Klauskite gydytojo

Patarkite, kokius vaistus  (homeopatinius) vartoti kaip antialerginius, kad simptomai būtų silpnesni atėjus žydėjimo metui? Kovo viduryje prasideda mano alergijos kančios, ką iki to laiko galėčiau pagerti? Ačiū

2 mėnesius prieš turite pradėti pavartoti Luffa compositum-Heel tablečių, o, atsiradus pirmiesiems simptomams, Luffa compositum-Heel nosies purškalą.


Sveiki, atlikus citologinį gimdos kaklelio tyrimą padaryta išvada (49 m.) - LSIL, po biopsijos - CIN I, viena gydytoja teigia, kad reikia operuoti, kita - kad ne, reikia stebėti. Norėčiau dar ir Jūsų nuomonę išgirsti, ar homeopatinis gydymas šiuo atveju tiktų? Ir dar: kaip ilgai galima vartoti Klimakt-Heel? Informaciniame lapelyje rašoma, kad po 4 sav. vartojimo stebėti kepenų funkciją? Ačiū. Loreta

Loreta, jums galiu pakomentuoti Klimakt -Heel . Klimakt-Heel galima vartoti iki pusės metų, kol neliks klimakterinių reiškinių. Galiu parekomenduoti Detox -Kit rinkinį (Nux-vomica, Berberis ir Lymphomyosot).


Sveiki, dėl dietos laikymosi pradingo mėnesinės (jau daugiau kaip pusę metų), ką daryti, kad be hormonų natūraliai viskas normalizuotųsi? Justina

Justina, dietų nualintame organizme, kai kūne visiškai nebelieka riebalų, nebėra terpės, kur lytiniams hormonams nusėsti. Riebaliniame audinyje gaminasi lytiniai hormonai. Dieta - tai ne tik badavimas. Geriausia dieta – valgyti viską, bet tik tada, kai norisi.  Pagrindinė sveikos mitybos taisyklė – kad maistas būtų įvairus. Visos produktų grupės mums yra svarbios. Dėl maisto sureguliavimo galima kreiptis į mitybos specialistus.


Laba diena. Norėjau pasiteirauti, gal galėtumėte ką pasiūlyti iš homeopatinių vaistų nuo miomų, kad nereikėtų daryti operacijos. Jolanta

Galimas homeopatinis gydymas, tačiau tik individualios konsultacijos metu.


Sveiki.  Aš Vytautas. Man 42 m. Žiemą sergu sloga, pereinančia į sinusitą. Gerklę suskausta, ir prasideda kosuliai. Stengiuosi save prižiūrėti, nesušalti, gyventi sveikai. Bet suserga vaikai, susergu ir aš. Sergu vidutiniškai dukart per mėnesį. Kaip stiprinti mano silpną imunitetą? Ačiū.

Vytautai, imunitetui stiprinti reiktų vartoti Echinacea compositum Cosmoplex tabletes. Engystol tabletes - peršalus. Padidėjus limfmazgiams ir imunitetui stiprinti rekomenduoju detoksikuojamają terapiją iš Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinio (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Sergant angina reikia vartoti Angin-Heel S tabletėmis.  Jeigu angina pūlinga -  Mercurius-Heel S tablečių. Esant kosuliui galima vartoti Bronchalis-Heel tablečių.


Laba diena, 9 m. sūnus dažnai serga kvėpavimo ligomis (kosulys, bronchitas, adenoidai). Patarkite, ką daryti. Marija

Laba diena, Marija. Vaiką reikia grūdinti: pasivaikščiojimai gryname ore, vandens procedūros, mankštos ir t.t.  Drosera-Homaccord vartoti atsiradus ūminiam bronchitui, sukeltam produktyvaus kosulio, kai atsikosėjama gleivėmis. Husteel  vartojamas kosuliui, kurį sukėlė bronchitas ar peršalimas, lengvinti. Adenoidams gydyti reikalinga individuali gydytojo homeopato konsultacija.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų