Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

Laba diena, kiek save prisimenu, tiek gydytojai stebėjosi dėl mažo hemoglobino kiekio mano kraujyje. Aš su tuo susigyvenusi. Riba 100, tai mano atveju  labai daug. Buvo net kritę iki 86, tada perpylė kraują. Begulint ligoninėje nuodugniai ištyrė, bet priežasties taip ir nerado. Gal galite ką nors patarti? Dėkui. Sigita

Miela Sigita, norint gydyti, reikia žinoti, kokia mažakraujystės priežastis : feritino kiekis mažas, o gal organizme trūksta geležies, vario ar kobalto, kurie dalyvauja kraujo gamyboje. Homeopatinis gydymas tokiais atvejais parenkamas individualiai.


Laba diena, Noriu paklausti dėl Detox-kit vartojimo. Dukrai nustatytas Žilbero sindromas. Informacijoje radau parašyta, kad negalima vartoti sergant kepenų liga. Dėl to ir bijome pradėt vartoti. Šeimos gydytoja išrašė šį kompleksą dėl to, kad jai, praėjus dviem savaitėms po traumos, pradėjo skaudėti kepenis, jos padidėjo. Atlikti kai kurie tyrimai rodė, kad kepenų fermentų nukrypimų nėra, tik padidėjęs bilirubino kiekis. Šiuo metu dukra vartoja Essiantiale forte. Dėkoju už atsakymą.

Manau, jūsų šeimos gydytojos paskyrimas yra teisingas.


Sveiki, mano 11 metų amžiaus sūnus  jau apie 6 metus serga alergine sloga. Šiuo metu jam taikoma imunoterapija Kauno klinikose. Jis vartoja skystus alergenus (dulkių erkes), kadangi yra alergiškas dulkių erkėms. Imunoterapija taikoma jau 3 metai, tačiau rezultatų dėl slogos nesimato. Ką galėtumėt patarti iš homeopatinių vaistų? Ačiū.

Sveiki, jūsų atveju - tik individuali gydytojo homeopato konsultacija.


Laba diena, kokius homeopatinius vaistukus ar vitaminus vartoti, kad sustiprėtų imuninė sistema? Vaikučiai, 3 m. ir 5 m., vis serga peršalimu, gerklės ligomis, ausų uždegimu. Daug prigėrė antibiotikų, prašome patarti, ką daryti.  Gydytoja siunčia atlikti kraujo tyrimą, atsakymai rodo didelį CRB, tad paskiria antibiotikų, bet abejoju, kad visados reikia. Labai lauksiu atsakymo . Linas

Vartokite Gripp-Heel tabletes, jei yra polinkis dažnai sirgti virusinėmis peršalimo ligomis. Engystol tabletes - susirgus peršalimo ligomis.


Sveiki. Ar homeopatija gali padėti gydant sistemines ligas, konkrečiai vilkligę su inkstų pažeidimu. Šiuo metu po intensyvaus gydymo cheminiais preparatais būklė stabilizavosi, tačiau vis dar išlieka inkstų pažeidimo grėsmė (proteinurija 1 g/l, vystosi glomerulonefritas). Dėkui už atsakymą. Dalia

Dalia, žmogui sergant sistemine liga, homeopatija gali būti vartojama kaip pagalbinis gydymas. Jums reikia kreiptis individualiai į gydytoją homeopatą.


Sveiki. Norėčiau paklausti Jūsų, ką galima 10 mėnesių duoti kūdikiui, kad pagerėtų inkstukų veikla?(Jis geria Nitrofurantoiną, su inkstu buvo problemų). Ir dar – ir ką būtų galima tokio paties amžiaus kūdikiui duoti virškinimui gerinti, neramumui ir nemigai šiek tiek pakoreguoti? 

Su tokiais mažais pacientais ir esant tokiam sutrikimui gydytojas homeopatas dirba tik individualios konsultacijos metu.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų