Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

laba diena, ar galima vartoti Viburcol, jei kūdikis (7 mėn.) po skiepo ypač neramus? Vitalija

Sveiki, taip, galima pavartoti Viburcol žvakučių. Žvakutę reikia įkišti į tiesiąją žarną (po 1 žvakutę du kartus dienoje), geriausia ryte ir vakare.

Miela gydytoja, po žiemos nėra energijos, skaičiau Jūsų portale, kad šis „apsunkimas"  gali būti susijęs su užsiteršusiu organizmu po žiemos ir toksinais? Ar vertėtų ieškoti rimtesnių ligų? Dovilė

Miela Dovile, rimtesnių ligų rizika visada yra. Ypač, jei pastebite neįprastą savijautą. Pavasarį labai rekomenduotina daugiau pajudėti, gerti daug vandens, ir be abejo, rekomenduočiau Detox Kit detoksikuojantį rinkinį. Taip pat verta įsidėmėti, kad mano konsultacija „per atstumą" yra tik rekomendacinio pobūdžio, patariame pasitarti su šeimos gydytoju, atlikti bent jau kraujo biocheminius tyrimus. Galbūt organizmui trūksta kai kurių naudingųjų medžiagų, vitaminų. Sveikatėlės Jums.
Laba diena, yra užsitesęs man pavasarinis kosuliukas, nedidelis, daugiau rytais. Gydytojai kažko rimto neranda. Ką patartumėte? Jonė

Sauso ir nestipraus kosulio priežasčių yra daug. Ypač, jei kosite rytais. Tai gali būti susiję GERL liga. Taip pat tai gali būti susiję su žarnyno, virškinamąja sistema, užsitęsusiomis ligomis po žiemos. Pradžiai patarčiau Detox Kit detoksikuojantį rinkinį. O daugiau – tik konsultacijos metu.


Laba diena, gydytoja, vaikui (5 metai) nosyje rado streptokoką, nosis su kraujingu šašu, sloga laikosi užsitęsusi, ką patartumėte pavartoti greitesniam sveikimui iš homeopatijos? Dėkui, Rasa

Laba diena, miela Rasa. Rekomenduoju jūsų vaikeliui imuninės sistemos sustiprinimui, bioreguliacijai šią schemą: Detox Kit detoksikuojantis rinkinys, kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu. Engystol tabletes vartoti po 1 tab. 3 kart dienoje, kartu vartoti ir  Euphorbium compositum nosies purškalą. Gal tikslinga ir Echinacea comp. tabletes būtų kartu dar pavartoti ar Traumeel S tabletes uždegimo procesų reguliavimui, bet  tai reiktų patikslinti konsultacijos metu.

Sveiki, lankiausi Jūsų paskaitose, žiūriu, kad tiksliai neužsirašiau informacijos dėl Lymphomyosot vartojimo tabletėmis. Jei vaikui adenoidai ir duodu jas pastoviai, tai duoti 3 kart dienoje, kaip nurodyta pakuotės lapelyje, ar geriau po pusę tabletės tik 2 kart? Vaikui 4 metai, LOR daktarė rekomendavo pavartoti pastoviai. Dėkui už patarimą, Rimantė

Laba diena, miela Rimante. Rekomenduoju pavartoti po 1 tab. 3 kartus dienoje. Tikslingiausia būtų vartoti ir visą Detox-kit rinkinį du kartus dienoje po 3 lašus kiekvieno preparato, o Lymphomyosot – 3 kartus dienoje. Reikalinga gydytojo – homeopato konsultacija. Gydant adenoidus kartu rekomenduoju ir Echinacea comp. tabletes ar Traumeel S tabletes.

Gydytoja sveiki, kad vaikui 3 metų lengviau praeitų vėjaraupiai, ką patarumėte pavartoti iš homeopatijos? Ačiū. Jurga

Laba diena, miela Jurga. Prie vėjaraupių tikslinga vartoti Engystol tabletes, po 1 tab. 3 kart dienoje, Euphorbium compositum nosies purškalą (purškiamas 3- 5 kartus dienoje), nes šis preparatas turi  prieš virusinį poveikį.  Ramumui ir simptomų lengvinimui – Viburcol žvakutės.  Limfos drenažui ir detoksikacijai patariama vartoti Detox-Kit rinkinį, po 3 lašus kiekvieno preparato, 3 kartus dienoje su vandeniu.  Tikslinga kindividuali konsultacija.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų