Klauskite gydytojo

Nesenai pastebėjau mažą pūlinuką gerklėje, skausmo nejaučiu, tačiau truputį paraudusi gerklė. Temperatūros visiškai nėra, ar būtina eiti pas daktarą, ar galima pačiai nusipirkti vaistų, ir kokių? Ar tiktų Angin-Heel S?  Paskutinį kartą gerkę skaudėjo ir pūliavo prieš 3 mėnesius, temperatūra buvo neaukšta, 37 su trupučiu, gydžiausi visą mėnesį antibiotikais, ar gali būti, kad čia kartojasi? Eglė Egle, aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo. Tai dažniausiai ir pasireiškia esant gerklės skausmui ir atsirandant pūlinukams, kurie ir yra limfinės sistemos veiklos sulėtėjimas. Tad būtina natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba homeopatiniais preparatais, kad įsitrauktų paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi tavęs, skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 10 lašų kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį 5 dienas, po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per dieną ir Echinacea comp., po 1 tab. 3 kartus per dieną. Angin-Heel S taip pat tikslingas esant tokiems sutrikimams. Norint visapusiškai ir tiksliai padėti savo organizmui, BŪTINA individuali konsultacija. Būtina įvertinti ir psichologinę būseną, ar nėra vidinės įtampos, sudirgimo ir neigiamo požiūrio į aplinką ir žmones, kaip sekasi bendrauti ir išreikšti save. Konsultacijų metu išsiaiškinu daug svarbių klausimų, kad galėčiau individualiai parinkti gydymą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėjome pasiteirauti, ar galima Heel vaistus vartoti kūdikius maitinančioms moterims. Labiau domina Engystol tab. Iš anksto dėkojame. Angelė Sveiki, miela Angele. Ačiū už labai aktualų klausimą :). Galėsite šį homeopatinių preparatų derinį pasiūlyti ir kitoms būsimoms ir jau esamoms mamytėms ir kūdikėliams. Nėštumo metu ir pagimdžius saugu ir efektyvu sustiprinti imuninę sistemą homeopatiniais preparatais Engystol tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamuoju skysčiu (galima purkšti ir vartoti tabletes 3-5 kartus, jei turite daug kontaktų ar sloguojate), nes jie turi stiprų antivirusinį poveikį. Šis derinys tinka kartu ir su Gripp-Heel tab., po 1 tab. 2 -3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu, gripo epidemijos metu. Kūdikėliams neramumo atveju, peršalus, virusinės infekcijos metu ypač svarbu skirti Viburcol 1-2 kartus per dieną, kartu derinant ir su aukščiau minėtais homeopatiniais preparatais. Pasirūpinkite šiais homeopatiniais vaistais, stenkitės būti geros nuotaikos. Taip pat tikslinga vėdinti patalpas, pasivaikščioti lauke, valgykite daržovių, vaisių, gerkite  arbatų. Labai svarbus ir optimizmas :). Skambinkite, jei kils kokių neaiškumų. Sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, daugiau nei 3 metus vargina dirglios šlapimo pūslės sindromas. Norėčiau sužinoti, ar homeopatija gydo tokias ligas. Ačiū už atsakymą. Simona, Klaipėda Miela Simona. Yra galimybių vartoti homeopatinius preparatus visada, o kadangi esu gydytoja natūropatė, tai visada skiriu kartu ir natūropatinę programą. Jūsų atveju reikia išsiaiškinti daug klausimų, kad būtų galima parinkti kuo tikslesnę homeopatinę programą. Tikslinga jums pavartoti Plantago-Hom. ir Berberis-Hom. lašais po 10 lašų 3 kartus per dieną. Būtina tikslinti kitus preparatus konsultacijos metu. Sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kas gali būti, kai prasidėjus menopauzei stipriai kraujuoja? Vilnius Pirmiausia būtina nueiti pas ginekologą, kad jis išsiaiškintų organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės klimakteriniu periodu yra  plačios. Tikslinga vartoti šiuo periodu Klimakt-Heel tab., Gynäcoheel lašais (ar reikalingas šis preparatas, galiu pasakyti individualios konsultacijos metu). Jei tai nervų sistemos problemos, galima rinktis iš šių preparatų Nervoheel N tab., Valerianaheel lašais, Ignatia Hom. lašais,  Ypsiloheel tab. Kitos galimybės numatomos tik konsultacijos metu. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
  Sveiki. Man 37 metai, ir jau keleri metai kamuoja pūlinukai plaukuotoje galvos dalyje. Štai ir dabar jau antra savaitė kaip negaliu jų atsikratyti. Anksčiau gydžiausi ir antibiotikais (tepamaisiais, geriamaisiais, leidžiamaisiais), bet tai padėdavo tik kelioms savaitėms. Dabar ieškau būdų išsigydyti kuo natūralesniais preparatais. Gal Jūs galėtumėte ką  nors patarti? Esu skaitęs, kad galima organizmui pastiprinti pagerti Mercurius-Heel ar Traumeel S (didesnėmis dozėmis). Ačiū. Vitalius, Kaunas Gerbiamas Vitalijau, be išsamios individualios konsultacijos jums rekomenduočiau Detox-Kit rinkinį - tai yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Patekę į organizmą, preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikuojamųjų sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartojama po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną, prieš valgį, palaikant burnoje. Kitas šio rinkinio vartojimo būdas: preparatus sulašinti į 1 -1,5 l vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Koks būdas jums patogesnis, taip ir vartokite šį rinkinį, galite paderinti net ir abu šiuos būdus. Aš, kaip gydytoja natūropatė- homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo atveju, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmus, sustiprėtų imuninė sistema, ir tai padėtų organizmui sveikti pačiam. Kai formuojasi pūlinukai, būtina atkreipti dėmesį į kepenis.Todėl su Detox-Kit rinkiniu derinkite kartu Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu. Puikus derinys ir Mercurius-Heel bei Traumeel S tab. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Tikslinga ir psichologinė konsultacija, reiktų  įvertinti jūsų psichologinę būseną.  Mikroelementų plaukuose ištyrimas padėtų išsamiai įvertinti jūsų organizmo individualumus (apie tai www.ediana.lt). Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, jau beveik metus kankinuosi ir bandau išsivaduoti nuo dešiniojo kelio nervo uždegimo. Nesu oficialiosios medicinos šalininkė, todėl gydžiausi natūraliais vaistais, stuburo masažu. Jaučiu, kad nervas spaudžiamas juosmens srityje stubure, skausmas eina dešinėje pusėje į kelį. Dabar geriu debesylo žolę po valgio, cinko papildą, ryte varnalėšos šaknies užpilą iš termoso, nakčiai valerijono šaknį.  Šeimos gydytoja liepia leistis Olfen. Labai jo nenoriu ir vietoj jo leidžiuosi Traumeel S injekcijų tirpalą. Kol leidžiuosi, galiu kažkiek judėti nedideliais atstumais. Laukiu Jūsų nuomonės, patarimo. Kur galėčiau pasikonsultuoti, geriau Kaune? Olga, Kaunas Miela Olga, homeopatijos galimybės labai plačios. Teisingas pasirinkimas Traumeel S injekcijų tirpalas gydant kelio sąnario skausmą, bet reikalingas platesnis gydymas. Atvykite į konsultaciją :) Gyd. Diana. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų