliu patarti tokiu svarbiu atveju internetu, reikia labai daug išsiaiškinti ir individualizuoti. Galimybės ir viltis visada yra. Tikėjimo ir optimizmo. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.  
Norėčiau sužinoti, ar įmanomas ir ar veiksmingas homeopatinis gydymas esant tarpslankstelinių diskų protruzijai juosmens srityje? Man išrašė tokias injekcijas: 1 dieną Zeel P ir Discus compositum Amp. po 1 ampulę, kitą dieną - Neuralgo-Rheum-Injeel, Traumeel S, Spascupreel po 1 ampulę. Gydytis 20 dienų. Ar yra tokia sistema? Jelena, Vilnius Labas, Jelena, jums paskirtas gydymas tikslingas. Aš, kaip gydytoja natūropatė, būtinai įtraukčiau psichologinę programą, išsiaiškinčiau daugelį jūsų gyvenimo nuostatų, principų, požiūrių. Nes kiekviena liga turi savo užduotis sielai, ir būtina suprasti, kodėl išsivysto sutrikimai. Sveikata - tai gyvenimo audinys, kurį audžia pats žmogus, todėl būtina peržiūrėti savo gyvenimo tikslą, principus, požiūrius ir daugelį kitų svarbių faktų. Būtina konsultacija:). Aš dar įtraukčiau Traumeel S amp. 3 kartus per  sav. į raumenis ir Detox-Kit rinkinį organizmui detoksikuoti ir imunitetui stiprinti. Organizmas yra visuma, todėl reikalinga visapusiška sveikatos programa. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Labas. Norėčiau sužinoti, kaip tiksliai vartoti Detox-Kit rinkinį. Esu girdėjusi, kad reikia iš visų trijų buteliukų po 30 lašų sulašinti į 1 litrą vandens ir per dieną išgerti, ar geriau atskirai, tai tada per kiek laiko vienus nuo kitų vartoti? Jūratė S., Šiauliai Miela Jūrate, Detox-Kit rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Šie preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot lašai veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartoti jį tikslinga - kiekvieno iš šių preparatų (lašinant paeiliui be pertraukos tarp preparatų) 3 kartus per dieną prieš valgį, po 7-10 lašų, palaikant burnos gleivinėje. Kitas vartojimo būdas - šio rinkinio preparatus sulašinti į 1 -1,5 litro vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Aš, kaip gydytoja natūropatė- homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo pradžioje, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, sustiprėtų imuninė sistema, ir tai padėtų organizmui sveikti pačiam. Pavasario periodu, po žiemos sąstingio, labai efektyvi pagalba organizmui pašalinti toksinus Detox-Kit rinkinį derinant su Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį, kad visavertiškai padėtumėte organizmui! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau sužinoti, ar galima rasti „Heel“ firmos vaistų, kurių sudėtyje nebūtų cukraus/laktozės? Ką daryti tiems žmonėms, kurie visai negali vartoti cukraus, bet homeopatiniai vaistai yra būtini? Galbūt galima užsisakyti atskirai tokių becukrių vaistų? Ačiū. Irma Galiu jus pradžiuginti, kad daug homeopatinių preparatų yra skystos formos (spirito pagrindu), todėl sėkmingai galėsite vartoti, pakeisdami tabletes. Be to, nemažai pacientų, kurie netoleruoja laktozės, vartoja ir homeopatinius preparatus tabletėmis, bet jokių nepageidaujamų reakcijų nejaučia. Tad visada galima rasti variantus, tinkamus pacientui, tik reikia atvykti į konsultaciją, kad individualiai būtų parinktas gydymo planas. Sėkmės :) Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų