Klauskite gydytojo

Sveiki.  Aš Vytautas. Man 42 m. Žiemą sergu sloga, pereinančia į sinusitą. Gerklę suskausta, ir prasideda kosuliai. Stengiuosi save prižiūrėti, nesušalti, gyventi sveikai. Bet suserga vaikai, susergu ir aš. Sergu vidutiniškai dukart per mėnesį. Kaip stiprinti mano silpną imunitetą? Ačiū.

Vytautai, imunitetui stiprinti reiktų vartoti Echinacea compositum Cosmoplex tabletes. Engystol tabletes - peršalus. Padidėjus limfmazgiams ir imunitetui stiprinti rekomenduoju detoksikuojamają terapiją iš Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinio (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Sergant angina reikia vartoti Angin-Heel S tabletėmis.  Jeigu angina pūlinga -  Mercurius-Heel S tablečių. Esant kosuliui galima vartoti Bronchalis-Heel tablečių.


Laba diena, 9 m. sūnus dažnai serga kvėpavimo ligomis (kosulys, bronchitas, adenoidai). Patarkite, ką daryti. Marija

Laba diena, Marija. Vaiką reikia grūdinti: pasivaikščiojimai gryname ore, vandens procedūros, mankštos ir t.t.  Drosera-Homaccord vartoti atsiradus ūminiam bronchitui, sukeltam produktyvaus kosulio, kai atsikosėjama gleivėmis. Husteel  vartojamas kosuliui, kurį sukėlė bronchitas ar peršalimas, lengvinti. Adenoidams gydyti reikalinga individuali gydytojo homeopato konsultacija.


Sveiki, norisi patarimo. Dukrytei 7,5 mėn. Dvi paras laikėsi 38 temperatūra, paraudusi gerklė. Antrą parą gerklėje pasirodė baltų pūlinukų. Skyrė antibiotikų, bet taip jų ir nepradėjau girdyti, nes vaikučio būklė labai pagerėjo, t.y. trečią parą temperatūra visai nukrito, o ir kraujo tyrimai ir CRB normalūs. Ar yra kokių vaistų tokio amžiaus vaikučiui, o gal tie pūlinukai patys išsivalys?

Gerb. Vilma, paraudusi gerklė ir atsiradę balti pūlinukai – tai anginos simptomai. Ar reikia antibiotikų, galima pasakyti mergaitę apžiūrėjus. Yra homeopatinis gydymas, jis skiriamas individualios konsultacijos metu.


Laba diena, aš ir mano vaikas (1,6 metų) pradėjome daug sirgti peršalimo ligomis. Vaikas serga tai laringitu, tai rinofaringitu, tai angina, o man dar ir pūlinga angina prisidėjo. Ką pasiūlytumėte imunitetui stiprinti? 

Imunitetui stiprinti rekomenduoju Engystol. Vaistas tinka vartoti peršalimui, ypač susijusiam su virusine infekcija, gydyti. Jums, esant pūlingai anginai, tonzilių uždegimo ar supūliavimo atveju skirčiau Mercurius-Heel S. Lymphomyosot vartojamas, kai reikia mažinti dėl lėtinio tonzilito pasireiškusią limfinę edemą (patinimą) ir limfmazgių padidėjimą, skatinant natūralų limfos nutekėjimą.  Angin-Heel S tabletės vartojamos dėl ryklės ir tonzilių uždegimo atsiradusiam pasunkėjusiam rijimui, skausmui ir ryklės paraudimui mažinti.


Laba diena. Norėčiau sužinoti, kaip gali homeopatija padėti 5,5 metų berniukui, susirgusiam 1 tipo cukriniu diabetu. Liga užklupo prieš metus. Audra

Cukrinis diabetas – rimta liga. Gydymas skiriamas tik individualios konsultacijos metu.


Laba diena. Kreipiuosi į Jus dėl to, kad nebežinau, ką vartoti prieš menstruacijas, nes pastaruoju metu labai keičiasi nuotaikos, esu labai irzli, viskas nervina (bet, aišku, tik tomis dienomis ir prieš jas). Gal galėtumėte pasiūlyti homeopatinių preparatų, kurie padėtų viską sureguliuoti, nes vaistai, kuriuos dabar geriu, man niekuo nepadeda. Tikiuosi jūsų pagalbos. (P. S. Man yra 28 metai.) Renata

Renata, tomis dienomis yra tikslinga daugiau pabūti gamtoje, pasivaikščioti. Skirti laiko sau, paskaityti knygą, pasilepinti vandens procedūromis. Dar jums rekomenduočiau pavartoti Neurexan tablečių. Jas vartojant pagerėja miego kokybė ir nurimstama.


12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų