Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

Laba diena, rašo mama Erika, vaikas pradėjo lankyti darželį, jau ne pirmi metai, bet pirmoms savaitėm vis tiek verkia, ar vyra homeopatinė pagalba? Darželis geras, problema yra jo jautrume manau, ačiū.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.

Laba diena, jei vaikas blogai naktim miega, šūkauja per miegus, blaškosi, kas tai galėtų būti? Pradėjo lankyti darželį, ačiū, Vilma.

Jautriems vaikučiams tinka vartoti Nervoheel tabletes.

Gydytoja turiu problemą, prastai pradėjau miegoti naktį, toks jausmas kad po odą bėgioja skruzdėliukai, odos ligų nerado, inkstai ir kepenys lyg ir tirti, kas čia galėtų būti? Ačiū, Jurgita.

Miego problemas sutvarkyti padės Neurexan tabletės. Vakare prieš miegą galima sučiulpti kas 15 minučių po tabletę iki 3 tablečių. Miego kokybė pagerės, atsikelsit pailsėjusi ir slopinimo reiškinių ryte nebus.
Laba diena gydytoja, jei po skiepų vaikutis nejaučia šalutinio poveikio, ar vis tiek panaudoti Viburcol žvakutes, skiepijusi seselė taip patarė. Dėkoju, Žaneta.

Viburcol žvakutes vartokite, kai vaikutis yra neramus. Jei ramus - nebūtina.


Gydytoja, kokia Jūsų nuomonė apie adenoidų šailinimą? Ar yra homeopatinė pagalba po to? Ačiū už atsakymą, Vilma.

Priklausomai nuo adenoidų dydžio ir vaiko savijautos, nereikėtų skubėti atlikti operacijos. Galimas gydymas homeopatiniais vaistais.


Laba diena, vaikui nuo saulės darosi dėmelės ant odos, jei nebūna saulėje - geriau. Gydytoja išrašė tepti Elidel ir kremų, bet galbūt galėčiau kažką iš homeopatinių vaistukų dar pridėti kartu?

Tokiu atveju rekomenduojama individuali gydytojo homeopato konsultacija. Universalaus vaisto nėra.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų