Klauskite gydytojo

Laba diena. Jau keleri metai, kai surakintas sprandas, riboti judesiai. Ar gali akupunktūrinis gydymas jį atpalaiduoti? Pagarbiai Virginijus Laba diena, Virginijau. Esant tokiam sutrikimui tikslinga derinti keletą gydymo būdų, tiktų ir akupunktūra. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skirčiau homeopatiją, masažus (po rentgenologinio įvertinimo), pratimų kompleksus, mikroelementų tyrimą iš plauko ir kt. Apie tai plačiau www.ediana.lt. Būtina išsiaiškinti ir psichologines priežastis, nes kaklas susijęs su lankstumu gyvenime, santykiuose, atskleidžia charakterio bruožus, tad padirbėti tikrai reiktų. O iš homeopatijos skirčiau organizmui detoksikuoti  Detox-Kit rinkinį ir po individualios konsultacijos rinkčiausi tarp šių preparatų Cimicifuga-Hom., Gelsemium-Hom., Traumeel S, Spascupreel. Būtina konsultacija, kad būtų galima tiksliau parinkti jums tinkamiausią vaistą. Sėkmės! Galimybių kurti pačiam sveikatą yra tikrai daug. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Man 52 metai. Manau, kad pradeda atsirasti menopauzės signalų, nes paskutiniu metu labai sumažėjo kraujo spaudimas 90/66, o širdies pulsas laikosi apie 100. Dėl to jaučiuosi labai nemaloniai, dreba rankos, linksta kojos, svaigsta galva, maudžia širdį, silpna, taip pat padidėjo nerimas. Norėčiau pastiprinti bendrą organizmo būklę. Gal patartumėte, kokių homeopatinių preparatų galėčiau pavartoti. Ačiū. Alvina Alvina, pirmiausia jums būtina nueiti pas kardiologą ir atlikti elektrokardiografiją, kad būtų galima atmesti organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės klimakteriniu periodu yra labai plačios. Aš, kaip gydytoja homeopatė-natūropatė, skirčiau natūropatinį kompleksą. Apie homeopatiją, mikroelementų tyrimą iš plauko ir kitus metodus plačiau rasite www.ediana.lt.  Tikslinga vartoti šiuo periodu  homeopatinius vaistus Klimakt-Heel tab., Gynäcoheel lašus (ar reikalingas šis preparatas, galiu pasakyti individualios konsultacijos metu). Širdelei sustiprinti ir jėgoms atgauti tikslinga pavartoti  Cralonin lašų. Jei vargina nervų sistemos problemos, galima rinktis iš šių preparatų – Nervoheel N tab., Valerianaheel lašai, Ignatia-Hom. lašai, Ypsiloheel tab. Yra ir kitų galimybių, kurios numatomos tik konsultacijos metu. Būtinas ir psichologinės būsenos įvertinimas, paprastai tokiais atvejais dar skiriu stiprinančias dvasines, psichologines metodikas. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, norėjau pasikonsultuoti. Prieš 3 mėnesius išpjovė gerklės anginą, bet joje dabar jaučiu 2 guziukus, limfmazgius, kaip juos panaikint ar sumažint? Per tą laiką svoris nuo 83 kg nukrito iki 73 kg. Nėra apetito. Ar verta pavartot Lymphomyosot tabletes? Osvis Nežinau, net kas rašote – vyras ar moteris?  Būtina konsultacija. Gydytojui homeopatui labai svarbus pokalbis su pacientu, kurio metu užduodama daug svarbių klausimų, susijusių su sutrikimo priežasčių išsiaiškinimu.  Tad klausimų konsultacijos metu tikrai gautumėte daug. Nemačiusi jūsų galiu pasiūlyti vartoti Detox-Kit rinkinį, kuris padės esant jūsų minimiems simptomams, o kitus preparatus galiu rekomenduoti tik konsultacijos metu. Detox-Kit suaktyvina detoksikacinių sistemų darbą, kas yra būtina po anginos operacijos. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartoti jį tikslinga 30 dienų. Kiekvieno iš šių preparatų po 10 lašų 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnos gleivinėje. Su šiuo rinkiniu daug efektyviau veiks Lymphomyosot, tai padės išvalyti limfinę sistemą. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo pradžioje, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, ir tai leistų organizmui sveikti pačiam. Būtina konsultacija, kad išsiaiškinčiau ir gilumines, psichologines sutrikimų priežastis, nes tonzilių išpjovimas – tik simptomo pašalinimas, o ne sutrikimo priežastis. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kur galėčiau nusipirkti Cerebrum compositum NM injekcijomis? Rasa Didesnį homeopatinių vaistų asortimentą turi vaistinės, kurių sąrašą rasite čia. Jūsų minimą vaistą gali užsakyti bet kuri Lietuvos vaistinė, gavusi vardinį receptą. Vardinių receptų rašymo tvarką žino kiekvienas gydytojas.
  Laba diena. Esu 12 savaičių nėščia. Jau apie savaitę kankina galvos skausmai, panašūs į migreninius. Spaudžia galvą, smilkinius, net kaklą. Smilkiniai ir viršugalvis tvinksi. Kraujo spaudimas 135/75. Gydytoja sako, kad pakilęs viršutinis spaudimas dėl galvos skausmo. Ar taip gali būti, ar verta sunerimti, kad tai jau kraujospūdis? Ką galėčiau pagerti nuo galvos skausmų, gal dar ir spaudimą pamažintų?Sigita Miela Sigita, jūsų atvejis, kadangi esate nėščia, įpareigoja pažiūrėti labai atsakingai, tad būtina konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Nesenai pastebėjau mažą pūlinuką gerklėje, skausmo nejaučiu, tačiau truputį paraudusi gerklė. Temperatūros visiškai nėra, ar būtina eiti pas daktarą, ar galima pačiai nusipirkti vaistų, ir kokių? Ar tiktų Angin-Heel S?  Paskutinį kartą gerkę skaudėjo ir pūliavo prieš 3 mėnesius, temperatūra buvo neaukšta, 37 su trupučiu, gydžiausi visą mėnesį antibiotikais, ar gali būti, kad čia kartojasi? Eglė Egle, aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo. Tai dažniausiai ir pasireiškia esant gerklės skausmui ir atsirandant pūlinukams, kurie ir yra limfinės sistemos veiklos sulėtėjimas. Tad būtina natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba homeopatiniais preparatais, kad įsitrauktų paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi tavęs, skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 10 lašų kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį 5 dienas, po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per dieną ir Echinacea comp., po 1 tab. 3 kartus per dieną. Angin-Heel S taip pat tikslingas esant tokiems sutrikimams. Norint visapusiškai ir tiksliai padėti savo organizmui, BŪTINA individuali konsultacija. Būtina įvertinti ir psichologinę būseną, ar nėra vidinės įtampos, sudirgimo ir neigiamo požiūrio į aplinką ir žmones, kaip sekasi bendrauti ir išreikšti save. Konsultacijų metu išsiaiškinu daug svarbių klausimų, kad galėčiau individualiai parinkti gydymą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų