Klauskite gydytojo

Praėjusią savaitę darė skydliaukės echoskopiją. Rado antro laipsnio padidėjimą. Dabar laukiu kraujo tyrimo rezultatų. Jei hormonų lygiai būtų normalūs, kokios yra homeopatinės alternatyvos, galinčios padėti sumažinti skydliaukę? Tadas T., Kaunas Tadai, jums galiu pasiūlyti tik būtiną individualią homeopato konsultaciją. Skydliaukė – svarbus endokrininis organas, ir, norint sureguliuoti jos veiklą, reikia išsiaiškinti daug įvairių jūsų konstitucinių ypatumų, aptarti jūsų psichologinę, vidinę būseną, nervų sistemos ypatumus, jūsų saviraiškos, savirealizacijos aspektus, bendravimo su aplinka ir žmonėmis niuansus. Visa tai daro įtaką jūsų skydliaukės veiklai. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Ar galima kartu vartoti cheminius vaistus nuo depresijos, galvos skausmų ir homeopatinius? Renata, Klaipėda Miela Renata, homeopatiją galima vartoti su cheminiais vaistais, tik reikia padaryti 30 min. ar valandos tarpą tarp vaistų vartojimo. Tačiau jūsų atveju reikia išsiaiškinti gilumines depresijos priežastis ir aktyviai dalyvauti savo sveikimo procese. Vadinasi, reikia peržiūrėti visas savo gyvenimo sritis: ar mylite savo darbą, ar atliekate jį uoliai ir pareigingai, nes didelis procentas sergančiųjų depresija nerealizuoja savęs, neišskleidžia savo talentų, darbus vykdo inertiškai, be džiugesio ir kūrybos. Būtina pergalvoti savo bendravimo psichologiją, ar nėra viduje uždarytų neigiamų jausmų, emocijų ir t.t. Tad šio sutrikimo priežastys visada yra psichologinės ir todėl reikia padirbėti su savimi, kad suprastumėte savo vidaus kalbą. Turite atvykti į konsultaciją, kad galėčiau parinkti individualią klasikinę homeopatiją ir „Heel“ firmos preparatus. Visada yra išeitys ir pasveikimo galimybės, tik jėgos ir galimybių reikia ieškoti pozityviai, pasitelkti į pagalbą homeopatiją ir kitus natūralius gydymo metodus... Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Vargina nuolatinis vidurių užkietėjimas, nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Įtariu, kad visi tie vidurių laisvinamieji, kad ir žoliniai, preparatai nėra gerai. Nusilpęs imunitetas. Dažnai pasikartoja makšties grybelis. Patarkit ką nors. Jolita K., Kaunas Jūsų atveju pradėčiau nuo Detox-Kit rinkinio (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) ir Hepeel tab. - tai organizmui detoksikuoti, kepenų išsivalymui suaktyvinti ir tulžies nutekėjimui pagerinti. Tai padės ir esant vidurių užkietėjimui, bet būtina konsultacija. Reikia įvertinti individualumą ir paskirti natūropatinį gydymo planą. Labai svarbu padėti jums suprasti savo psichologinius ir emocinius nusiteikimus, nes tai svarbiausia priežastis sutrikimų atveju. Sėkmės, džiugios nuotaikos. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mano dukrytei 5 metukai. Vienoje akytėje yra  šaltas miežis. Jis bando išsivaikščioti, sumažėjo, bet visai neišnyko. Gal būtų galima jį išnaikinti neoperuojant? Dar ji dažnai serga virusinėmis ligomis, alergiška ežiuolei, kieti viduriukai ir sunkiai tuštinasi. Kaip sustiprinti imunitetą, kad nesirgtų taip  dažnai? Laima, Klaipėda Jūsų dukrelei reikia sudaryti individualizuotą homeopatinę programą, įvertinus daugelį jos asmeninių psichologinių aspektų. Nes tokiame amžiuje vidurių užkietėjimas rodo vidinę psichologinę įtampą ir nesaugumo jausmą. O iš natūropato-homeopato pozicijų, 70 proc. imuninės sistemos yra žarnyno gleivinėje, todėl reikalingas kompleksinis gydymas. Imuninei sistemai stiprinti tinka Engystol tab., Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, Traumeel S tab., Detox-Kit rinkinys, Gripp-Heel tab.  Linkiu optimizmo ir ramumo, tai ypač svarbu mamoms, kai serga vaikeliai, o gydymo tikslais patarčiau rinktis homeopatiją ir kitas natūralias priemones. Virusinės infekcijos, mankšta ir imuninės sistemos sustiprinimas panašiai, kaip raumenims fiziniai pratimai. Tik svarbu rinktis natūralias priemones, kurios padeda organizmui susitvarkyti su virusu:) Atvykite į konsultaciją! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, gydytoja. Ar vaistus Gripp-Heel galima vartoti profilaktiškai ir kokiomis dozėmis? Erika, Raseiniai Erika, ačiū už labai aktualų klausimą šiuo periodu:). Galėsite šį homeopatinių preparatų derinį pasiūlyti ir savo artimiems bei draugams. Šiuo gripo epidemijos metu labai tikslinga vartoti profilaktiškai Gripp-Heel tab., po 1 tab. 2 -3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu, be to, kartu Engystol tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamąjį skystį (galima purkšti ir vartoti tabletes 3-5 kartus, jei turite daug kontaktų), jie turi stiprų antivirusinį poveikį. Šis derinys tinka ir vaikučiams bet kokio amžiaus. Labai svarbu šiuo metu nepasiduoti baimei ir nerimavimui, nes tai labai silpnina imuninę sistemą. Pasirūpinkite šiais homeopatiniais preparatais, palaikykite gerą nuotaiką. Tikslinga vėdinti patalpas, pasivaikščioti lauke. Valgykite daržovių, vaisių, gerkite arbatų ir būkite optimistė:) Skambinkite, jei kils  kokių neaiškumų. Sėkmės:). Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, norėčiau sužinoti, kokiais homeopatiniais vaistais galima gydyti 3 metų vaiką nuo sinusito? Profilaktiškai apie mėnesį purškiu Immuwash, dar duodu Sinupret lašiukų, kadangi po antibiotikų kurso matau, kad jam vis tiek nosis užgulta. Kiek ilgai galima duoti Sinupret? Jelena, Šalčininkai Miela Jelena, jūsų sūnui reikalingas kompleksinis natūropatinis gydymo kursas. Aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų sūnaus organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, yra limfinės sistemos sulėtėjimas, kas dažniausiai ir pasireiškia užsitęsus slogai (nemanau, kad tokiame amžiuje jau yra sinusitas). Tad būtina jūsų vaiko organizmui natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatiją, kad įsitrauktų jo paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi paciento skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 3 lašus kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį, 5 dienas, po to 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per  dieną, ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, po to 2 -3 kartus. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai pagal jūsų vaikelio ypatumus. Jūsų vartojamas preparatas yra žolinis, tad jį vartoti galite. Sėkmės, optimizmo, džiugesio. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų