Klauskite gydytojo

Gydytoja, pavasariop pradėjau mesti svorį, išsireguliavo mėnesinės, ką galima pavartoti iš Heel  vaistukų? Ačiū.

Pavasarį verta pavartoti Detox Kit, organizmo detoksikacijai ir svorio korekcijai. Iš savo patirties pastebėjau, kad vartojant Detox Kit kai kurioms pacientėms atsiranda noras mažiau valgyti ir gali keistis  (ir mažėti) poreikis valgyti (ar nevalgyti) tam tikrus produktus. Mėnesinių korekcijai puikiai tinka Hormeel lašai. Nerekomenduoju metant svorį atsisakyti gyvūninių riebalų, nes jie reikalingi tam, kad gerai veiktų moteriška hormoninė sistema.

Gydytoja, ar galima vartoti Euphorbium compositum, jei sloga dar tik prasidėjo (t.y., kol dar tik užgulta nosis, o sekreto nėra)? Vaikas 6 metų amžiaus. Dėkoju, Laimina.

Laba diena, tikrai galite drąsiai pavartoti Euphorbium compositum purškalo, jo būtent ir vartojama slogos simptomams lengvinti ir papildomam sinusito gydymui. Purkšti Jūsų atveju 3-5 kartus per dieną, 1-2 kartus į kiekvieną nosies šnervę. Sveikite.

laba diena, ar galima vartoti Viburcol, jei kūdikis (7 mėn.) po skiepo ypač neramus? Vitalija

Sveiki, taip, galima pavartoti Viburcol žvakučių. Žvakutę reikia įkišti į tiesiąją žarną (po 1 žvakutę du kartus dienoje), geriausia ryte ir vakare.

Miela gydytoja, po žiemos nėra energijos, skaičiau Jūsų portale, kad šis „apsunkimas"  gali būti susijęs su užsiteršusiu organizmu po žiemos ir toksinais? Ar vertėtų ieškoti rimtesnių ligų? Dovilė

Miela Dovile, rimtesnių ligų rizika visada yra. Ypač, jei pastebite neįprastą savijautą. Pavasarį labai rekomenduotina daugiau pajudėti, gerti daug vandens, ir be abejo, rekomenduočiau Detox Kit detoksikuojantį rinkinį. Taip pat verta įsidėmėti, kad mano konsultacija „per atstumą" yra tik rekomendacinio pobūdžio, patariame pasitarti su šeimos gydytoju, atlikti bent jau kraujo biocheminius tyrimus. Galbūt organizmui trūksta kai kurių naudingųjų medžiagų, vitaminų. Sveikatėlės Jums.
Laba diena, yra užsitesęs man pavasarinis kosuliukas, nedidelis, daugiau rytais. Gydytojai kažko rimto neranda. Ką patartumėte? Jonė

Sauso ir nestipraus kosulio priežasčių yra daug. Ypač, jei kosite rytais. Tai gali būti susiję GERL liga. Taip pat tai gali būti susiję su žarnyno, virškinamąja sistema, užsitęsusiomis ligomis po žiemos. Pradžiai patarčiau Detox Kit detoksikuojantį rinkinį. O daugiau – tik konsultacijos metu.


Laba diena, gydytoja, vaikui (5 metai) nosyje rado streptokoką, nosis su kraujingu šašu, sloga laikosi užsitęsusi, ką patartumėte pavartoti greitesniam sveikimui iš homeopatijos? Dėkui, Rasa

Laba diena, miela Rasa. Rekomenduoju jūsų vaikeliui imuninės sistemos sustiprinimui, bioreguliacijai šią schemą: Detox Kit detoksikuojantis rinkinys, kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu. Engystol tabletes vartoti po 1 tab. 3 kart dienoje, kartu vartoti ir  Euphorbium compositum nosies purškalą. Gal tikslinga ir Echinacea comp. tabletes būtų kartu dar pavartoti ar Traumeel S tabletes uždegimo procesų reguliavimui, bet  tai reiktų patikslinti konsultacijos metu.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų