Klauskite gydytojo

Laba diena, esu maitinanti mama. Kūdikiui yra savaitė laiko. Pastebėjau, kad vyresnis 4 metų brolis turi spalinių. Ką man reikėtų daryti? 4-mečiui sudavėme Pyrantelio, tėtis irgi sugėrė profilaktiškai. Aurelija  

Yra  antiparazitinių homeopatinių vaistų. Jų galite gauti specializuotose homeopatijos vaistinėse.

http://siuolaikinehomeopatija.lt/vaistines/


Mano dukrai 9 metai. Nuo pat mažens skiepai sukeldavo labai dideles šalutines reakcijas, tiek išorėje, tiek ir raidos sutrikimus. Ranka po skiepo ištindavo, tikrąja to žodžio prasme, dvigubai, ir laikydavosi mėnesį, bet niekas padėti negalėjo, nusprendžiau iš viso skiepų atsisakyti ir neklydau – daugiau nebuvo jokių raidos sutrikimų. Taip pat būna, kai įkanda uodas, o jie prie dukros puola kaip prie medaus. Įkandimai labai dideli ir laikosi ilgai. Nežinau, ar teisingai manau, kad dukrai kažkaip sunkiau pasišalina visokie alergenai. Gal galite patarti, ką reiktų pagerti. Į konsultaciją atvykti, deja, negalime. Inga.  

Gerb. Inga, Jums galiu rekomenduoti detoksikuojamąjį rinkinį su Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkiniu (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Kai po skiepų būna šalutinių reakcijų, preparatai parenkami vienetinės homeopatijos. Labai dažnai tokie vaikai po to būna alergiški. Įkandimai, apie kuriuos parašėte, rodo alergiją. Reikia ilgesnio gydymo norint normalizuoti organizmą ir imuninę sistemą.


Laba diena, sergu gilumine endometrioze. Jau buvau operuota, dabar vėl laukiu operacijos, bet labai greitai viskas atsinaujina, skausmai beprotiški, dabar įtaria, kad endometriozė išplito ir į stuburą, dėl to užspaudė nervus, tad sunkiai bevaikštau abiem kojomis. Kas padėtų šiuo atveju ir kas padėtų po operacijos greičiau atsigauti, nes bus vėl perpjautas pilvas. Dėkoju.   

Jums reikia Traumeel S ampulių leisti į raumenis (kursas – 10 ampulių).  Taip pat vartokite Detox-kit, pradėkite kuo greičiau. Endometriozės gydymas parenkamas individualiai.


Laba diena, noriu paklausti: aš auginu vaiką, sergantį su sunkia Dcp, valgo gerai, bet svoris auga labai lėtai. Jai 10 metų, sveria maždaug apie 20 kg. Ką man daryti? Ir dar – blogai miega naktimis. Dėkoju.

 

Sveiki, jūsų atveju būtina individuali konsultacija.

Gydytojai: http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


Norėčiau jūsų paklausti. Man yra 20 metų. Jau 8 metus būna mėnesinės. Ir visą tą laiką kamuoja dideli pilvo apačios skausmai, kasdien nuo ryto iki vakaro. Lankiausi pas ginekologą tiek Mažeikiuose, tiek Klaipėdoje, bet nieko neranda, sako, kad esu sveika. Bet tas skausmas trukdo normalų, visavertį gyvenimą. Ginekologės išrašydavo tablečių, bet jos jokio poveikio neduodavo. Viena ginekologė pasakė, kad po pirmo gimdymo ši problema dings. 2014 m. vasarį pastojau ir, kai vaikučiui buvo 6 mėnesiai  3 savaitės ir 3 dienos, sustojo širdis sustojo. Pagimdžiau priverstiniu gimdymu negyvą vaikutį. Štai jau eina 4-tas mėnuo nuo šios nelaimės, ir tie kasdieniai skausmai liko kaip niekur nieko. Ginekologės nieko neranda, daro įvairius tyrimus, paskiria gydymą, jaučiuosi kaip bandomasis triušis, tiesiog nežinau, nei ką daryti, nei kur kreiptis. O skausmas būna iki ašarų. Patarkite, ką daryti. Marija

Tokiu atveju rekomenduoju individualią gydytojo homeopato konsultaciją. Gydytojai: http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


Laba diena, gydytojas ginekologas man skyrė pakeičiamąją hormonų terapiją dėl išsekusių kiaušidžių, nors man tik 37-eri. Esu negimdžiusi, gyvenu aktyviai, svoris 64 kg, ūgis 1,76 m. Skyrė vaistus Femoston. Pasak gydytojo, vaistus turėsiu gerti artimiausius 20 metų, kai pasieksiu menopauzę pagal metus. Bijau vaistų šalutinio poveikio, vėžio rizikos. Šiuo metu jaučiuosi gerai, menopauzei būdingi požymiai, jei ir pasireiškia, tai nestipriai. Kokius homeopatinius vaistus rekomenduotumėte hormonų pusiausvyrai atkurti? Jurgita

Jūsų atveju galimas homeopatinis gydymas, bet būtina individuali gydytojo homeopato konsultacija. Yra ir maisto papildų, reguliuojančių moteriškus negalavimus.

Gydytojai: http://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų