Klauskite gydytojo

Laba diena, man 24 metai, tačiau nuolat atsiranda įvairių negalavimų. Viskas pradidėjo nuo to, kad daktarė nuo skausmingų mėnesinių prirašė hormonų. Po metų vartojimo pasidariau itin jautri, prasidėjo skrandžio negalavimai. Gėriau vaistų nuo skrandžio rūgštingumo, tačiau jie negelbėjo, tada skausmas perėjo į gerklę, porą metų skaudėjo gerklę, nepadėjo jokie vaistai, paaiškėjo, kad problema – ta pati rūgštis, kuri dirgina gerklę. Pradėjau nuolat sirgti peršalimo ligomis. Galiausiai prasidėjo galvos svaigimas. Išbandžiau begales vaistų, tačiau galiausiai visi negalavimai būdavo priskiriamos nervams ir, be abejonės, skiriama vaistų nuo nervų. Ir tik po daugybės kančių nutariau, kad galbūt visos problemos prasidėjo nuo hormoninių tablečių, galkjos paveikė nervų sistemą, atsirado negalavimų, kuriuos puoliau gydyti gausybe vaistų. Nuo nuolatinio vaistų vartojimo organizmas nusilpo, surūgštėjo, ir dėl to ligų maišas tik plėtėsi. Noriu paklausti, ar tokie mano pamąstymai gali būti tiesa? ir jeigu taip, ką turėčiau daryti, kad kuo greičiau susigrąžinčiau sveikatą? Stengiuosi maitintis sveikai (tiesa, kadangi mano svoris ir šiaip mažas, griežtų organizmo valymo dietų laikytis nedrįsčiau), nebegeriu hormonų, stengiuosi vengti vaistų. Tiesa, visiškai jų atsisakyti tiesiog nepavyksta, nes vis atsiranda kažkokių nemalonių simptomų, tarkim, šiuo metu atsirado nagų grybelis. Bijau vėl gerti vaistų ir vis tempiu, o liaudies medicina ir įvairūs tepaliukai nepadeda. Laukiu jūsų pagalbos. Greta. Greta, esate tokia jauna, tad ligų puokštė tikrai yra didelė. Organizme esantis grybelis rodo imuninės sistemos išsekimą. Pradžioje galiu parekomenduoti švelnią organizmo detoksikaciją vartojant Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinį (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai), o dėl individualaus homeopatinių preparatų parinkimo ir stiprinamojo gydymo paskyrimo kreipkitės į gydytoją homeopatą.
Laba diena, mano 1,6 m. vaikas pradėjo dažnai sirgti.  Per mėnesį kartą tikrai. Ūminiu rinofaringitu, ūmine bronchopneumonija ir t.t. nuolat reikia duoti antibiotikų....ką patartumėte?

Reiktų imunitetui stiprinti vartoti  Gripp-Heel tabletes, jei yra polinkis dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis. Engystol tabletes peršalimo ligų atveju. Ir tęsti Euphorbium Compositum purškalą (įpurkšti į nosį).

Dėl individualaus homeopatinių preparatų parinkimo kreipkitės į gydytoją homeopatą.


Laba diena. Dirbu mokykloje bibliotekininke. Kiekvienais metais pas mus būna meningito atvejis. Dabar susirgo meningitu valytoja, kuri tvarko bibliotekos teritoriją. Kaip apsisaugoti nuo meningito, nes mes dažnai bendravome? Kiek žinau, šeimos gydytojai išrašo kažkokį antibiotiką nuo šios ligos. Man neseniai atlikta operacija, tai organizmas dar nusilpęs. Gal homeopatija padėtų? Gydomės homeopatiniais vaistais 5 metus. Ačiū.

Rekomenduoju Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinį (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai), tiktų vartoti probiotikus. Dėl individualaus homeopatinių preparatų parinkimo kreipkitės į gydytoją homeopatą.


Laba diena, jau keletą metų sergu reumatine liga, diagnozės buvo įvairios, vienu metu buvo diagnozuota reaktyvioji artropatija, kitą kartą - poliartritas. Daug kartų lankiausi pas gydytojus reumatologus, buvo atlikti įvairūs tyrimai. Ligos pradžioje buvo nustatyta persirgta be gydymo Laimo liga, dėl to buvo pažeisti sąnariai, vyravo migruojantys skausmai, vieną dieną skaudėdavo rankos riešą, po kelių dienų skausmas persikeldavo į kitos rankos petį (negalėdavau pakelti rankos. Pradžioje gydžiausi nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo, daryta stuburo punkcija ieškant borelijos bakterijų. Ačiū dievui, iki stuburo bakterija nepakliuvo, gydymas buvo leidžiant antibiotikų į veną. Laikui bėgant, nuo nesteroidinių vaistų išsivystė alergija, šiuo metu skauda kojų pėdas ir pirštus, vartoju metilprednizoloną, po pusę tabletės per dieną. Taip pat skausmui malšinti vartoju ZEEL T tabletes, papildomai geriu „Forever“ firmos sultis, maisto papildą organizmui valyti. Norėčiau paklausti, koks galimas veiksmingas gydymas homeopatiniais preparatais. Arūnas

Gerbiamas Arūnai, jums būtų tikslinga vartoti Zeel T ir Traumeel S tabletes ilgą laiką. Reumatinių ligų gydymas homeopatiniais vaistais ir maisto papildais duoda gerų rezultatų.


Laba diena, esu maitinanti mama. Kūdikiui yra savaitė laiko. Pastebėjau, kad vyresnis 4 metų brolis turi spalinių. Ką man reikėtų daryti? 4-mečiui sudavėme Pyrantelio, tėtis irgi sugėrė profilaktiškai. Aurelija  

Yra  antiparazitinių homeopatinių vaistų. Jų galite gauti specializuotose homeopatijos vaistinėse.

http://siuolaikinehomeopatija.lt/vaistines/


Mano dukrai 9 metai. Nuo pat mažens skiepai sukeldavo labai dideles šalutines reakcijas, tiek išorėje, tiek ir raidos sutrikimus. Ranka po skiepo ištindavo, tikrąja to žodžio prasme, dvigubai, ir laikydavosi mėnesį, bet niekas padėti negalėjo, nusprendžiau iš viso skiepų atsisakyti ir neklydau – daugiau nebuvo jokių raidos sutrikimų. Taip pat būna, kai įkanda uodas, o jie prie dukros puola kaip prie medaus. Įkandimai labai dideli ir laikosi ilgai. Nežinau, ar teisingai manau, kad dukrai kažkaip sunkiau pasišalina visokie alergenai. Gal galite patarti, ką reiktų pagerti. Į konsultaciją atvykti, deja, negalime. Inga.  

Gerb. Inga, Jums galiu rekomenduoti detoksikuojamąjį rinkinį su Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkiniu (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Kai po skiepų būna šalutinių reakcijų, preparatai parenkami vienetinės homeopatijos. Labai dažnai tokie vaikai po to būna alergiški. Įkandimai, apie kuriuos parašėte, rodo alergiją. Reikia ilgesnio gydymo norint normalizuoti organizmą ir imuninę sistemą.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų