Klauskite gydytojo

Laba diena, ar yra koks būdas 4-to laipsnio inkstų nepakankamumui gydyti, ar galima sustabdyti ligos progresavimą? Ačiū. Daiva BŪTINA KONSULTACIJA. Aš jums turiu užduoti labai daug klausimų, kad suprasčiau, kokios  gydymo priemonės būtų efektyviausios esant šiam  rimtam sutrikimui. Man  svarbu ne tik vaistą paskirti, bet ir padėti išsiaiškinti nesupratimus, jūsų psichikos ypatumus ir atsiradusios ligos priežastis. Kaip natūropatė  suvokiu, kad kiekviena liga, kiekvienas sutrikimas turi gilumines priežastis. Tiek psichologines, tiek ir fiziologines. Kiekviena liga yra ženklas žmogui, kad reikia keisti savo nuostatas, charakterį ir gyvenimą, suvokti, kokias savybes skatina ugdyti vienas ar kitas sutrikimas, ką jis gali atskleisti.  Reikia jūsų aktyvaus dalyvavimo kuriant sveikatą ir suvokiant, ką ši liga praneša jums. Mano, kaip gydytojos natūropatės, tikslas kaip tik parengti individualią  SVEIKATINIMO programą, perduoti jums tai, ką geriausio žinau apie sveikatos galias, ir įkvėpti jus prasmės suvokimui ir ieškojimams. Tik konsultacijos metu spręsčiau, ką galiu jums skirti. Sėkmės, optimizmo ir tikėjimo savo sveikatos jėga. www.ediana.lt Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki. Turiu problemą – mane labai beria, ypač nugarą, taip pat veidą, kartais net sėdmenis. Buvau pas dermatologę gal 3 kartus, bet nieko ypatingo man nepasako, o išrasyti vaistai padeda tik trumpam laikui. Man 20 metų, maudausi kelis kartus  per dieną, valau odą, žodžiu, stengiuosi prisižiūrėti, bet  jau nebegaliu kovoti. Gal tai kažkokia netinkama mityba ir pan.? Jei galite, padėkite ar bent patarkite, kur eiti tirtis. Ačiū. Laila

Miela Laila. BŪTINA KONSULTACIJA. Gydytojui homeopatui labai svarbus pokalbis su pacientu, kurio metu užduodama daug svarbių klausimų, susijusių su sutrikimo priežasčių išsiaiškinimu. Nemačiusi jūsų galiu pasiūlyti vartoti Detox-Kit rinkinį, kuris padės esant jūsų minimiems ligos simptomams, o kitus preparatus galiu rekomenduoti tik konsultacijos metu. Detox-Kit suaktyvina detoksikacinių sistemų darbą, kas yra būtina, kai yra bėrimai, nes tai rodo organizmo nesugebėjimą pašalinti toksines medžiagas. Į rinkinį įeina šie preparatai – Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartoti jį tikslinga 30 dienų, kiekvieno iš šių preparatų po 10 lašų 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnos gleivinėje. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo pradžioje, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai ir taip padėtų organizmui sveikti pačiam. Būtina konsultacija, kad būtų galima  išsiaiškinti ir gilumines, psichologines sutrikimo priežastis. Plačiau apie natūropatinę sveikatos programą, kurią rekomenduoju pacientams, rasite svetainėje www.ediana.lt

Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.


Man 71 metai, kažkiek vargstu su didžiaisiais sąnariais – kelio, klubo. Jūsų preparatas Zeel T man veiksmingesnis nei gliukozaminai. Jaučiu, kad atleido sąnarius, lengvesnė eisena. Klausimas, kiek laiko vartoti Zeel T, kokiu periodiškumu. Žodžiu, apie visą gydymo kursą, trukmę, nes gliukozaminus vartoju ne vienerius metus. Elena Gerb. Elena, labai džiugu, kad sąnarių negalavimams koreguoti pasirinkote homeopatiją - Zeel T preparatą. Nemačiusi jūsų dar galiu rekomenduoti kartu vartoti Traumeel S ir Lymphomyosot preparatą, kuris veikia limfinę sistemą, pašalina toksines medžiagas iš organizmo, kas būtina esant sąnarių negalavimams. Tikslinga vartoti ir Detox-Kit rinkinį, tai yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Patekę į organizmą, preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Lymphomyosot veikia limfinę sistemą. Vartoti jums po 7-10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną, prieš valgį, palaikant burnoje. Kitas šio rinkinio vartojimo būdas, tinkamas suaugusiesiems,  preparatus sulašinti į 1 -1,5 l vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Koks būdas jums patogesnis, taip ir vartokite šį rinkinį, galite paderinti net ir abu šiuos būdus. Aš, kaip gydytoja natūropatė-homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokių sąnarių sutrikimų atvejais, kad  pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, sustiprėtų imuninė sistema ir taip padėtų organizmui sveikti pačiam. Kitus būtinus preparatus skirčiau tik konsultacijos metu. Galimybės gydytis homeopatiniais vaistais yra labai plačios. Gydytojų-homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, vaiką kamuoja sausas varginantis kosulys, ypač miegant (dieną beveik nekosti). Jokie sirupai nepadeda (šiuo metu duodu gerti Stodal). Jokių kitokių peršalimo požymių nėra (nei slogos, nei temperatūros). Tokia pati situacija buvo pavasarį. Nuėjus pas šeimos gydytoją, paskyrė antibiotikų, tada karuselė ir užsisuko – per 4 mėn. vaikas suvartojo 4 antibiotikų kursus. Tai dabar labai norėčiau pabandyti jį gydyti kitomis priemonėmis. Galvoju pirkti Heel, bet gal galėtumėte patarti, ar jis tiktų, o gal geriau išbandyti ką kita? Jolita

Miela Jolita. Gydymas yra labai atsakingas ir individualus procesas, būtinas pokalbis, ypač svarbu daug ką išsiaiškinti dėl vaikelio, kad geriau suprasčiau jo būklę. Nemačiusi vaikelio galiu rekomenduoti valyti organizmą Detox-Kit rinkiniu. Šis  rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė, ypač tikslinga išsireguliavus imunitetui ir po antibiotikų kursų. Patekę į organizmą preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Net nežinau, koks vaiko amžius, kad pasakyčiau dozuotę. Dėl kosulio rinkčiausi iš dviejų preparatų – Tartephedreel N lašų ir Belladonna-Hom. lašų. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Kiekviena liga turi ne tik  fizines priežastis, bet labai svarbios yra ir psichologinės priežastys, kurias aiškinuosi su pacientu konsultacijos metu.

Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Prieš dvi savaites labai nudegiau saulėje, visas nusilupau, pakeičiau odą, galima sakyti, ir dabar labai niežti pečius ir nugarą, norisi iki kaulo nusidraskyti. Kaip ir kuo gydyti ar tepti? Neįmanoma kentėti, gal yra kokių liaudiškų priemonių, nes esu užsienyje, ir čia tokių vaistų gal nebus kaip Lietuvoje? Vitalijus Gerbiamasis Vitalijau. Negaliu jums duoti patarimų nematydama jūsų problemos. Todėl rekomenduoju nueiti pas vietinį specialistą, kad parinktų priemones individualiai jums. Sėkmės, išeitis visada yra. Gydytoja Diana. Galite pasisvečiuoti mano kaip natūropatės sveikatos svetainėje www.ediana.lt. Tai padės plačiau ir optimistiškai pažiūrėti į sveikatą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Norėčiau paprašyti patarimo. Mano pažastys sudirgusios, yra spuogelių. Skutant tikriausiai užkliūna ir truputį pakraujuoja. Nežinau, norėčiau lygių pažastų, o dabar... labai nesiseka. Gal galite ką patarti? Depiliacinį kremą bandžiau – nepadėjo, su vaško juostelėmis nelabai pavyksta. Ką reikėtų daryti, kad oda būtų sveikesnė? Ačiū. Simona Miela Simona. Manau, kad jūsų klausimas yra daugiau skirtas kosmetologui. Aš, kaip gydytoja homeopatė-natūropatė, paskirčiau detoksikuojamąją programą, įvertinusi jūsų individualumą konsultacijos metu. Galima pavartoti Detox-Kit rinkinį iš trijų preparatų Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir  Lymphomyosot, kurie padės organizmui pašalinti toksines medžiagas, ir tai veiks odos būklę. Dėl kitų preparatų paskyrimo galiu suprasti tik per konsultaciją. Sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų