Klauskite gydytojo

Laba diena, sūnui 4 metukai, kai pradeda lankyti darželį, tampa neatsparus virusams, atsiranda virusinis plaučių uždegimas, tada po antibiotikų išsivysto tonzilitas, tada vėl virusas, aukšta temperatūra, sloga, kosulys ir taip kas porą savaičių. Kokie preparatai tiktų imunitetui stiprinti, kai yra tonzilitas ir kosuliai (t.y. padidinti atsparumą virusams)? Maitinu pakankamai sveikai, daugiausiai daržovės ir vaisiai, riešutai +1 kartą valgo darželyje. Ačiū :)

Lankant darželį, pasikeičia aplinka. Vaikai „treniruoja” imunitetą, tai yra normalu. Tokiais atvejais būtina padėti vaikučiui adaptuotis. Rekomenduoju imunitetui stiprinti vartoti Gripp-Heel tabletes, jei yra polinkis dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis. Engystol tabletes - peršalimo ligų atveju. Echinacea compositum Cosmoplex tabletes vartoti esant nosiaryklės gleivinės uždegimui.


Laba diena, norėjau pasiteirauti, kokius vaistus rekomenduotumėte nuo galvos skausmo. Skausmas labai stiprus nėra, bet skauda dažnai. Ačiū. Galvos skausmui malšinti rekomenduoju Spigelon tabletes. Kai konsultuoju pacientus, man labai svarbu išsiaiškinti galvos skausmo priežastį. Jūsų atveju dar skirčiau detoksikuojamąją terapiją, kuri padės atkurti organizmo vidinę homeostazę: Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinį (Nux vomica-Homaccord geriamuosius lašus, Berberis-Homaccord geriamuosius lašus, Lymphomyosot geriamuosius lašus).

Laba diena, mano mergaitei 3,5 metų. Beveik metus ją vargina vidurių užkietėjimas. Ilgą laiką ji gėrė Duphalac, bet jis nepadėjo. Tada gydytoja liepė pabandyti Forlax, šis vaistas padėjo, bet kai jį nustojo gerti, problema atsinaujino. Kai gėrė Duphalac, nesituštindavo po 2 ar 3 dienas, kartais tuštindavosi kas antrą dieną. Ar galėtumėte dar ką nors rekomenduoti? Ačiū.

Pastaruoju metu gana dažnai tenka susidurti su vaikučių vidurių užkietėjimu. Kadangi, kiek teko susidurti, kiekvienam vaikučiui tai labai individualu, būtina individuali konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite čia:

http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


Sveiki. Turiu du vaikučius, 2 m. 6 mėn. berniuką ir 4 m. mergaitę. Pastaruoju metu toks įspūdis, kad serga nuolatos... Berniukui nuolatines bėdos su gerkle, yra sirgęs pūlinga angina... Mergaitei pripažinta lengvos formos astma, todėl eilinė sloga jai baigiasi rimtesniais kosuliais...Sakykit, kaip sustiprinti vaikų imunitetą? Nes darželyje išbūna vos savaitę, likusias reikia reabilituotis... Mergaitei tenka kvėpuoti Flexotid ir Ventolin... Ar yra galimybė tai suvaldyti homeopatiniais vaistais ? Iš anksto dėkoju.

Taip, yra galimybė suvaldyti ir išgyti. Jūsų atveju būtina individuali konsultacija, nes tai labai individualu kiekvienam vaikučiui, o taip norisi padėti. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite čia:

http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


Laba diena, ar įmanoma homeopatija išgydyti lėtinę anginą? Angina didelių rūpesčių kol kas nekelia, nepūliuoja, bet ASO titras daugiau nei 800, liepia operuoti. Mergaitei 8 metai. Tonsilotren, Angin-Heel mergaitė yra gėrusi daug. Ką dar galėtumėte rekomenduoti? Yra ir alerginis fonas, šiek tiek, labai neryškiai paberia žandukus. Ačiū.

 Yra galimybė pagelbėti mergaitei. Neskubėkit operuoti anginos. Rekomenduoju vartoti šiuos homeopatinius vaistus:

Nux vomica-Homaccord geriamuosius lašus (tirpalą): gerti po 7 lašus 3 kartus per dieną. Vaikams lašus galima sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens.

Lymphomyosot tabletes: vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. Tabletę reikia lėtai ištirpinti burnoje, vartoti ne valgio metu (daryti pertrauką). Vaikams tabletę galima susmulkinti ir įmesti į nedidelį kiekį vandens.

Vėliau tikslinga apsilankyti pas gydytoją homeopatą, norint iki galo įveikti visus negalavimus.


Laba diena, mano vaikui metukai. Ar gali jis viduriuoti dėl to, kad dygsta dantukai, nes tyrimų rezultatai puikūs? Ir nieko nevalgo, išskyrus mišinuką.

Vaikutis gali viduriuoti, kai dygsta dantukai. Bet tai ne daugiau nei  2-3 kartus per dieną.  Būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Mūsų rekomenduojamų gydytojų homeopatų sąrašą rasite čia: http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų