Klauskite gydytojo

Sveiki. Ar homeopatija gali padėti gydant sistemines ligas, konkrečiai vilkligę su inkstų pažeidimu. Šiuo metu po intensyvaus gydymo cheminiais preparatais būklė stabilizavosi, tačiau vis dar išlieka inkstų pažeidimo grėsmė (proteinurija 1 g/l, vystosi glomerulonefritas). Dėkui už atsakymą. Dalia

Dalia, žmogui sergant sistemine liga, homeopatija gali būti vartojama kaip pagalbinis gydymas. Jums reikia kreiptis individualiai į gydytoją homeopatą.


Sveiki. Norėčiau paklausti Jūsų, ką galima 10 mėnesių duoti kūdikiui, kad pagerėtų inkstukų veikla?(Jis geria Nitrofurantoiną, su inkstu buvo problemų). Ir dar – ir ką būtų galima tokio paties amžiaus kūdikiui duoti virškinimui gerinti, neramumui ir nemigai šiek tiek pakoreguoti? 

Su tokiais mažais pacientais ir esant tokiam sutrikimui gydytojas homeopatas dirba tik individualios konsultacijos metu.


Laba diena, mano dukrytei 6 m. Ji alergiška katinui. Į mokyklą gali eiti tik išgėrus vaistų nuo alergijos Zyrtec, kitaip prasideda sloga. Man rodos, nuo šių vaistų dažno vartojimo jai labai nusilpo imunitetas, nes dažnai kamuoja peršalimo ligos, labai padidėjusios tonzilės. Ką šiuo atveju patartumėt jai vartoti, kad šiek tiek pastiprintų imunitetą  ir sumažėtų tonzilės? Renata

Renata, Angin-Heel S tabletės vartojamos dėl ryklės ir tonzilių uždegimo atsiradusiam pasunkėjusiam rijimui, skausmui ir ryklės paraudimui mažinti. Lymphomyosot tablečių visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. 6 metų dukrytei vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. J mergaitė linkusi dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis, imunitetui stiprinti duokite Gripp-Heel ir Engystol tablečių.


Laba diena, Man 52 metai, jau kelerius metus kamuoja rožiniai spuogai: kaktos, nosies ir smakro srityse. Paskirtas gydymas antibiotikais (tetraciklinu) ir hormoniniais tepalais. Niekaip nepasiryžtu vartoti šių preparatų. Gal galėtumėte patarti ką nors nuo šios ligos? Dėkui. Dalia

Rožiniai spuogai yra gydomi ilgai. Jūs pati rašote, kad šis sutrikimas kamuoja kelerius metus. Gydymas trunka kelis mėnesius. Galima sumažinti šią problemą. Jums reikia kreiptis individualiai į gydytoją homeopatą, nes apsilankyti reikės kelis kartus.
Sveiki, blogai jaučiuosi, sloga baisi, tai iš vienos nosies pusės,tai iš kitos. Akys pilnos ašarų, ausys „užkrito“. Temperatūra laikosi 37,5, – nei didėja, nei krenta. Ką man vartoti, kad pasveikčiau?Tai tęsiasi apie savaitę. Nijolė  

Norint patarti, reikia susitikti individualiai. Tokia temperatūra visada turi priežastį, reikia išsiaiškinti. Tik tada galima skirti gydymą.


Laba diena, sūnui 20 metų, o viršugalvyje pradėjo slinkti plaukai... Deja, tėvas irgi buvo plikas. Ar tai jau paveldėjimas, ar dar galima kokiomis nors priemonėmis kovoti? 3 mėnesius gėrė Pantogar, dabar tepu serumu. Ką galėtumėte patarti?

 

Androgeninis vyrų plaukų slinkimas yra paveldimas, galima tą procesą palėtinti. Tačiau būtina individuali konsultacija.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų