Klauskite gydytojo

Gydytoja laba diena, dariausi mezopterapijos procedūras veido odai, ant veido liko poroje vietoje kraujosruvos laikinos. Jos užgis per kelias savaites. Ar galima tas veido vietas tepti Traumeel, jei yra kraujosrūvos veido srityje? Ačiū už patarimą, Sonata

Traumeel S tepalas tinkamas tepti  veido srityje.

Sveiki, jau kokius du mėnesius kasdien vaikui duodu Engystol, 2 kartus per dieną, kartais kartu su Gripp-heel, profilaktiškai. Padarau porą dienų pertrauką ir vėl. Ar galima šitaip daryti? Nepakenksiu?​ Donata

Homeopatiją galima vartoti tiek kiek reikia.  Konkrečiu Jūsų atveju, vartodama šiuos minėtuosius du vaistus, nepakenksite.

Gydytoja sveiki, vaikui pasireiškia rytais alerginis rinitas, mergaitei 10 metų. Ar yra tikimybė, kad dar išaugs? Ką patartumėte iš praktikos? Ačiū. Rasa

Alerginį rinitą reikia gydyti. Tikslinga būtų individuali konsultacija. Galite vartoti Euphorbium compositum S purškalą.

Laba diena, paskaitoje kažkada girdėjome apie Detox - kit. Ar galima jį vartoti vaikams (4m. ir 7m.), kad organizmas šaltuoju sezonu greičiau atsigautų po peršalimo ligų?

Savo praktikoje tikrai rekomenduoju vartoti  Detox Kit detoksikuojantį rinkinį, kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu.

Sveiki, mano berniukas labai judrus, jam 8 metai, lanko įvairias sporto šakas. Sakykite ar tinkamas Traumeel tepalas vartoti tokio amžiaus vaikui, labai dažnai tai mėlynių pasitaiko, tai susimuša ką nors. Ačiū už atsakymą, Jurgita.

Traumeel tepalas tinka esant sumušimams ir traumoms. Traumeel S tepalas yra homeopatinis vaistinis preparatas. Jo vartojama bukų traumų (pvz., raiščių patempimo, sumušimo, panirimo, mėlynių), kaulų ir sąnarių degeneracijos simptominiam gydymui. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais.

Labukas, norėjau paklausti dėl Oculoheel vaikui (5 metai). Rytais patraiškanoja akytės, neskauda. Ar čia galėtų būti liga, ar galima palašinti  Oculoheel lašų? Rinito neturime.

Galite, bet būtinai reikėtų kreiptis pas gydytoją, kad nustatytų priežastį, kodėl rytais yra akių traiškanojimas.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų