Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Sveiki, norėčiau paklausti, kiek laiko reikia vartoti Vertigoheel ir Ignatia-Homacord preparatus, kad pasijustų jų poveikis? Dėkoju. Milda, Kaunas Sveiki, gerbiama Milda. Šiuos preparatus reikėtų vartoti ne mažiau nei mėnesį, tačiau kiekvienam žmogui labai individualu, kaip greitai pajus pagerėjimą. Be to, klausimas – kokio poveikio jūs tikitės? Gydytojo homeopato etika reikalauja gyvai bendrauti su pacientu, nes yra užduodama daug svarbių klausimų, kurie nulemia gydymo taktiką ir preparatų parinkimą. O šiuo metu aš net nežinau svarbiausių dalykų: jūsų amžiaus, nusiskundimų ir daugelio kitų homeopatijai svarbių požymių. Noriu pasidžiaugti, kad pasirinkote homeopatiją – tai teisingas, saugus ir labai efektyvus sveikatos gerinimo variantas. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, man 48 metai. Turiu problemą, nes jau 2 metai sausėja gleivinės. Ginekologė teigia, kad tai susiję su estrogenų mažėjimu. Esu išbandžiusi PHT, tačiau tai ne padėjo, o dar labiau pablogino situaciją. Kokį homeopatinį preparatą būtų galima pavartoti esant hormonų disbalansui? Dėkoju už atsakymą. Asta Miela Asta, galiu pasakyti, kad jums būtina konsultacija. Endokrininės sistemos sutrikimo, hormonų disbalanso atveju ypač svarbu įvertinti žmogaus psichologinius bruožus, charakterį ir daugelį kitų klausimų, kurių išsiaiškinimas gali padėti efektyviai išspręsti problemą. Būtinas kompleksas priemonių jūsų sveikatai koreguoti, ir tai ne tik homeopatija, kuri labai tikslinga jūsų sutrikimo atveju, bet ir fizinio aktyvumo programa, kvėpavimo pratimai, baseinas, pirtis, meditacija, joga ir daugelis kitų galimybių. Galima jums rekomenduoti Klimakt-Heel tab., po 1 tab. 3 kartus per dieną laikyti po liežuviu, kol ištirps, ir Hormeel lašai, po 10 lašų 3 kartus per dieną prieš valgį (šį preparatą gali išrašyti tik gyd. homeopatas). Skirčiau ir organizmo detoksikaciją Detox-Kit rinkiniu, bet turiu daug ką individualiai parinkti konsultacijos metu. Optimizmo, džiugesio, tikėjimo pasveikimu! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau paklausti, kiek laiko galima vartoti Engystol tab., jei jau vieną pakuotę sugėriau. Ir ar galima vienu metu gerti Gripp-Heel tabletes, ar turi praeiti koks laiko tarpas nuo vienos tabletės išgėrimo iki kitos? Ačiū. Aušra, Vilnius Gerbiama Aušra, Engystol tab. galite vartoti ilgesnį laiką (iki 4-5 sav. padarydama 2-3 dienų pertraukas), jei turite polinkį dažnai sirgti peršalimo ligomis. Rudens–žiemos periodu idealu vartoti Engystol tab. kartu su Gripp-Heel. Galima vartoti kartu abi tabletes iš karto arba, ištirpus vienai, dėti kitą tabletę. Susirgus reikėtų vartoti 5-8 kartus per dieną - po 1 tab. laikyti po liežuviu, kol ištirps. Efektyvu vartoti Detox-Kit rinkinį organizmui detoksikuoti. Tikslinga ligos metu ar tik prasidėjus virusinei infekcijai paimti po 1 tab. kas 15 minučių per 1 valandą, kad suteiktume efektyvią pagalbą mūsų imuninei sistemai ir organizmui. Džiugu, kad renkatės saugų ir labai efektyvų gydymą homeopatiniais preparatais, kai sergate virusinėmis ligomis. Profilaktiškai gripo ar virusinių infekcijų metu tikslinga vartoti kartu tris preparatus – Engystol tab. Gripp-Heel tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamojo skysčio 2 kartus per dieną. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Pastaraisiais metais mane nuolat vargina odos problemos. Pirmiausia buvo įvairiaspalvė dedervinė, vėliau atšoko keli rankų nagai, tyriausi - ne grybelis. Gėriau įvairių vitaminų, tačiau du nagai taip ir liko dar vis atšokę. Dabar užpuolė karpos, skilinėja oda nagų kampučiuose. Niekas, ką išbandžiau, nepadėjo. Nutariau išbandyti homeopatinius vaistus ar papildus. Gal galėtumėte patarti, kas man tiktų, nes tikrai jau nebežinau, kur kreiptis. Ugnė, Vilnius Miela Ugne, jūsų nusiskundimų atveju būtina homeopato konsultacija! Oda atspindi mūsų vidaus organų veiklą, organizmo sugebėjimą pašalinti toksines medžiagas. Tad odos ligų gydymas tik tepalais neduos efekto, odos būklę ypač veikia kepenų veikla ir limfinės sistemos pajėgumas pašalinti toksinus. Ar pakankamas jūsų organizmo prakaitavimas, nes tai padeda išsiskirti toksinėms medžiagoms? Žmogaus psichologinė-emocinė būklė daro įtaką vidaus biochemijai, o išraiška atsispindi odoje. Sergant odos ligomis būtinas kompleksinis - individualus homeopatinis ir natūropatinis gydymas. Jums labai tikslinga atlikti plauko tyrimą, kurio rezultatai tiksliai atskleis jūsų organizmo mikroelementų biocheminius procesus, darančius įtaką visų organų veiklai. Oda - veidrodis - vidinės žmogaus pusiausvyros, psichologinės būsenos, sugebėjimo bendrauti su žmonėmis ir prisitaikyti gyvenime, visavertiškai realizuojant savo talentus. Pradžioje galite pavartoti Detox-Kit rinkinį (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot) ir Hepeel tab. Juos vartojant gali ir paryškėti odos bėrimai, o tai rodys prasidėjusią organizmo savigydą ir detoksikacinius procesus. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki. Pastebėjau, kad kai kurių „Heel“ firmos preparatų sudėtyje yra fosforo ar chromo. Esu skaitęs, kad jie gali būti pavojingi žmogui ir gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Nusipirkau šios firmos Naso-Heel SN nuo sinusito, kuris kankina mane ne vienerius metus, ir dabar nežinau, ar jis yra saugus ir vėliau nebus rimtų problemų? Tadas F. Tadai, aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, yra limfinės sistemos sulėtėjimas, kas dažniausiai ir pasireiškia esant užsitęsusiai slogai ar jau sinusitui. Tad būtina natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatinius preparatus, kad pradėtų veikti jūsų paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiau jūsų, bet skirčiau šią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 10 lašų kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį 5 dienas, o po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį.  Taip pat būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per dieną , ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis - purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, o vėliau -  2 -3 kartus per dieną. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai savo organizmui. Būtina įvertinti ir psichologinę būseną, ar nėra vidinės įtampos, sudirgimo ir neigiamo požiūrio į aplinką ir žmones. Konsultacijų metu daug aiškinuosi homeopatijai paskirti svarbių klausimų. O dėl toksiškumo komponentų,  įeinančių į homeopatinius preparatus, noriu pasakyti, kad gali būti visiškai ramus dėl NETOKSIŠKUMO, nes vienas iš pagrindinių homeopatijos  principų yra SKIEDIMAS, o tai reiškia, kad medžiagos fizinė išraiška preparate yra minimali, o preparato efektyvumą nulemia energetinis komponentų poveikis, kuris ir sukelia paties organizmo sveikatinančių mechanizmų įsitraukimą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, kaip gerti Detox-Kit. Prieš valgį, po valgio ir t.t.? Ačiū. Irina, Vilnius Irina, homeopatija - labai tikslingas pasirinkimas. Tai gydymo būdas, kad įsijungtų pačio organizmo sveikimo mechanizmai. Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, toksinėms medžiagoms pašalinti iš virškinamojo trakto, inkstų, šlapimo takų ir kepenų, tulžies pūslės ir latakų bei limfinės sistemos. Vartojimas - po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną (sergant virusinėmis ar kitomis  ligomis iki 5 kartų per dieną)  prieš valgį. Arba galima paruošti į mineralinį negazuotą vandenį 1 ar 1,5 l visą paros normą, tai reiškia, kad kiekvieno preparato reikia po 20-30 lašų išgerti per dieną, geriant palaikyti gurkšnį burnoje. Sėkmės, geros nuotaikos. Prie Detox-Kit dar tikslinga pirtis, baseinas, fiziniai pratimai, kvėpavimo praktikos, joga, taiči  ir t.t. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų