Klauskite gydytojo

Mane nuolat vargina sloga, kuri susijusi su peršalimu. Drėgnuoju/šaltuoju sezono metu sloguoju labai dažnai skauda galvą, kartais gerklę, parausta nosies sparneliai. Ar tiktų „Heel“ firmos vaistai? Gal vertėtų vartoti imunitetą stiprinančių? Ramūnas P., Kaunas Jums labai tikslinga vartoti homeopatinius preparatus, kurie padės natūraliai sustiprinti imuninę sistemą. Norint gauti puikų efektą, tikslinga skirti derinius homeopatinių preparatų, tai yra Engystol tab., Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis - tai preparatas ne tik nuo slogos, bet ir padedantis profilaktiškai apsisaugoti nuo virusinių infekcijų ir esant Herpes berimui. Be to, kartu vartojamas Detox-Kit rinkinys –  trys preparatai, detoksikuojantys organizmą ir stiprinantys imuninę sistemą. Angin-Heel tab., kai vargina gerklės skausmai + Lymfomyosot lašai. Kad gautumėte gerą efektą, būtina stiprinti savo organizmą sveika gyvensena: pirtimi, baseinu, kvėpavimo praktikomis ir t.t. Tikslinga ir psichologinis emocinis sustiprinimas. Išsamesnei konsultacijai reikėtų atvykti asmeniškai. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kankina neaiškios kilmės vidurių skausmai, dažni spazmai. Pavalgius iš karto pučia pilvą, visą žarnyną varsto diegliai. Man nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Vasarą jaučiausi gerai. Jau mėnuo, kaip pablogėjo savijauta. Gal reikėtų išsivalyti organizmą vartojant Detox-Kit? Prašau patarti, ką daryti. Rita, Kaunas Sveiki :). Jūsų sutrikimų atveju siūlau šių preparatų derinius: Detox-Kit + Hepeel tab. esant spazmams + Spascupreel tabletėmis ar žvakutėmis. Gal dar tikslinga Leptandra comp. + Nervoheel N, tai turiu įvertinti konsultacijos metu. Tikslingas individualus pokalbis ir psichologinės būsenos įvertinimas. Kiekvienas sutrikimas turi emocinę, psichologinę gelmę, tad būtina tai atrasti, kad pasiektume efektyvumą. Optimizmo, geraširdiškumo, džiugesio, tai stiprūs sveikatą kuriantys vidiniai jausmai. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mano dukrą (12 m.) kamuoja ilgalaikė sloga. Ką patartumėt? Daiva, Kaunas Sloga – dažnai pasitaikanti ir, atrodytų, paprasta liga, bet dažniausiai turi įvairias priežastis, ypač tuo atveju, jei ilgai tęsiasi ar dažnai kartojasi. Tai galima išsiaiškinti tik konsultacijos metu, individualiai bendraujant su pacientu. Ypač homeopatui yra svarbus paciento konstitucijos, individualumo įvertinimas, jo pomėgiai, charakterio ypatumai, psichologiniai akcentai, nes kiekvienas sutrikimas ar liga slepia emocinius, psichologinius niuansus. Nemačiusi paciento, galiu parekomenduoti šį klasikinį letinės slogos gydymo planą. Tai Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis ir Euphorbium compositum S geriamieji lašai. Kartu vartoti Detox-Kit rinkinį (trijų preparatų derinys: Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.) - tai kompleksas organizmui valyti ir detoksikuojamiesiems procesams suaktyvinti. Engystol tab.- imuninei sistemai stiprinti nuo virusinių infekcijų ir/arba Echinacea comp. tab. imuninei sistemai stiprinti kovojant su bakterijomis. Kitus preparatus galiu paskirti tik individualiai įvertinusi įvairius aspektus.
Laba diena, man niežti odą jau apie šešias savaites, prieš tai buvo odos infekcija: oda pūliavo, žaizdos užgijo, bet niežulys liko. Gydytojai išrašo visokių tepalų, bet niekas nepadeda. Asta, Šilalė Gerb. Asta, jūsų nusiskundimų atveju būtina homeopato konsultacija! Oda atspindi mūsų vidaus organų veiklą, organizmo sugebėjimą pašalinti toksines medžiagas. Tad odos ligų gydymas tik tepalais neduos efekto, odos būklę ypač veikia kepenų veikla, ir pūlinių atsiradimai atskleidžia, kad kepenų funkcija sutrikusi. Psichologinė-emocinė paciento būklė daro įtaką vidaus biochemijai, o išraiška atsispindi odoje. Prie odos ligų būtinas kompleksinis - individualus homeopatinis-natūropatinis gydymas. Oda - tai vidinės žmogaus pusiausvyros ir sveikatos veidrodis. Pradžioje galite pavartoti Detox-Kit rinkinį (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) ir Hepeel tab. Tai vartojant gali ir paryškėti odos bėrimai, o tai rodys organizmo prasidėjusią savigydą ir detoksikacinius procesus. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Praėjusią savaitę darė skydliaukės echoskopiją. Rado antro laipsnio padidėjimą. Dabar laukiu kraujo tyrimo rezultatų. Jei hormonų lygiai būtų normalūs, kokios yra homeopatinės alternatyvos, galinčios padėti sumažinti skydliaukę? Tadas T., Kaunas Tadai, jums galiu pasiūlyti tik būtiną individualią homeopato konsultaciją. Skydliaukė – svarbus endokrininis organas, ir, norint sureguliuoti jos veiklą, reikia išsiaiškinti daug įvairių jūsų konstitucinių ypatumų, aptarti jūsų psichologinę, vidinę būseną, nervų sistemos ypatumus, jūsų saviraiškos, savirealizacijos aspektus, bendravimo su aplinka ir žmonėmis niuansus. Visa tai daro įtaką jūsų skydliaukės veiklai. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Ar galima kartu vartoti cheminius vaistus nuo depresijos, galvos skausmų ir homeopatinius? Renata, Klaipėda Miela Renata, homeopatiją galima vartoti su cheminiais vaistais, tik reikia padaryti 30 min. ar valandos tarpą tarp vaistų vartojimo. Tačiau jūsų atveju reikia išsiaiškinti gilumines depresijos priežastis ir aktyviai dalyvauti savo sveikimo procese. Vadinasi, reikia peržiūrėti visas savo gyvenimo sritis: ar mylite savo darbą, ar atliekate jį uoliai ir pareigingai, nes didelis procentas sergančiųjų depresija nerealizuoja savęs, neišskleidžia savo talentų, darbus vykdo inertiškai, be džiugesio ir kūrybos. Būtina pergalvoti savo bendravimo psichologiją, ar nėra viduje uždarytų neigiamų jausmų, emocijų ir t.t. Tad šio sutrikimo priežastys visada yra psichologinės ir todėl reikia padirbėti su savimi, kad suprastumėte savo vidaus kalbą. Turite atvykti į konsultaciją, kad galėčiau parinkti individualią klasikinę homeopatiją ir „Heel“ firmos preparatus. Visada yra išeitys ir pasveikimo galimybės, tik jėgos ir galimybių reikia ieškoti pozityviai, pasitelkti į pagalbą homeopatiją ir kitus natūralius gydymo metodus... Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų