Klauskite gydytojo

Vargina nuolatinis vidurių užkietėjimas, nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Įtariu, kad visi tie vidurių laisvinamieji, kad ir žoliniai, preparatai nėra gerai. Nusilpęs imunitetas. Dažnai pasikartoja makšties grybelis. Patarkit ką nors. Jolita K., Kaunas Jūsų atveju pradėčiau nuo Detox-Kit rinkinio (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) ir Hepeel tab. - tai organizmui detoksikuoti, kepenų išsivalymui suaktyvinti ir tulžies nutekėjimui pagerinti. Tai padės ir esant vidurių užkietėjimui, bet būtina konsultacija. Reikia įvertinti individualumą ir paskirti natūropatinį gydymo planą. Labai svarbu padėti jums suprasti savo psichologinius ir emocinius nusiteikimus, nes tai svarbiausia priežastis sutrikimų atveju. Sėkmės, džiugios nuotaikos. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mano dukrytei 5 metukai. Vienoje akytėje yra  šaltas miežis. Jis bando išsivaikščioti, sumažėjo, bet visai neišnyko. Gal būtų galima jį išnaikinti neoperuojant? Dar ji dažnai serga virusinėmis ligomis, alergiška ežiuolei, kieti viduriukai ir sunkiai tuštinasi. Kaip sustiprinti imunitetą, kad nesirgtų taip  dažnai? Laima, Klaipėda Jūsų dukrelei reikia sudaryti individualizuotą homeopatinę programą, įvertinus daugelį jos asmeninių psichologinių aspektų. Nes tokiame amžiuje vidurių užkietėjimas rodo vidinę psichologinę įtampą ir nesaugumo jausmą. O iš natūropato-homeopato pozicijų, 70 proc. imuninės sistemos yra žarnyno gleivinėje, todėl reikalingas kompleksinis gydymas. Imuninei sistemai stiprinti tinka Engystol tab., Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, Traumeel S tab., Detox-Kit rinkinys, Gripp-Heel tab.  Linkiu optimizmo ir ramumo, tai ypač svarbu mamoms, kai serga vaikeliai, o gydymo tikslais patarčiau rinktis homeopatiją ir kitas natūralias priemones. Virusinės infekcijos, mankšta ir imuninės sistemos sustiprinimas panašiai, kaip raumenims fiziniai pratimai. Tik svarbu rinktis natūralias priemones, kurios padeda organizmui susitvarkyti su virusu:) Atvykite į konsultaciją! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, gydytoja. Ar vaistus Gripp-Heel galima vartoti profilaktiškai ir kokiomis dozėmis? Erika, Raseiniai Erika, ačiū už labai aktualų klausimą šiuo periodu:). Galėsite šį homeopatinių preparatų derinį pasiūlyti ir savo artimiems bei draugams. Šiuo gripo epidemijos metu labai tikslinga vartoti profilaktiškai Gripp-Heel tab., po 1 tab. 2 -3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu, be to, kartu Engystol tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamąjį skystį (galima purkšti ir vartoti tabletes 3-5 kartus, jei turite daug kontaktų), jie turi stiprų antivirusinį poveikį. Šis derinys tinka ir vaikučiams bet kokio amžiaus. Labai svarbu šiuo metu nepasiduoti baimei ir nerimavimui, nes tai labai silpnina imuninę sistemą. Pasirūpinkite šiais homeopatiniais preparatais, palaikykite gerą nuotaiką. Tikslinga vėdinti patalpas, pasivaikščioti lauke. Valgykite daržovių, vaisių, gerkite arbatų ir būkite optimistė:) Skambinkite, jei kils  kokių neaiškumų. Sėkmės:). Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, norėčiau sužinoti, kokiais homeopatiniais vaistais galima gydyti 3 metų vaiką nuo sinusito? Profilaktiškai apie mėnesį purškiu Immuwash, dar duodu Sinupret lašiukų, kadangi po antibiotikų kurso matau, kad jam vis tiek nosis užgulta. Kiek ilgai galima duoti Sinupret? Jelena, Šalčininkai Miela Jelena, jūsų sūnui reikalingas kompleksinis natūropatinis gydymo kursas. Aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų sūnaus organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, yra limfinės sistemos sulėtėjimas, kas dažniausiai ir pasireiškia užsitęsus slogai (nemanau, kad tokiame amžiuje jau yra sinusitas). Tad būtina jūsų vaiko organizmui natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatiją, kad įsitrauktų jo paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi paciento skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 3 lašus kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį, 5 dienas, po to 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per  dieną, ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, po to 2 -3 kartus. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai pagal jūsų vaikelio ypatumus. Jūsų vartojamas preparatas yra žolinis, tad jį vartoti galite. Sėkmės, optimizmo, džiugesio. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau sužinoti, ar yra „Heel“ firmos vaistų nuo aukšto kraujo spaudimo? Jei taip, ką galėtumėte pasiūlyti? Lina, Kaunas Miela Lina, be konsultacijos skirti negaliu, nes kraujospūdžio padidėjimas yra tik viršūnė, rodanti sutrikdytą organizmo pusiausvyrą. Priežasčių gali būti labai įvairių, gal tai dėl organizmo detoksikacijos procesų sutrikimų, gal tai inkstų funkcijos sutrikimai ar psichinis-emocinis persitempimas ir nemokėjimas atsipalaiduoti, o gal tai per mažas judėjimas, netinkama gausi riebalų dieta ir t.t. Tad ką galiu pasiūlyti jūsų nemačiusi, tai organizmo valymą Detox-Kit rinkiniu (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.), geriant po 5 lašus kiekvieno preparato 3 kartus per dieną prieš valgį (vėliau, atsižvelgiant į jūsų sutrikimus, didinti iki 10 lašų 3 kartus per dieną), ir Hepeel tabletes po 1 tab. 3 kartus per dieną, laikyti po liežuviu, kol ištirps. Toliau reikia konsultacijos! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Antrą savaitę laikosi nedidelė temperatūra 37-37,3 dieną. Pradžioje tris dienas pūtė ir raižė pilvą, dabar jokių simptomų, be temperatūros, nėra, daryta rentgeno nuotrauka parodė išryškėjusį bronchų kraujagyslių piešinį. Ka patartumėte vartoti? Ačiū. Ingrida, Vilnius Jūsų atveju pradėčiau nuo Detox-Kit rinkinio (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.) ir Hepeel tab. - tai organizmui detoksikuoti, kepenų išsivalymui suaktyvinti ir tulžies, limfos nutekėjimui pagerinti. Tai padės ir esant 37,3 temperatūrai ir pilvo pūtimui bei spazmams. Bet būtina konsultacija,  kad būtų galima įvertinti individualumą ir paskirti natūropatinį gydymo planą. Labai svarbu padėti jums suprasti savo sveikatos sutrikimo priežastis, psichologinius ir emocinius nusiteikimus, o man, kaip natūropatei-homeopatei, reikia įvertinti daugelį svarbių niuansų, kad galėčiau toliau parinkti Jums homeopatinius preparatus. Sėkmės, džiugios nuotaikos:) Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų