Klauskite gydytojo

Man 71 metai, kažkiek vargstu su didžiaisiais sąnariais – kelio, klubo. Jūsų preparatas Zeel T man veiksmingesnis nei gliukozaminai. Jaučiu, kad atleido sąnarius, lengvesnė eisena. Klausimas, kiek laiko vartoti Zeel T, kokiu periodiškumu. Žodžiu, apie visą gydymo kursą, trukmę, nes gliukozaminus vartoju ne vienerius metus. Elena Gerb. Elena, labai džiugu, kad sąnarių negalavimams koreguoti pasirinkote homeopatiją - Zeel T preparatą. Nemačiusi jūsų dar galiu rekomenduoti kartu vartoti Traumeel S ir Lymphomyosot preparatą, kuris veikia limfinę sistemą, pašalina toksines medžiagas iš organizmo, kas būtina esant sąnarių negalavimams. Tikslinga vartoti ir Detox-Kit rinkinį, tai yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Patekę į organizmą, preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Lymphomyosot veikia limfinę sistemą. Vartoti jums po 7-10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną, prieš valgį, palaikant burnoje. Kitas šio rinkinio vartojimo būdas, tinkamas suaugusiesiems,  preparatus sulašinti į 1 -1,5 l vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Koks būdas jums patogesnis, taip ir vartokite šį rinkinį, galite paderinti net ir abu šiuos būdus. Aš, kaip gydytoja natūropatė-homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokių sąnarių sutrikimų atvejais, kad  pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, sustiprėtų imuninė sistema ir taip padėtų organizmui sveikti pačiam. Kitus būtinus preparatus skirčiau tik konsultacijos metu. Galimybės gydytis homeopatiniais vaistais yra labai plačios. Gydytojų-homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, vaiką kamuoja sausas varginantis kosulys, ypač miegant (dieną beveik nekosti). Jokie sirupai nepadeda (šiuo metu duodu gerti Stodal). Jokių kitokių peršalimo požymių nėra (nei slogos, nei temperatūros). Tokia pati situacija buvo pavasarį. Nuėjus pas šeimos gydytoją, paskyrė antibiotikų, tada karuselė ir užsisuko – per 4 mėn. vaikas suvartojo 4 antibiotikų kursus. Tai dabar labai norėčiau pabandyti jį gydyti kitomis priemonėmis. Galvoju pirkti Heel, bet gal galėtumėte patarti, ar jis tiktų, o gal geriau išbandyti ką kita? Jolita

Miela Jolita. Gydymas yra labai atsakingas ir individualus procesas, būtinas pokalbis, ypač svarbu daug ką išsiaiškinti dėl vaikelio, kad geriau suprasčiau jo būklę. Nemačiusi vaikelio galiu rekomenduoti valyti organizmą Detox-Kit rinkiniu. Šis  rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė, ypač tikslinga išsireguliavus imunitetui ir po antibiotikų kursų. Patekę į organizmą preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Net nežinau, koks vaiko amžius, kad pasakyčiau dozuotę. Dėl kosulio rinkčiausi iš dviejų preparatų – Tartephedreel N lašų ir Belladonna-Hom. lašų. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Kiekviena liga turi ne tik  fizines priežastis, bet labai svarbios yra ir psichologinės priežastys, kurias aiškinuosi su pacientu konsultacijos metu.

Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Prieš dvi savaites labai nudegiau saulėje, visas nusilupau, pakeičiau odą, galima sakyti, ir dabar labai niežti pečius ir nugarą, norisi iki kaulo nusidraskyti. Kaip ir kuo gydyti ar tepti? Neįmanoma kentėti, gal yra kokių liaudiškų priemonių, nes esu užsienyje, ir čia tokių vaistų gal nebus kaip Lietuvoje? Vitalijus Gerbiamasis Vitalijau. Negaliu jums duoti patarimų nematydama jūsų problemos. Todėl rekomenduoju nueiti pas vietinį specialistą, kad parinktų priemones individualiai jums. Sėkmės, išeitis visada yra. Gydytoja Diana. Galite pasisvečiuoti mano kaip natūropatės sveikatos svetainėje www.ediana.lt. Tai padės plačiau ir optimistiškai pažiūrėti į sveikatą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Norėčiau paprašyti patarimo. Mano pažastys sudirgusios, yra spuogelių. Skutant tikriausiai užkliūna ir truputį pakraujuoja. Nežinau, norėčiau lygių pažastų, o dabar... labai nesiseka. Gal galite ką patarti? Depiliacinį kremą bandžiau – nepadėjo, su vaško juostelėmis nelabai pavyksta. Ką reikėtų daryti, kad oda būtų sveikesnė? Ačiū. Simona Miela Simona. Manau, kad jūsų klausimas yra daugiau skirtas kosmetologui. Aš, kaip gydytoja homeopatė-natūropatė, paskirčiau detoksikuojamąją programą, įvertinusi jūsų individualumą konsultacijos metu. Galima pavartoti Detox-Kit rinkinį iš trijų preparatų Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir  Lymphomyosot, kurie padės organizmui pašalinti toksines medžiagas, ir tai veiks odos būklę. Dėl kitų preparatų paskyrimo galiu suprasti tik per konsultaciją. Sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, ieškau preparatų ar vaistažolių su alavu,  nes tyrimai rodo, kad organizme trūksta alavo. Ramūnas Pirmiausia turiu suprasti, kokiu metodu nusistatėte, kad jums trūksta alavo. Srityje apie mikroelementus turiu profesionalių žinių ir patirties, todėl galiu patarti atlikti mikroelementų tyrimą pagal plaukus, kad tiksliai suprastume jūsų mikroelementų apykaitą. Šis metodas padeda nustatyti  25 mikroelementus, iš kurių 15 yra gyvybiškai būtini. Noriu pabrėžti, kad alavas nėra gyvybiškai būtinas, tad nepatarčiau jo vartoti tiksliai nežinodama, ko trūksta! Be to, tyrimas iš mikroelementų atskleidžia net 8 mėnesių medžiagų apykaitą, tai labai tikslu. Plačiau apie tai www.ediana.lt  Šalia homeopatijos dirbu ir šiuo metodu. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Man per metus bent du kartus būna kiaušidžių ar gimdos uždegimas, dabar jau jaučiu simptomus: skauda mylintis, kartais nudiegia šoną. Tikriausiai ir vėl prikibo koks uždegimas. Kokiais homeopatiniais preparatais patartumėte gydytis? Lina Jums pirmiausia būtina nueiti pas ginekologą, kad išsiaiškintų organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės moteriškų ligų atveju yra  plačios.  Būtina gydytojo homeopato konsultacija, kad tiksliai suprastume, kas jums bus reikalingiausia. Kadangi esu gydytoja natūropatė, skiriu kompleksinį gydymą ir būtinai išsiaiškinu tiek fizines, tiek psichologines priežastis. Gydymo tikslais rinkčiausi iš šių preparatų Traumeel S tab., amp., Gynäcoheel lašai, Hormeel lašai, Ovarium comp. (kokių iš šių preparatų reikia, galiu pasakyti tik individualios konsultacijos metu). Plačiau apie tai, ką derinu su homeopatija www.ediana.lt. Tad sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų