Klauskite gydytojo

Sveiki, mano berniukas labai judrus, jam 8 metai, lanko įvairias sporto šakas. Sakykite ar tinkamas Traumeel tepalas vartoti tokio amžiaus vaikui, labai dažnai tai mėlynių pasitaiko, tai susimuša ką nors. Ačiū už atsakymą, Jurgita.

Traumeel tepalas tinka esant sumušimams ir traumoms. Traumeel S tepalas yra homeopatinis vaistinis preparatas. Jo vartojama bukų traumų (pvz., raiščių patempimo, sumušimo, panirimo, mėlynių), kaulų ir sąnarių degeneracijos simptominiam gydymui. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais.

Labukas, norėjau paklausti dėl Oculoheel vaikui (5 metai). Rytais patraiškanoja akytės, neskauda. Ar čia galėtų būti liga, ar galima palašinti  Oculoheel lašų? Rinito neturime.

Galite, bet būtinai reikėtų kreiptis pas gydytoją, kad nustatytų priežastį, kodėl rytais yra akių traiškanojimas.

Laba diena, skaičiau apie vaistą Euphorbium compositum, ar galima vartoti Euphorbium compositum S, jei yra sinusitinė sloga? Ačiū, vaikui 6 metai.

Sveiki, taip galima. 6 metų ir vyresniems vaikams: paprastai reikia purkšti į kiekvieną šnervę  3–5 kartus per dieną – po 1–2 įpurškimus. 2–5 metų vaikams: 3–4 kartus per dieną – po 1 įpurškimą.


Sveiki, norėjau paklausti, ar galima Traumeel tepalą tepti ir vaikams?  Mano berniukas (10-ties metų) lanko krepšinio treniruotes tai būna visko:)

Laba diena, Jūsų atveju tikrai rekomenduoju tepti Traumeel tepalą, galima kelis kartus per dieną.


Gydytoja, ar yra kokia homeopatinė alternatyva esant sausai odai, ir ypač, kai pleiskanoja galvos oda? Dėkoju už nuomonę. Nijolė

Miela Nijole, yra, bet tokiu atveju jau reikalinga pasikonsultuoti individualiai.


Laba diena, Sveikų vaikų klube skaičiau apie Viburcol žvakutes.  Kiek ilgai jas galima vartoti, jei, tarkime, po skiepo vaikui laikosi temperatūra jau ketvirtą dieną?

Viburcol žvakutės vartojamos, jei reikalingas pagalbinis karščiavimo gydymas, neramumui gydyti, esant negalavimams kalantis dantims ir ausų skausmui lengvinti. Karščiavimo atveju Viburcol  gali būti kaip pagalbinė priemonė. Savaitę žvakutes galima vartoti drąsiai, tačiau, jei laikosi aukšta temperatūra, pasitarkite su gydytoju.


12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų