Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

Gydytoja laba diena, mano klausimas: mano 1,5 metukų mergaitei diagnozavo stomatitą. Ar gali toks mažas vaikas sirgti tokia liga, ir ką galėčiau iš homeopatinių pavartoti?

Taip ir tokie maži vaikučiai gali sirgti stomatitu. Gydymas individualus.

Laba diena, turiu nereguliarų ciklą, gydytoja pataria vartoti kontraceptikus. Kokios yra homeopatinės alaternatyvos? Dekui už atsakymą. Lena

Jei esate negimdžiusi, geriau kontraceptikų nevartokite. Mėnesinių ciklą reguliuoja Hormeel hom. lašai.

Sveiki, lankiausi paskaitoje pas jus, su vyru 5 metai nesusilaukiame vaikų. Medikai neranda aiškių priežasčių. Ar gali čia padėti folio diagnostika, homeopatinis gydymas? Ką rodo Jūsų patirtis? Ačiū. Saulė

Taip savo praktikoje turiu šeimų, kurios po kompleksinio natūralaus gydymo (tame tarpe ir homeopatija) jau turi vaikučių.

Sveiki, ar galima vartoti Gripp-Heel gripo profilaktikai? Ar tik kai jau sergam gripu? Ina

Galima Gripp- Heel vartoti, kai aplinkui jau yra sergančių žmonių.

Sveiki, jei vartojant Detox-kit  rinkinį pradėjo eiti iš akių traiškanos, iš nosies paūmėjo išskyros, ar tai reiškia, kad organizmas valosi. Ar tai reiškia, kad geriau nutraukti vaisto vartojimą? Lena

Vartojant detoksikuojantį rinkinį, gali būti tokie simptomai. Jei tai labai nevargina, vartokite toliau. Jei tai vargina - padarykite 2-3 dienų pertrauką ir vėl vartokite.

Sveiki gydytoja, mano klausimas Jums:  jei vaikui su sloga dažniausiai būna ir ausų uždegimas, ką patarumėte pavartoti iš Heel?

Esant slogai, reikia purkšti į nosį Euphorbium compositum S nosies purškalą. Pradžioje įpurkšti, truputi palaukti, išpūsti nosį ir vėl įpurkšti.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų