Klauskite gydytojo

Gydytoja laba diena, atsirado pavasariniss gerklės perštėjimas, ypač rytais, tokia kaip "paplikyta" gerklė, jaučiu dėl orų kaitos nežmoniškos. Sakykite ką pavartoti galima iš Heel vaistų? Daiva

Pavasarį reikėtų pavartoti Detox Kit detoksikuojantį rinkinį (kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu) – imuniteto pastiprinimui ir organizmo detoksikacijai. Gerklės perštėjimas dažnai sukeliamas virusų, todėl vartokite Engystol ir Gripp - Heel tabletes.

Laba diena, ką daryti, jei pavasarį susilpnėjo vaiko imuninė sistema, rudenį gerai ėjo į darželį, o pavasarį jau labai dažnai, vos ne kas dvi savaites, kartojasi tai sloga, tai gerklės ligos. Kaip pastirpinti organizmą 4 metų vaikui? Ačiū, mama Sonata.

Miela Sonata, vaikui reikia vartoti Engystol tabletes ir, esant slogai, purkšti Euphorbium compositum S nosies purškalą.

Gydytoja, pavasariop pradėjau mesti svorį, išsireguliavo mėnesinės, ką galima pavartoti iš Heel  vaistukų? Ačiū.

Pavasarį verta pavartoti Detox Kit, organizmo detoksikacijai ir svorio korekcijai. Iš savo patirties pastebėjau, kad vartojant Detox Kit kai kurioms pacientėms atsiranda noras mažiau valgyti ir gali keistis  (ir mažėti) poreikis valgyti (ar nevalgyti) tam tikrus produktus. Mėnesinių korekcijai puikiai tinka Hormeel lašai. Nerekomenduoju metant svorį atsisakyti gyvūninių riebalų, nes jie reikalingi tam, kad gerai veiktų moteriška hormoninė sistema.

Gydytoja, ar galima vartoti Euphorbium compositum, jei sloga dar tik prasidėjo (t.y., kol dar tik užgulta nosis, o sekreto nėra)? Vaikas 6 metų amžiaus. Dėkoju, Laimina.

Laba diena, tikrai galite drąsiai pavartoti Euphorbium compositum purškalo, jo būtent ir vartojama slogos simptomams lengvinti ir papildomam sinusito gydymui. Purkšti Jūsų atveju 3-5 kartus per dieną, 1-2 kartus į kiekvieną nosies šnervę. Sveikite.

laba diena, ar galima vartoti Viburcol, jei kūdikis (7 mėn.) po skiepo ypač neramus? Vitalija

Sveiki, taip, galima pavartoti Viburcol žvakučių. Žvakutę reikia įkišti į tiesiąją žarną (po 1 žvakutę du kartus dienoje), geriausia ryte ir vakare.

Miela gydytoja, po žiemos nėra energijos, skaičiau Jūsų portale, kad šis „apsunkimas"  gali būti susijęs su užsiteršusiu organizmu po žiemos ir toksinais? Ar vertėtų ieškoti rimtesnių ligų? Dovilė

Miela Dovile, rimtesnių ligų rizika visada yra. Ypač, jei pastebite neįprastą savijautą. Pavasarį labai rekomenduotina daugiau pajudėti, gerti daug vandens, ir be abejo, rekomenduočiau Detox Kit detoksikuojantį rinkinį. Taip pat verta įsidėmėti, kad mano konsultacija „per atstumą" yra tik rekomendacinio pobūdžio, patariame pasitarti su šeimos gydytoju, atlikti bent jau kraujo biocheminius tyrimus. Galbūt organizmui trūksta kai kurių naudingųjų medžiagų, vitaminų. Sveikatėlės Jums.
12345678910111213141516171819202122232425262728
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų