Vyrai ir homeopatija

Dauguma šiuolaikinių vyrų gyvena itin aktyvų gyvenimą – daug dirba, keliauja darbo reikalais, sportuoja, siekia karjeros, tad nuolat patiria stresą, nerimą.

vyrai_ir_homeopatija_1

Vyrams būdinga tai, kad, pajutę pirmuosius negalavimo požymius, jie delsia kreiptis į medikus, mažiau domisi ligų profilaktika, dažnai ligas „užleidžia“. Tačiau, populiarėjant visuomenėje sveikam gyvenimo būdui, domėjimuisi sveikesne mityba, vyrai pradeda domėtis natūraliomis ligų gydymo priemonėmis.

Šiuolaikinė homeopatija itin daug dėmesio skiria vyrų sveikatai. Homeopatijos uždaviniai gydant vyrų ligas ir jų profilaktikai yra tokie patys, kaip ir rūpinantis moterų sveikata.

Aptarsime svarbiausius momentus, kurie ypač aktualūs vyrams.

Vyrai ir sportinės traumos

vyrai_ir_homeopatija2-siuolaikine_homeopatija_14_pslDauguma vyrų kultivuoja tam tikras sporto šakas ir dažniausiai tai daro aktyviau nei moterys. Vyrai dažniau žaidžia krepšinį, yra linkę sportuoti profesionaliai, taip pat domisi „adrenalino“ sportu – automobiliais, motociklais. Tad jie dažnai patiria įvairaus pobūdžio traumas, patempimus, sumušimus.

Sportinės traumos yra dažnai lydimos uždegimo. Uždegimas – tai audinių reakcija į išorinį pažeidimą, dėl kurio iš kraujagyslių išsilieja skystis ir atsiranda patinimų, mėlynių. Šios traumos ištinka ir profesionalius sportininkus, ir mėgėjus.

Nesvarbu, ar profesionalus futbolininkas, teniso žvaigždė, lengvaatletis arba slidininkas – visi jie traumas pageidauja gydytis homeopatiniu preparatu Traumeel S – tepalu, tabletėmis. Viena priežastis – Traumeel S veikia švelniai ir greitai, antra, homeopatinis preparatas neturi dopingo poveikio ir beveik nebūna šalutinių reiškinių.

Traumeel S tepalo dvi labai svarbios sudedamosios dalys yra arnika ir hamamelis. Tai puikus duetas. Abi augalinės substancijos gydo išnirimus, patempimus, sumušimus, uždegimus, nubrozdinimus, lengvina kaulų ir sąnarių degeneracinius simptomus.

PLAČIAU APIE TRAUMAS IR Traumeel S rasite: http://zmonems.traumeel.lt

Patempimas

Sausgyslių ar raiščių patempimas – tai trauma, kai patempiami ar plyšta raiščiai, kurie riša kaulus ties sąnariais.

Simptomai: spazminis skausmas.

Pirmoji pagalba: sužeistą koją pakelti aukštyn, uždėti elastinį tvarstį, vėsinti. Ant pažeistos vietos geriausia dėti vėsinimo kompresus, atšaldytus šaldiklyje. Vėsinimo procesą kartoti kelis kartus.

 • Ant pažeistos vietos uždėti tvarstį su Traumeel S tepalu.
 • Ant viršaus – elastinį tvarstį.
 • Procedūrą kartoti kas šešias valandas.

PLAČIAU APIE PIRMĄJĄ PAGALBĄ IR Traumeel S rasite: http://zmonems.traumeel.lt

Sumušimas

Tai buko tiesioginio jėgos poveikio pasekmė.

Simptomai: skausmas, vėliau – mėlynė.

Pirmoji pagalba: galūnę (pvz., koją, ranką) pakelti aukštyn.

Vėliau: vėsinti ledu arba šaltais kompresais. Taip pat rekomenduojama uždėti tvarstį su Traumeel S tepalu. Taip užkertamas kelias visų vaivorykštės spalvų mėlynei susidaryti.

Kad gydymas būtų efektyvus, tinka derinys: Traumeel S tabletės ir Traumeel S tepalas. Kartu vartojant Lymphomyosot geriamuosius lašus arba tabletes, gijimas pagreitinamas.

Svarbu: jeigu per tris dienas simptomai neišnyksta, reikia kreiptis į šeimos gydytoją arba sportinės medicinos specialistą. Kasdienės nesėkmės gali ištikti buityje, mokykloje ir biure. Neatsargus žingsnis, suklupimas ir – patempiama koja ties kauliuku. Šiuo atveju taip pat tinka greitoji pagalba uždedant tvarstį su Traumeel S tepalu.

 • Dedant tvarstį su Traumeel S, tepalą reikia tepti tik ant pažeistos vietos.
 • Netepti didelio ploto.
 • Traumeel S preparatai suaktyvina organizmo sveikimą įvairių sutrikimų ir uždegiminių procesų metu.

PLAČIAU APIE SUMUŠIMUS IR Traumeel S rasite: http://zmonems.traumeel.lt

Vyrų sąnarių ir nugaros skausmai

123Vyrai dažniau nei moterys kilnoja sunkumus, taip pat dalis vyrų dirba daug ištvermės reikalaujantį fizinį darbą (pavyzdžiui, darbas statybose, kroviko darbas). Taip pat daug vyrų dirba vairuotojais. Ypač fiziškai sunkus yra tolimųjų reisų vairuotojų darbas, nes ilgas sėdėjimas nenaudingas ne tik sąnariams, bet ir stuburui. Tad sąnarių ir nugaros skausmai – dažna vyrų problema.

Kai skauda nugarą, sunku galvoti apie bet kokį fizinį aktyvumą – kartais skausmas trukdo sėdėti ar net gulėti. Norint išvengti tokių nepatogumų, reikia palaikyti taisyklingą stuburo padėtį, o, esant poreikiui, pasirūpinti pilvo ir nugaros raumenų korsetu. Taisyklingą stuburo padėtį lemia grupė raumenų, apie kurių egzistavimą mes net nenutuokiame. Reikia juos sistemingai mankštinti, nes ši pusiausvyra yra vienas iš veiksnių, kurie nulemia taisyklingą stuburo padėtį/laikyseną. Pavyzdžiui, sėdėjimas prie stalo daugelį valandų nejudant susilpnina pilvo raumenis, sutrumpina užpakalinius kojų raumenis, todėl mes pradedame kūprintis. Atsiranda kryžkaulio skausmai, nuolatiniai kaklo ir pečių skausmai.

Sąnarių pažaidos

Reumatinių ligų bruožas yra skausmingumas ir ženklus judėjimo apribojimas. Artrozė yra viena iš ligų, kuri prasideda nuo sąnarių nelankstumo. Kaip medikai aiškina terminą „artrozė“? Iš pradžių smarkiai susidėvi kremzlė, vėliau – ir patys sąnariai. Priežastys būna įvairios: uždegimai, medžiagų apykaitos sutrikimai ir netaisyklinga sąnarių laikysena. Kaip galima atpažinti artrozę? Pavyzdžiui, iš rytinio sąnarių sutingimo. Vėliau prie sustingimo prisideda sąnarių skausmai. Esant šiems sutrikimams būtina taikyti kompleksinį gydymo būdą, sveikos gyvensenos principus, kineziterapiją, pavyzdžiui, mankštą, kuri didina pažeistos vietos judrumą, maudytis pirtyje, baseine. Rekomenduojami deriniai: Traumeel S (tepalas, tabletės), Zeel T (tepalas, tabletės), kartu galima vartoti Lymphomyosot (tabletės ar geriamieji lašai). Preparatus Traumeel S ir Zeel T reiktų vartoti tris mėnesius.

Traumeel S (tepalo, tablečių) kai kurios sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Arnica montana – kalninė arnika
 • Calendula offi cinalis – vaistinė medetka
 • Hamamelis virginiana – sodinis hamamelis
 • Achillea millefolium – paprastoji kraujažolė
 • Mercurius solubilis Hahnemanni – Hanemano tirpusis gyvsidabris
 • Chamomilla recutita – vaistinė ramunė
 • Symphytum officinale – vaistinė taukė
 • Bellis perennis – daugiametė saulutė
 • Echinacea angustifolia – siauralapė ežiuolė
 • Echinacea purpurea – rausvažiedė ežiuolė
 • Hypericum perforatum – paprastoji jonažolė.

Traumeel S tepalo terapinės indikacijos – bukų traumų (pvz., raiščių patempimo, sumušimo, panirimo, mėlynių), kaulų ir sąnarių degeneracijos simptominis gydymas.

Traumeel S tablečių terapinės indikacijos– bukų traumų (pvz., raiščių patempimo, sumušimo, panirimo, mėlynių), kaulų ir sąnarių degeneracijos simptomų gydymas.

PLAČIAU APIE Traumeel S rasite: http://zmonems.traumeel.lt

Zeel T (tepalo, tablečių) kai kurios sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Arnica montana – kalninė arnika
 • Rhus toxicodendron – nuodingasis žagrenis
 • Solanum dulcamara – paprastasis karklavijas
 • Sanguinaria canadensis – kanadinė sangvinarija
 • Sulfur – siera.

Zeel T (tepalo, tablečių) terapinės indikacijos – sąnarių ligų, ypač susijusių su skausmu, patinimu ar sąnarių nejudrumu, simptomų lengvinimas.

Minkštųjų audinių reumatas

Minkštųjų audinių reumato atveju pažeidžiami tik minkštieji audiniai – raiščiai, sausgyslės, raumenys. Tipiškos minkštųjų audinių reumatinės ligos yra sausgyslių makščių uždegimas, „tenisininko alkūnės“ sindromas. „Tenisininko alkūnė – aš juk nežaidžiu teniso!“ Tokia mintis šauna į galvą kiekvienam pacientui, kai gydytojas diagnozuoja „tenisininko alkūnę“. Tačiau ši liga neturi nieko bendro su tenisu, nes tai yra alkūnės sąnario uždegimas. Dažniausios priežastys – pasikartojantys judesiai dirbant ar tvarkantis namie, sunkių svorių kėlimas ir nešimas. Labiausiai tinka Traumeel S įvairiomis preparato formomis ir Rheuma-Heel tabletės.

Rheuma-Heel tablečių sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Rhus toxicodendron – nuodingasis žagrenis
 • Bryonia – brienė
 • Causticum Hahnemanni – šviežiai iškaitintos kalkės ir kalio vandenilio sulfatas
 • Arnica montana – kalninė arnika
 • Ferrum phosphoricum – geležies fosfatas

Rheuma-Heel tablečių terapinės indikacijos – minkštųjų audinių reumatizmo, sukeliančio raumenų, sausgyslių ar raiščių skausmą ir judesių ribotumą, gydymas.

Kai yra minkštųjų audinių – ir lygiųjų, ir skersaruožių raumenų – skausmų, kylančių ypač po menkiausio judesio ar spaudimo (tai gali būti ir sergant ar persirgus gripu bei kitomis peršalimo ligomis), rekomenduojamos Bryaconeel tabletės. Šis preparatas ypač tinka esant dideliam jautrumui liečiant kūną.

Bryaconeel tablečių sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Bryonia – brienė
 • Aconitum napellus – mėlynoji kurpelė
 • Phosphorus – fosforas.

Bryaconeel tablečių terapinės indikacijos – ūminio ar lėtinio sąnarių reumatizmo lengvinimas.

Galvos svaigimas

Svaigimas yra ligos simptomas, kuris pasireiškia įvairaus amžiaus žmonėms. Viskas aplink tarsi sukasi. Jus apima jausmas, lyg būtumėte lifte, kuris bet kuriuo momentu gali nukristi. Temsta akyse. Dažnai prisideda dar ir pykinimas, vėmimas bei prakaito pylimas.

Įvairios kilmės galvos svaigimo būsenos

Daugeliui pacientų galvos svaigimas asocijuojasi su pojūčiais, panašiais į patiriamus supantis, plaukiant laivu, kylant ar leidžiantis liftu. Galvos svaigimo priežastys gali būti labai įvairios. Vyresniems žmonėms galvos svaigimą dažniausiai sukelia širdies ir kraujagyslių nepakankamumas, kraujotakos sutrikimai, pvz., kaklo miego arterijų susiaurėjimas. Viena iš dažnų galvos svaigimo priežasčių – kaklinės stuburo dalies problemos, slankstelių susidėvėjimas. Kaklas – tai sugebėjimas būti lanksčiam, originaliam, „pamatyti ir kitą gyvenimo pusę“. Tad jei atsirado kaklinės dalies skausmas, nejudrumas ir svaigimas, sakoma, jog žmogus yra per daug užsispyręs ir nenori būti lankstus. Galvos svaigimo priežastis gali būti ir aukštas, ir žemas kraujospūdis. Dažnai galvos svaigimas, lydimas pykinimo ar net vėmimo, pasireiškia važiuojant. Jautrūs žmonės į supimą automobilyje, traukinyje, lėktuve, ypač laive (net jei vanduo ir nebanguoja), reaguoja pykinimu ar net vėmimu. Kodėl pradeda pykinti? Vairuotojus nepykina, nes būdami prie vairo jie sąmoningai reaguoja į vietovės pokyčius. O greta sėdinčiam keleiviui arba ant galinės sėdynės įsitaisiusiems vaikams būna blogiau. Tai susiję su pojūčių kaita. Sutrinka pusiausvyros pojūtis, taip prieinama iki pykinimo.

Keliaujant galvos svaigimą švelniai gydo Vertigoheel tabletės. Lėtinį galvos svaigimą, lydimą ūžimo ausyse ir klausos susilpnėjimo dėl klausos nervo pažeidimo ar ilgalaikių, triukšmingų darbo sąlygų, patartina gydyti preparatu Vertigoheel. Homeopatinio preparato Vertigoheel tablečių sudėtyje yra keturios natūralios medžiagos, paruoštos homeopatiškai, kurios stiprina viena kitos veikimą:

 • Anamirta cocculus – riešutėlinė anamirta
 • Conium maculatum – dėmėtoji mauda
 • Ambra grisea – pilkoji ambra (medžiaga, susidaranti kašaloto virškinimo trakte)
 • Petroleum rectificatum – žibalas.

Vertigoheel tablečių terapinės indikacijos – dėl įvairių priežasčių atsiradusio galvos svaigimo mažinimas.

Esant galvos svaigimui, tikslingos šios priemonės:

 • peržiūrėti mitybos racioną;
 • valgyti daug daržovių ir vaisių;
 • labai svarbu gerti pakankamai skysčių (2–3 litrus per parą);
 • daryti stuburo ir kaklinės dalies pratimus, masažuoti.

Nervingumas ir miego sutrikimai

vyrai_ri_homeopatija_6_nuprikta_fotoliaŠiuolaikinis vyras dėl įtampos darbe, streso ir dėl to atsirandančio nervingumo labai dažnai patiria miego sutrikimus. Medikų praktika rodo, kad žmonės dažniau linkę nemigą gydyti netradiciniais metodais, nes stiprūs migdomieji cheminiai vaistai turi nemažai šalutinių poveikių („Biologinė medicina“, 2013 m., spalis). Daugelis dabar galimų priemonių nemigai gydyti (antidepresantai, migdomieji) sukelia šalutinius poveikius ir pripratimą. Esant nemigai, stresui, nervingumui į pagalbą galima pasitelkti homeopatinę alternatyvą – Neurexan tabletes – lengvai ir vidutinei nemigai gydyti, miego sutrikimams ir nervingumui palengvinti. Homeopatinio vaistinio preparato Neurexan sudėtyje yra 4 homeopatiškai paruošti komponentai: raudonžiedė pasiflora, sėjamoji aviža, arabinis kavamedis, cinko valerianatas. Raudonžiedė pasiflora slopina nerimą, baimę, bet nemažina raumenų tonuso, aktyvumo. Sėjamosios avižos padeda susigrąžinti gerą miegą patyrus daug įspūdžių ar nervinę įtampą.  Jos teigiamai veikia ir atsisakančius žalingų įpročių. Homeopatiškai paruoštas arabinis kavamedis ramina, veikia kaip natūralus antidepresantas. Šį poveikį sustiprina cinko valerianatas: mažina nervingumą, dirglumą, gerina miegą.

Atsižvelgiant į nervinio negalavimo pobūdį (nemiga, nervingumas), parenkami skirtingi šiuolaikinės homeopatijos preparatai:

Preparato pavadinimas Terapinės indikacijos
Nervoheel N tabletės Nuovargio sukeltų nervinių negalavimų lengvinimas
Neurexan tabletės Miego sutrikimų ir nervingumo lengvinimas
Ypsiloheel N tabletės Nervinių sutrikimų, pavyzdžiui, juntamo širdies plakimo, gumulo gerklėje, miego sutrikimo, skrandžio ir žarnyno negalavimų lengvinimas
Ignatia- Homaccord geriamieji lašai Nervinių sutrikimų, kurie pasireiškia depresiška nuotaika, lengvinimas

Vyrai ir širdies bei kraujagyslių ligos

Fotolia_63079531_Subscription_Monthly_MKaip skelbia Lietuvos širdies asociacija (www.heart.lt), vyrai širdies ligomis serga dažniau nei to paties amžiaus moterys. Ypač tai pasakytina apie 45–55 metų amžiaus vyrus. Vaisingu gyvenimo laikotarpiu moterims šių ligų padeda išvengti hormonai estrogenai, kurie apsaugo kraujagysles nuo pažeidimų. Sergamumas kraujotakos sistemos ligomis tarp moterų pradeda sparčiai didėti po menopauzės – maždaug nuo 50-ties metų. O vyresniame amžiuje, sulaukusios 65-erių, moterys pagal sergamumo dažnį pasiveja vyrus.

Stresas darbe, rūpesčiai šeimoje, kasdieninės situacijos lemia, kad vyrų širdis ypač kenčia nuo nervinių širdies veiklos sutrikimų.

Atsiradusius nervinius širdies veiklos sutrikimus šiuolaikinė homeopatija šalina ypač švelniai. Cralonin geriamieji lašai pirmiausia veikia lengvai pažeistą širdies raumenį, sumažina širdies perkrovą, kai susilpnėja raumens susitraukimo jėga, taip pat padeda aprūpinti miokardą krauju ir deguonimi.

Vyrai ir akių ligos

vyrai_ir_homepatija_7-fotolia_nupikrtaAkių uždegimas ir sausų akių sindromas  – dažniausios ligos, kamuojančios tiek vyrus, tiek moteris.

Akių uždegimas ir sausų akių sindromas jau tampa civilizacijos pasiekimų liga. Medikai net yra atradę terminą „nesveiko pastato sindromas“. Šis terminas apibūdina aplinką, kurioje vystosi sausų akių sindromas ir akių uždegimas. Žmonės daug laiko praleidžia mažai vėdinamuose biuruose, kuriuose daug elektros prietaisų, skleidžiančių elektrostatinio krūvio daleles (kompiuteriai, mobilieji telefonai), kondicionuojamose patalpose (automobiliai, biurai vasarą), tai ir sukelia sausų akių sindromą.

Didėjant aplinkos užterštumui, daugėja alergiškų žmonių. Dėl netinkamo apšvietimo, ilgo ir įtempto žiūrėjimo į kompiuterio ekraną daugėja sergančiųjų akių uždegimais. Taip „įsisuka“ ydingas ratas: nebegalime atsisakyti civilizacijos sukurtų patogumų, todėl nuolat sergame akių uždegimu ir sausų akių sindromu. Vis daugiau žmonių kamuoja žiedadulkių sukelta akių alergija.

Paraudusios akys, akių niežėjimas, perštėjimas, smėlio pojūtis akyse, ašarojimas – pagrindiniai akių uždegimo simptomai. Tokiems simptomams lengvinti ypač tinka homeopatiniai Oculoheel akių lašai. Šio preparato sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, mažinančių uždegimą, paburkimą.

Lašai be konservantų, todėl gali būti lašinami nešiojant kontaktinius lęšius.

Oculoheel gerai toleruojamas preparatas, todėl jį galima vartoti ilgai, prie jo nepriprantama.

Oculoheel akių lašų sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Euphrasia – akišveitė
 • Cochlearia officinalis – vaistinis skabėtras
 • Pilocarpus – pilokarpas
 • Echinacea – ežiuolė.

Oculoheel akių lašų terapinės indikacijosakių dirginimo, ašarojimo, smėlio akyse pojūčio, pervargimo, jautrumo šviesai ir vokų kraštų uždegimo lengvinimas.

Skaitykite publikacijas apie akių ligas:

Mažėja sveikas akis turinčių žmonių. Kodėl?

Prienosinių ančių uždegimas (sinusitas)

Sinusitas – tai nosies gleivinės ir prienosinių ančių uždegimas, kuris išsivysto dėl nosies išskyrų šalinimo sutrikimų paveikus dažniausiai virusams arba alergijai. Tai labai dažnas sveikatos sutrikimas. Ši liga prasideda, kai į ertmę tarp ančių ir nosies patenka mikroorganizmai, sukeliantys ligą. Ertmės, esančios tarp nosies ir ančių užsikemša, o infekcija gali išplisti toliau.

Sinusitą gali sąlygoti virusinis užkratas, alerginė sloga, fiziniai veiksniai (svetimkūniai), anatominiai veiksniai ir infekcijos (tonzilės padidėjimas, nosies pertvaros iškrypimas, dantų ėduonis).

Sinusitą gali lydėti karščiavimas, bloga savijauta, visiškas nosies užsikimšimo jausmas (gali atsirasti žaliai – geltonos išskyros). Gali skaudėti skruostus, kaktą, smilkinius ir galvą, atsirasti skausmai, kurie stiprėja žmogui judant. Simptomai, kurie rodo, jog liga pereina į lėtinę stadiją – tai naktinis kosulys, negalavimų sustiprėjimas dienos metu, ilgalaikis skausmas, kuris stiprėja kaktos srityje, taip pat geliantis gerklės skausmas, uoslės, kvėpavimo sutrikimai.

Tokiu atveju rekomenduojamas toks papildomas gydymas: Naso-Heel SN geriamieji lašai (gerti po 10 lašų 3 kartus per dieną), Euphorbium compositum S nosies purškalas (purkšti 3–5 kartus per dieną),  Echinacea compositum Cosmoplex tabletės (vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną) arba Engystol tabletės (vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną), taip pat Lymphomyosot tabletės (vartoti po 1–2 tabletes 3 kartus per dieną).

Sinusitą, kurį lydi pūlingos išskyros iš nosies, karščiavimas ir veido patinimas, reikia gydyti antibiotikais, o lygiagrečiai vartoti homeopatinius vaistus.

Kvėpavimo takų ligos 

Kvėpavimo takų ligos sudaro apie 30% ligų. Pirmosios kvėpavimo takų ligos pasireiškia vaikystėje, kai imuninė sistema dar nepilnai išsivysčiusi. Antras etapas pasireiškia pagyvenusiems žmonėms. Po 60-ųjų gyvenimo metų yra fiksuojamas staigus peršalimo ligų skaičiaus padidėjimas. Tai susiję su imuninės sistemos nusilpimu dėl organizmo senėjimo procesų.

Kas kaltas?

Peršalimą dažniausiai sukelia virusai. Pradedama sloguoti, kosėti, užkimstama. Virusinio užkrato šaltinis yra sergantis žmogus. Virusas nuo sergančio žmogaus persiduoda sveikajam oro lašeliniu būdu (su seilėmis kai žmogus čiaudi, kosėja, ar pokalbio metu), bei per nosies išskyras (sloga). Užkrėstas asmuo gali skleisti virusą netgi 6 dienas prieš ligos simptomų pasireiškimą ir iki 2 savaičių persirgus šia liga.

Varva nosis, skauda galvą ir kaulus, graužia gerklę. Pirmoji mintis: „Pasigavau gripą!“ Tačiau nereikia panikuoti! Liga, kuri kiekvieną pavasarį ir žiemą kamuoja milijonus žmonių, yra virusinė infekcija. Laimei, tikrų gripo atvejų pasitaiko rečiau.

Virusinėms infekcijoms gydyti galima vartoti kompleksinius homeopatinius vaistus, kurie stimuliuoja žmogaus sveikimo procesą, sustiprina imuninę sistemą, subalansuoja mūsų organizmo funkcionavimą.

Engystol tabletės – homeopatinis vaistas, gydantis peršalimą, ypač susijusį su virusine infekcija, stimuliuojantis imuninės sistemos veiklą ir sutrumpinantis ligos trukmę. Virusinėms peršalimo ligoms gydyti rekomenduojamos ir Gripp-Heel tabletės. Jeigu ligos metu pasireiškia sausas, varginantis kosulys, terapiją galima papildyti Husteel geriamaisiais lašais.

Be to, rekomenduojama:

 • ilsėtis lovoje;
 • išmintingai įveikti stresines situacijas;
 • nevartoti alkoholio, kavos, nikotino;
 • sveikai maitintis;
 • gerti daug skysčių (per dieną rekomenduojama 2–2,5 l moterims ir
 • 3–3,5 l vyrams): žolelių arbatą, vaisių sultis, mineralinį vandenį.

Gripp-Heel tablečių sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

 • Aconitum napellus – mėlynoji kurpelė
 • Bryonia – brienė
 • Lachesis mutus – bušmeisteris (nuodingoji gyvatė)
 • Eupatorium perfoliatum – permautalapis kemeras
 • Phosphorus – fosforas.

Gripp-Heel tablečių terapinės indikacijos – virusinės peršalimo ligos gydymas.

Skaitykite publikacijas apie virusines ir kvėpavimų takų ligas:

Kaip virusai ir bakterijos plinta kolektyve?

 


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų