Klauskite gydytojo

Sveiki. Pastebėjau, kad kai kurių „Heel“ firmos preparatų sudėtyje yra fosforo ar chromo. Esu skaitęs, kad jie gali būti pavojingi žmogui ir gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Nusipirkau šios firmos Naso-Heel SN nuo sinusito, kuris kankina mane ne vienerius metus, ir dabar nežinau, ar jis yra saugus ir vėliau nebus rimtų problemų? Tadas F. Tadai, aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, yra limfinės sistemos sulėtėjimas, kas dažniausiai ir pasireiškia esant užsitęsusiai slogai ar jau sinusitui. Tad būtina natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatinius preparatus, kad pradėtų veikti jūsų paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiau jūsų, bet skirčiau šią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 10 lašų kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį 5 dienas, o po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį.  Taip pat būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per dieną , ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis - purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, o vėliau -  2 -3 kartus per dieną. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai savo organizmui. Būtina įvertinti ir psichologinę būseną, ar nėra vidinės įtampos, sudirgimo ir neigiamo požiūrio į aplinką ir žmones. Konsultacijų metu daug aiškinuosi homeopatijai paskirti svarbių klausimų. O dėl toksiškumo komponentų,  įeinančių į homeopatinius preparatus, noriu pasakyti, kad gali būti visiškai ramus dėl NETOKSIŠKUMO, nes vienas iš pagrindinių homeopatijos  principų yra SKIEDIMAS, o tai reiškia, kad medžiagos fizinė išraiška preparate yra minimali, o preparato efektyvumą nulemia energetinis komponentų poveikis, kuris ir sukelia paties organizmo sveikatinančių mechanizmų įsitraukimą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, kaip gerti Detox-Kit. Prieš valgį, po valgio ir t.t.? Ačiū. Irina, Vilnius Irina, homeopatija - labai tikslingas pasirinkimas. Tai gydymo būdas, kad įsijungtų pačio organizmo sveikimo mechanizmai. Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, toksinėms medžiagoms pašalinti iš virškinamojo trakto, inkstų, šlapimo takų ir kepenų, tulžies pūslės ir latakų bei limfinės sistemos. Vartojimas - po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną (sergant virusinėmis ar kitomis  ligomis iki 5 kartų per dieną)  prieš valgį. Arba galima paruošti į mineralinį negazuotą vandenį 1 ar 1,5 l visą paros normą, tai reiškia, kad kiekvieno preparato reikia po 20-30 lašų išgerti per dieną, geriant palaikyti gurkšnį burnoje. Sėkmės, geros nuotaikos. Prie Detox-Kit dar tikslinga pirtis, baseinas, fiziniai pratimai, kvėpavimo praktikos, joga, taiči  ir t.t. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kankina vidurių užkietėjimas. Nors čia būna įdomiai, nes galiu tuštintis tik tuomet, kai esu visiškai viena savo namuose, ir turiu labai atsipalaiduoti, kitaip niekas neišeina. Dažnai būna, kad išsituštinu tik per savaitę kartą. Labai nemalonus jausmas, nežinau ką daryti, gal patartumėte? Gabrielė, Kaunas Miela Gabriele. BŪTINA individuali konsultacija. Galimybės pasveikti tikrai yra, tik tam reikia jūsų noro ir pastangų ir gilaus savo vidinių minčių ir jausmų bei požiūrių suvokimo. Vidurių užkietėjimai sukelia daug įvairių neigiamų procesų, užteršia organizmą, kepenis, limfą, kraują. Be to, jau jūsų aprašyti simptomai rodo psichologinius trukdžius, kuriuos reikia išsiaiškinti, o tam aš turiu užduoti daug svarbių klausimų ir nusiųsti jus savireguliacijos metodikoms. Konsultuoju ir psichologiniais klausimais, taip pat kaip astropsichologė. O be konsultacijos pradėkite vartoti Detox-Kit rinkinį (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai), pradėkite po 5 lašus kiekvieno preparato tris kartus per dieną prieš valgį. www.ediana.lt Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų