Moterys ir homeopatija

Kaip teigė garsusis senovės gydytojas ir gamtos tyrinėtojas Paracelsas (1493–1541), gamta yra geresnis gydytojas negu žmogus. Taigi žmogus neturi trukdyti gamtai, ir svarbiausias gydytojo uždavinys – žmogaus gynybinių jėgų stimuliavimas.

Šių principų laikosi ir šiuolaikinė homeopatija.

beautiful young brunette
Dažnai šiuolaikinė moteris rūpinasi šeima, vaikais, buitimi ir kartu dar siekia karjeros. Ji bėga, lekia, gyvena streso sąlygomis, jaučiasi nuvargusi. Šiuolaikinės moterys atsigręžia į ekologiją, nori gyventi ir maitintis sveikai, todėl ir prireikus gydymo renkasi natūralią mediciną.

Šiuolaikinė homeopatija gali pasiūlyti moterims daugybę natūralių priemonių įvairiems negalavimams ir sutrikimams šalinti įvairiais moters gyvenimo tarpsniais:

  • Laukiantis kūdikio;
  • Esant menopauzei;
  • Kovojant su senėjimu;
  • Esant kitiems negalavimams (galvos, kojų skausmams ir t.t.)

Homeopatinė pagalba organizmui valyti arba detoksikuoti

smiling young beautiful womanTikslai: sumažinti toksinų koncentraciją, palaikyti ir skatinti toksinų išskyrimą.

Detoksinimas (detoksikavimas) – tai žmogaus organizmo sugebėjimas šalinti toksinus (homotoksinus arba šlakus), patekusius iš aplinkos ir organizme susidariusius vykstant medžiagų apykaitos procesams.

Sutrikusi koncentracija, apatija, polinkis į infekciją, jėgų nebuvimas yra pirmieji nusilpusios imuninės sistemos požymiai. Dažnai dėl to kaltas organizmo perpildymas homotoksinais. Tai ypač išryškėja žiemos pabaigoje. Imuninę sistemą išlaisvinti nuo nereikalingo balasto padeda homotoksinų šalinimas iš organizmo. Todėl reguliarų detoksinimo kursą verta pradėti prieš šaltąjį periodą ir jam baigiantis. Tada pasiruošę sutiksite žiemą, o pavasarį būsite žvalūs. Imuninė sistema turės „jėgų“ atsispirti virusinėms infekcijoms ir įvairiems kitiems sutrikimams.

Tokią galimybę suteiks homeopatiniai preparatai, esantys Detox-Kit rinkinyje:

Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai,

Berberis-Homaccord geriamieji lašai,

Lymphomyosot geriamieji lašai.

Jie, stiprindami virškinimo sistemą, kepenų, tulžies pūslės, inkstų funkcijas, limfinę sistemą, skatina homotoksinų šalinimą.

Pagerėja imuninės sistemos gebėjimas reaguoti į nepageidaujamus veiksnius, organizmo perkrovas, virusus, bakterijas ir juos kuo skubiau neutralizuoti.

Gydymas trunka 6 savaites.

Gydymo metu kasdien reikia išgerti 2–3 litrus skysčių.

Patartina laikytis tokios vaistų dozavimo schemos: Nux vomica-HomaccordBerberis-HomaccordLymphomyosot – kiekvieno preparato po 10 lašų 3 kartus per dieną. Rekomenduojamas Detox-Kit preparatų vartojimo būdas: įlašinti kiekvieno preparato po 30 lašų į 0,7–1,5 l vandens (geriau mineralinio, neprisotinto angliarūgštės) butelį, sumaišyti pavartant ir išgerti per dieną.

Kepenų detoksinimas (detoksikavimas)

Kepenys ir tulžies pūslė atlieka labai svarbias funkcijas žmogaus organizme. Mūsų požiūris į šiuos organus turėtų būti atsakingas. Kepenys yra vienas iš svarbiausių organizmą detoksikuojančių organų. Tai detoksikavimo centras ir biocheminė laboratorija, kraujo gamybos organas, cholesterolio apykaitos centras, vario, seleno, cinko, geležies ir kitų mikroelementų sandėlis. Todėl ypatingą dėmesį reikia skirti kepenų detoksikavimui ir vengti to, kas labiausiai alina bei apkrauna kepenis:

  • persivalgymo, per riebaus, per saldaus maisto;
  • žalingų įpročių (alkoholio, rūkymo);
  • naktinio darbo, ilgo vakarojimo prie televizoriaus, nes tulžies pūslės ir kepenų išsivalymo periodas trunka nuo 23 iki 3 valandos nakties. Kad puikiai vyktų organizmo išsivalymas ir detoksikavimo procesai kepenyse, reikalingas miegas ir šiluma;
  • antsvorio, per mažo judėjimo, nesilaikymo sveikos gyvensenos principų;
  • pykčio, įtūžio, nes tai didžiausi kepenų priešai. Per didelis reiklumas sau ir aplinkai, saiko nebuvimas alina kepenis ir trukdo jų įvairiapusiškai veiklai;
  • nemokėjimo rasti sprendimų stresinėse situacijose, neigiamų emocijų, kurios apkrauna kepenų darbą.

Kepenys ir tulžies pūslė į neigiamus išorinius veiksnius reaguoja besiformuojančiais akmenimis ir skausmais, maudimu po dešiniu šonkaulių lanku, nevirškinimo jausmu, dėmesio, koncentracijos sutrikimais, galvos svaigimu ir daugeliu kitų simptomų dėl sutrikusio toksinių medžiagų perdirbimo ir išskyrimo iš organizmo. Tikslinga laikytis sveikos mitybos reikalavimų, valgyti daug šviežių daržovių ir vaisių, vartoti mažai gyvulinės kilmės riebalų bei baltos duonos, miltų ir cukraus.

Atsipalaiduokite nuo streso! Puikiai padeda jogos pratimai ir autogeninė treniruotė, kvėpavimo praktikos.

Dienos metu daug judėkite. Važinėkite dviračiu, plaukiokite, mankštinkitės, kiekvieną vakarą prieš miegą eikite pasivaikščioti.

Patartina maudytis pirtyje, baseine, vasarą – atviruose vandens telkiniuose. Puikūs pagalbininkai kepenims: Hepeel tabletės, Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai. Hepeel tablečių sudėtyje yra tikrojo margainio ir didžiosios ugniažolės, kurie aktyvina kepenų detoksinimo galias. Abi vaistažolės kartu su kitomis homeopatiškai paruoštomis sudėtinėmis dalimis veiksmingai ir švelniai aktyvina tulžies tekėjimą.

Preparato Hepeel sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Lycopodium clavatum – šarkakojis pataisas
  • Chelidonium majus – didžioji ugniažolė
  • Cinchona pubescens – raudonasis chininmedis
  • Myristica fragrans – kvapusis muskatmedis
  • Silybum marianum – tikrasis margainis
  • Phosphorus – fosforas
  • Veratrum album – baltasis čemerys
  • Citrullus colocynthis – kartusis arbūzas.

Efektyvus derinys kepenų veiklai pagerinti ir detoksikuoti: Hepeel tabletės ir Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai arba Hepeel tabletės ir Detox-Kit preparatų rinkinys.

Švelnioji medicina moterims

medicina moterimsMoterų lyties organų sutrikimai atsiranda dėl įvairių priežasčių. Juos gali sukelti grybeliai, pirmuonys, bakterijos arba virusai. Uždegimas kartais atsiranda ir dėl vaistų vartojimo. Ligai būdingas skausmas ir niežulys, išskyros. Šiuo atveju šiuolaikinė homeopatija siūlo Gynacoheel geriamuosius lašus. Homeopatija kelia klausimus: „Kodėl atsirado bakterinių uždegimų? Kodėl imuninė sistema nepajėgi suformuoti stiprios apsaugos?“ Moteriai reiktų įvertinti psichologinę būseną, bendravimą su vyru, savo požiūrį į moteriškumą ir seksualinius santykius. Psichologinės priežastys moters ir vyro bendravime turi įtakos sveikatos mechanizmams. Todėl ieškoma priežasčių, siekiant suformuoti efektyvų gydymą. Moters lytiniams organams gydyti tinka Gynacoheel geriamieji lašai. Puikus derinys – Gynacoheel su Detox-Kit preparatų rinkiniu (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai). Jei ryškūs nerviniai sutrikimai, papildomai galima vartoti Nervoheel N tabletes arba Neurexan tabletes.

Gynacoheel geriamųjų lašų sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Apis mellifica – medunešė bitė
  • Chamaelirium luteum – geltonasis žemėragis
  • Melilotus officinalis – geltonžiedis barkūnas
  • Ammonium bromatum – amonio bromatas
  • Lilium lancifolium – raiboji lelija
  • Aurum iodatum – aukso jodidas
  • Palladium metallicum – paladis
  • Platinum metallicum – platina
  • Naja naja – akiniuotoji (indiškoji) kobra
  • Vespa crabro – širšuolas, širšė
  • Viburnum opulus – paprastasis putinas

Gynacoheel geriamųjų lašų terapinės indikacijos – lengvo suaugusių moterų lyties organų uždegimo pagalbinis gydymas.

Homeopatinė pagalba laukiantis kūdikio

laukiantis kudikioTikslai: padėti būsimai mamytei sušvelninti daug negalavimų, kurie pasireiškia šiuo ypatingu laikotarpiu, homeopatiniais vaistais, dažniausiai neturinčiais šalutinio poveikio ( nekenksmingi nei mamos, nei mažylio sveikatai).

Nėštumas ir gimdymas – tai natūralūs moters gyvenimo įvykiai. Nuo santuokos sudarymo momento ir akimirkos iki vaiko gimimo motinos organizmas nuolat keičiasi ir prisitaiko prie besivystančio vaisiaus poreikių. Nėštumo ir gimdymo metu moters kūne vyksta natūralūs pokyčiai. Kai kurioms moterims pasireiškia įvairūs negalavimai, skausmai. Šie negalavimai dažniausiai atsiranda pirmąjį nėštumo mėnesį. Jie išnyksta antrojo nėštumo trimestro pradžioje. Minėti pokyčiai, nors laikomi natūraliais, gali neigiamai paveikti būsimos mamytės savijautą. Šiandien mes galime pasirinkti keletą būdų, kad sušvelnintume iškilusias sveikatos problemas – nuo poilsio iki vaistinėlės su natūraliais vaistais.

Būsima mamytė nuolat kontroliuoja savo ir savo mažylio sveikatą, gydytojas jai atlieka reikiamus tyrimus (įskaitant ultragarsą). Atlikus šiuos tyrimus, gydytojas įsitikina moters ir jos mažylio gera savijauta bei sveikata. Jeigu nėštumo metu iškyla sudėtingesnių sveikatos sutrikimų, tada jau taikomas tradicinis medicininis gydymas.

Kas darosi su mano kūnu?

Nėštumas trunka 40 savaičių (tiksliau nuo 280 iki 287 dienų). Tarp 13 ir 26 nėštumo savaitės vystosi mažylio raumenys, pojūčiai ir refleksai. Pirmuosius kūdikio judesius motina dažniausiai pradeda jausti 4 nėštumo mėnesį. Nuo 6 nėštumo mėnesio vaisius reaguoja ne tik į motinos kūno, bet ir į jos psichikos reakcijas. Mažylis puikiai jaučia stresą ar pyktį, ir geriausiai jaučiasi, kai mama rami ir pailsėjusi. Tada mažylis jaučiasi saugus. Apie 9 nėštumo mėnesį būsimas kūdikis atsigula į gimdymo padėtį.

Tarp 1 ir 12 nėštumo savaitės moters oda pradeda kaupti vandens atsargas. Moters krūtinė didėja ir pamažu ruošiasi mažylio maitinimui. Šiame nėštumo etape gali atsirasti rytinis pykinimas. Gali pasireikšti nuotaikų kaita. Tarp 13 ir 26 savaitės moters kūnas suapvalėja, o rytinis pykinimas dingsta. Organizmo kaupiamos vandens atsargos gali sukelti švelnų moters rankų bei kojų tinimą (blauzdos ar pėdos). Gali užkietėti viduriai ir atsirasti rėmuo, o moterims, turinčioms silpnas kraujagysles, gali išsiplėsti venos ar išsivystyti hemorojus. Trimis paskutiniais nėštumo mėnesiais moters judesiai yra riboti.

Nėščiąsias kartais kankina nugaros skausmai, sunkumas kojose, gali spausti šlapimo pūslę ar varginti ,,žarnyno tingumas“ (žarnyno veiklos sutrikimas), nes mažylis jau toks didelis, kad motinos virškinimo trakto veikla yra apsunkinta.

Kuo anksčiau moteris supras, kad yra nėščia, tuo greičiau galės imtis visų atsargumo priemonių bei sudaryti mažyliui geriausias sąlygas per visą nėštumo laikotarpį iki gimdymo. Būsimos mamytės maistas turi būti visavertis (valgyti dviems, o ne ,,už du“), eiti pasivaikščioti, vengti stresinių situacijų, bei būti geros nuotaikos. Verta kuo anksčiau pasirinkti gydytoją-akušerę ir konsultuotis su ja. Toks pasidalinimas patirtimi padės lengviau jaunai mamai suprasti visus pokyčius, kurie vyksta jos organizme.

Tingus pilvukas…

Dažnai pasitaiko, kad nėštumo laikotarpiu pasireiškia vidurių užkietėjimas, bei paūmėja esami sveikatos sutrikimai. Nėštumo metu suaktyvėja hormonas progesteronas, kuris slopina žarnyno veiklą. Susilpnėja storosios žarnos peristaltika. Vidurių užkietėjimą sukelia produktai, turintys didelį kiekį geležies, taip pat blogi maitinimosi įpročiai bei stresas. Būsima mamytė privalo gerti didelį kiekį vandens – geriausia atsibudus rytą išgerti stiklinę vandens. Verta apriboti riebalų vartojimą (riebalai ant plonosios žarnos bei skrandžio sienelių sudaro riebalų sluoksnį) ir vengti riebių jogurtų. Reikia atsargiai vartoti žoleles. Linų sėmenys, raugintų kopūstų sultys ir slyvų sultys padeda nuo vidurių užkietėjimo. Gali padėti ir homeopatinis vaistas Nux vomica–Homaccord geriamieji lašai. Šis vaistas reguliuoja žarnyno veiklą.

Nėštumo metu skrandžio sultys lengviau patenka į ryklę, tuo pačiu gali sukelti rėmenį ir rūgštų atsiraugėjimą. Tuo metu reikėtų vengti pikantiškų prieskonių, kavos, juodosios arbatos, šokolado, o praturtini savo valgiaraštį avižiniais dribsniais ir riešutais. Kai negalavimai paūmėja, galima vartoti Gastricumeel tabletes. Jos padės subalansuoti skrandžio veiklą. Terapija gali trukti 1-4 savaites.

Kojomis į viršų…

Tarp 3 savaitės ir 4 nėštumo mėnesio būsimas mamytes gali pykinti. Tuo skundžiasi apie 30% nėščiųjų. Pykinimas apsireiškia rytą, prieš valgį bei yra labai kenksmingas. To priežastis – hormonų bei maitinimosi įpročių pasikeitimas. Pasitaiko, kad moteris pykina ir visos dienos metu. Šiuo atveju galima vartoti Nux vomica-Homaccord geriamuosius lašus. Vaistas nesukelia šalutinio poveikio, ji galima vartoti su kitais vaistais.

Rytinį pykinimą galima palengvinti išgėrus puodelį arbatos. Ramunėlių, kmynų arbata palengvina virškinamojo trakto veiklos sutrikimus. Rytą galima valgyti džiūvėsius ar nedidelį kiekį riešutų, o dienos metu valgyti nedidelėmis porcijomis, kad skrandis nebūtų visiškai tuščias.

Kodėl skauda galvą…

Moterys dažniau negu vyrai skundžiasi galvos skausmais ir migrena. Tai susiję su natūraliais moteriškų hormonų pusiausvyros pakitimais. Nėštumo metu dėl hormonų pakitimų galvos skausmai gali sustiprėti. Kai kurioms moterims, kurias ankščiau vargino galvos skausmai, nėštumo metu jie gali dingti. Migrenos atveju gali padėti kavos puodelis su trupučiu citrinos sulčių. Kai kurioms moterims padeda šaltas ar šiltas galvos kompresas. Nuo šių negalavimų galima vartoti homeopatinius vaistus. Spigelon tabletes rekomenduojama vartoti esant galvos skausmams. Norint atsikratyti migrenos priepuolių dažnumo reikia taikyti kelių savaičių terapiją, geriant šį homeopatinį vaistą.

Kai tinsta kojos…

Nėštumo metu gali atsirasti kojų bei pėdų tinimas. Taip atsitinka, jei būsimoji mamytė dažnai būna stovimoje padėtyje (kojų tinimas ypač vargina kaitriomis vasaros dienomis). Nėštumo metu limfinė sistema (sistema, atliekanti organizmo apsaugines ir gyvybines funkcijas), kuri yra atsakinga už maistinių medžiagų  ir deguonies transportavimą į kraują bei toksinų šalinimą iš organizmo, yra labiau apkrauta. Limfinė sistema dirba ,,padidintu greičiu“ – dviem. Tinimas atsiranda kai limfinė sistema yra perkrauta ir apsunkintas limfos transportavimas į kraujotaką. Skystis kaupiasi ląstelės išorinėje pusėje, kas sukelia tinimą.

Kai vargina tinimas, galima vartoti Lymphomyosot (tabletes arba geriamuosius lašus), homeopatinį vaistą, kuris paspartina limfos transportavimą į kraują, tuo pačiu pašalindamas tinimą. Būsima mamytė dažnai privalo masažuoti kojas sukamaisiais judesiais, bei ilsėtis ir miegoti kojas iškėlusi aukščiau.

Kai kojas sutraukia skausmingas mėšlungis …

Skausmingas blauzdų mėšlungis – tai tipiška nėščiųjų problema. Šio sutrikimo priežastis yra magnio trūkumas. Nėštumo metu šio cheminio elemento poreikis išauga iki 50 %. Tuo laikotarpiu verta į savo dietą įtraukti maisto produktus, savo sudėtyje turinčius daug magnio: bananus, bulves, ankštines daržoves, riešutus, migdolus. Taip pat gali padėti pasivaikščiojimai ir pratimai (pvz., stovint prieš palangę ar sieną, pasiremiame 45 laipsnių kampu, įtempiame kojų raumenis ir atsistojame ant pirštu galiukų) bei masažas.

Sveika pagalba…

Šiuolaikinės homeopatijos vaistai padeda būsimai mamytei sušvelninti daug negalavimų, kurie pasireiškia šiuo ypatingu laikotarpiu, ir kurie neturi šalutinio poveikio (taigi, yra nekenksmingi nei mamos, nei mažylio sveikatai). Daugumos įprastų vaistų veikliosios medžiagos prasiskverbia į placentą (šiandien yra nepakankamai žinių apie įprastų vaistų įtaką vaisiaus sveikatai). Nėščioji dėl vaistų vartojimo privalo pasitarti su gydytoju. O kokiu devizu privalo vadovautis būsimos mamos? Jeigu įmanoma, vartoti kuo mažiau vaistų!

Homeopatinė pagalba menopauzės simptomams palengvinti

menopauzes simptomams palengvintiTikslai: grąžinti moters organizmui pusiausvyrą šiame sudėtingame gyvenimo etape gydant menopauzės simptomus.

Menopauzė vadinama antruoju pavasariu. Kiekviena moteris tuo laikotarpiu gali skleisti šviesą, jei tik gerbs savo kūną ir praktine veikla, optimizmu bei noru padės pati sau įveikti sunkumus. Klimakterinis periodas – neišvengiamas laikotarpis kiekvienos moters gyvenime. Šiuo periodu įvyksta hormoninių pakitimų, susilpnėja kiaušidžių funkcijos, gaminama mažiau moteriškųjų hormonų (gestagenų ir estrogenų). Dėl to būna karščio pylimų, prakaitavimo priepuolių, irzlumo, nuotaikų kaitos, miego sutrikimų. Galimas makšties sausumas, perštėjimas, deginimas išorinių lytinių organų srityje, šlapimo nelaikymas.

Atlikęs hormonų tyrimą, gydytojas skiria hormoninį gydymą. Tačiau daugelis moterų pageidauja natūralaus preparato, pavyzdžiui, Klimakt-Heel tablečių.

Klimakt-Heel tablečių sudedamosis dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Sanguinaria canadensis – kanadinė sangvinarija
  • Sepia officinalis – sepija
  • Sulfur – siera
  • Strychnos ignatii – geltonasis činčiberas
  • Stannum metallicum – alavas
  • Lachesis mutus – bušmeisteris (nuodingoji gyvatė).

Klimakt-Heel tablečių terapinės indikacijos – sutrikimų, pasireiškiančių klimakteriniu laikotarpiu, lengvinimas.

Moteriai klimakteriniu periodu patartina daug dėmesio skirti sveikos gyvensenos metodikų taikymui. Būtina pakeisti vidines nuostatas dėl šio moters brandos periodo. Pasidžiaugti natūraliu gamtos sukurtu moters organizmo ritmu ir atrasti veiklos sritis bei savęs realizavimo galimybes.

Klimakteriniu periodu, kai vyrauja nervų sistemos dirglumas, tinka homeopatinių preparatų derinys: Klimakt-Heel tabletės ir Nervoheel N tabletės arba Klimakt-Heel tabletės ir Neurexan tabletės.

Homeopatija ir kova su senėjimu (anti-aging)

kova su senejimuTikslai: aktyvinti organizmo savisaugos funkciją ir kartu subalansuoti kai kurių vidaus organų veiklą. Vietoje stiprių hormonų šios terapijos metu naudojamos homeopatiškai paruoštos medžiagos (augalinės, mineralinės, gyvulinės kilmės medžiagos), kurios švelniai stimuliuoja endokrininės sistemos veiklą, nesutrikdydamos natūralios organizmo pusiausvyros.

Pastaraisiais metais tapome įvairių medicininių metodų, padedančių išsaugoti jaunystę, gyvybingumą ir sveikatą, plėtojimo liudininkais. Net sukurta savarankiška „anti-aging“ medicinos šaka. Ji tiria hormonus ir medžiagas, kurios lėtina senėjimo procesus. Prie jų galime priskirti, pvz., augimo hormoną, testosteroną, estrogeną, progesteroną ir antinksčių steroidus. Hormonų terapija labai brangi ir sukelia daug šalutinių poveikių. Ne kiekvienas pacientas gali vartoti hormoninius vaistus, nes jis gali būti alergiškas tam tikro hormono medžiagai. Kiekvienas išorinis įsikišimas į hormonų pusiausvyros sistemą – homeostazę – gali sutrikdyti šios sistemos pusiausvyrą.

Į pagalbą skuba kompleksinių, homeopatinių vaistų terapija. Pagrindinė šios terapijos užduotis – aktyvuoti organizmo savisaugos funkciją, bei tuo pačių metu subalansuoti kai kurių vidaus organų veiklą. Vietoj stiprių hormonų, šios terapijos metu naudojamos homeopatiškai paruoštos medžiagos (augalinės, mineralinės bei gyvulinės kilmės medžiagos), kurios švelniai stimuliuoja endokrininės sistemos veiklą, nesutrikdant natūralios organizmo pusiausvyros.

Kodėl senstame?

Mūsų vidaus organai sensta dėl nuodų kaupimosi organizme, tiek iš išorės, tiek ir endogeninės kilmės, kurie yra šalutiniai mūsų metabolizmo produktai.

Kiekviena dieną per odą, gleivinę, virškinamąjį traktą ir kvėpavimo takus mums gresia įvairūs pavojai – modifikuotas maistas, užterštas vanduo, visur esančios bakterijos, virusai ir grybeliai, cheminės priemonės, kurios prasiskverbia į mūsų organizmo vidų. Kenksmingas medžiagas šaliname natūraliuoju būdu, pvz., čiaudėdami, prakaituodami, sloguodami bei kosėdami. Bet civilizacinių grėsmių akivaizdoje šie procesai netenka savo pirminės reikšmės. Natūralūs, fiziologiniai šalinimo būdai gali įveikti negalavimus per tam tikrą laiką, bet šie procesai ilgainiui tampa nepajėgūs pašalinti toksinus.

Valomosios terapijos metu vartojame tris vaistus, kurių poveikis papildo vienas kitą. Lymphomyosot – kompleksinis homeopatinis vaistas (geriamieji lašai arba tabletės) aktyvuoja limfos drenažą ir tuo pačiu išvalo jungiamajame audinyje esančius toksinus. Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai stimuliuoja nuodų šalinimą iš skrandžio – žarnyno sistemos. Berberis-Homaccord geriamieji lašai skatina inkstų ir kepenų detoksikaciją. Gydymo kursas turi trukti mažiausiai 6 savaites. Kurso laikotarpiu vienu metu geriame 3 vaistus pagal žemiau pateiktą schemą:

 Valomosios terapijos schema – tai toksinų valymas iš organizmo (žr. taip pat Homeopatinė pagalba organizmui valyti arba detoksikuoti).

 

Lymphomyosot geriamieji lašai
aktyvuoja limfos drenažą
3 kartus per dieną po 10 lašų
Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai
stimuliuoja nuodų šalinimą iš skrandžio – žarnyno sistemos
3 kartus per dieną po 10 lašų
Berberis Homaccord geriamieji lašai
palengvina inkstų ir kepenų detoksikaciją
3 kartus per dieną po 10 lašų

 

Norėdami užtikrinti sėkmingą gydymą homeopatija, turime laikytis paprastų taisyklių:

  • Sveika mityba. Valgiaraštyje turi būti produktų, turinčių daug baltymų, vitaminų ir mineralinių medžiagų bei minimalų riebalų kiekį. Tai užtikrina sveiką odą ir saugo nuo ligų. Kasdieniame valgiaraštyje negali pritrūkti daržovių ir vaisių. Reikėtų apriboti baltos duonos: bandelių, ragelių vartojimą, juos keičiant juoda grūdėta duona. Saldumynus keiskime į sezoninius vaisius.
  • Judėjimas. Idealu kasdien mankštintis pagal judesių-apkrovos-ištvermės programą. Jeigu neturite laiko atlikti minėtų trijų mankštų, galima pasirinkti vieną ir mankštintis keturis kartus per savaitę. Labai svarbu kiekvieną mankštą pradėti lėtai ir pamažu didinti kūno apkrovą. Per didelė kūno apkrova nerekomenduojama. 20-30 minučių mankštos pakanka. Kasdienis pasivaikščiojimas greitu žingsniu puikiai treniruoja širdies raumenis. Plaukimas atpalaiduoja raumenis, degina kalorijas ir treniruoja visas raumenų grupes. Važiavimas dviračiu jungia mankštą su kelionėm.
  • Reikia atsisakyti kavos, alkoholio. Būtina atsisakyti rūkymo.
  • Pakankama miego trukmė. Naujausi tyrimai parodė, kad amžinas neišsimiegojimas silpnina organizmo atsparumą ligoms. Tada didėja rizika susirgti sloga, gripu ir kvėpavimo takų ligomis. Aštuonių valandų miegas idealiai subalansuoja organizmo funkcijas bei įveikia stresą.

Galvos, nervų ir raumenų skausmai

Ne kartą daugelį iš mūsų kankino galvos, nervų ir raumenų skausmai. Jeigu darbo kabinete tvyro sunkus oras ir atmosfera, daug įtempto darbo, santykiai tarp darbuotojų nedraugiški, jaučiamas susvetimėjimas, gali atsirasti galvos skausmas. Tokiais atvejais nebūtina griebtis „sunkiųjų priemonių“, nuskausminamųjų vaistų. Švelnieji skausmo slopintojai taip pat gerai atlieka savo darbą bei stipriai tausoja organizmą, pvz., Spigelon tabletės ar Gelsemium-Homaccord geriamieji lašai, ar Cimicifuga-Homaccord geriamieji lašai.

Skauda galvą

Galvos skausmai – įspėjamasis signalas. Jie priskiriami prie vadinamųjų antrinių arba giluminių skausmų, kurie kartais trunka ištisas valandas, kol juos suvokiame. Pirminį skausmą pajuntame tuojau, kai, pavyzdžiui, kabindami paveikslą plaktuku smarkiai suduodame per nykštį. Esant antriniam skausmui, smegenų skausmo centras įspėjamuosius signalus „nustumia“ į šalį, kol jų susikaupia tiek daug, kad smegenys priverstos reaguoti, pvz., į skausmą, atsiradusį dėl įtemptos sprando padėties ilgai sėdint prie kompiuterio arba vairuojant automobilį, galvos skausmą padauginus alkoholio arba dėl slogaus oro biure ar bute, dėl nervinių situacijų. Jeigu šie dirgikliai užsitęsia, smegenys priverstos reaguoti į „atidėtus“ dirgiklius bei įspėti organizmą galvos skausmu. Protarpiniai galvos skausmai vargina daugumą Lietuvos gyventojų. Ypač didelis procentas moterų kenčia lėtinius galvos skausmus. Dėl dažnų galvos skausmų smegenys reaguoja itin jautriai. Medicina skiria 165 rūšių galvos skausmus. Labiausiai būdingas galvos skausmas, kuris dėl įtemptos kūno padėties atsiranda abiejose sprando pusėse arba kaktos srityje ir apibūdinamas kaip bukai spaudžiantis. Kad rečiau kartotųsi galvos skausmai, patartina:

  • subalansuota, sveika mityba, valgant daug šviežių vaisių ir daržovių;
  • tinkama kūno padėtis dirbant ilgalaikius darbus (tinkama kėdė biure);
  • 2–3 litrų skysčių išgėrimas per dieną;
  • stuburui skirtų pratimų atlikimas;
  • plaukimas, kvėpavimo praktikos;
  • kad gerai miegotume, vakare nereikėtų žiūrėti televizoriaus, o eiti pasivaikščioti,
  • paklausyti harmonizuojančios muzikos, neprisivalgyti.

Jeigu galvos skausmai dažni, gali padėti modernioji homeopatija. Švelnusis preparatas, mažinantis galvos skausmą, yra Spigelon.

Spigelon tablečių terapinės indikacijos – galvos skausmo malšinimas.

Preparato Spigelon kai kurios sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Spigelia anthelmia – nuodingoji spigelija
  • Atropa bella-donna – vaistinė šunvyšnė
  • Bryonia – brienė
  • Gelsemium sempervirens – geltonžiedis kumpotris
  • Melilotus offi cinalis – geltonžiedis barkūnas
  • Natrium carbonicum – natrio karbonatas
  • Acidum silicicum – silicio rūgštis
  • Thuja occidentalis – vakarinė tuja.

Dažnai galvos skausmus sukelia nepatogiai atliekami įvairūs darbai, esant netinkamai kūno padėčiai ar ilgą laiką dirbant nejudrioje padėtyje. Prie šių darbų priskirtume langų valymą bei kitus namų tvarkymo darbus, dažnai sutrikimus pagreitina skersvėjis. Odontologo, kosmetiko atliekami ilgalaikiai statiniai darbai, netinkama kūno padėtis dirbant prie kompiuterio, pvz., nepatogi kėdė, sukelia stuburo kaklinės dalies, pečių srities pakitimus. Dėl to atsiranda skausmų. Šio tipo negalavimus malšina preparatai Gelsemium-Homaccord ir Cimicifuga-Homaccord.

Gelsemium-Homaccord geriamųjų lašų sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Gelsemium sempervirens – geltonžiedis kumpotris
  • Rhus toxicodendron – nuodingasis žagrenis
  • Cimicifuga racemosa – kekinė blakėžudė

Gelsemium-Homaccord geriamieji lašai vartojami stuburo kaklinės dalies degeneracijos sukeltiems simptomams ir nerviniams skausmams lengvinti.

Cimicifuga-Homaccord geriamųjų lašų sudedamosios dalys (paruoštos homeopatiškai):

  • Cimicifuga racemosa – kekinė blakėžudė
  • Strontium carbonicum – stroncio karbonatas.

Cimicifuga-Homaccord geriamųjų lašų terapinės indikacijos – silpno raumenų ir sąnarių skausmo, ypač sprando ir pečių srities, pagalbinis gydymas.

SKAITYKITE SRAIPSNĮ APIE HOMEOPATIJĄ IR UNIKALIĄ 3D trimatę nelinijinę funkcinę biorezonansinę diagnostiką (Vieninteliu Lietuvoje aparatu 3D Metatron 4025 Clinical)


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų