Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Laba diena, gydytoja. Ar vaistus Gripp-Heel galima vartoti profilaktiškai ir kokiomis dozėmis? Erika, Raseiniai Erika, ačiū už labai aktualų klausimą šiuo periodu:). Galėsite šį homeopatinių preparatų derinį pasiūlyti ir savo artimiems bei draugams. Šiuo gripo epidemijos metu labai tikslinga vartoti profilaktiškai Gripp-Heel tab., po 1 tab. 2 -3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu, be to, kartu Engystol tab. ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamąjį skystį (galima purkšti ir vartoti tabletes 3-5 kartus, jei turite daug kontaktų), jie turi stiprų antivirusinį poveikį. Šis derinys tinka ir vaikučiams bet kokio amžiaus. Labai svarbu šiuo metu nepasiduoti baimei ir nerimavimui, nes tai labai silpnina imuninę sistemą. Pasirūpinkite šiais homeopatiniais preparatais, palaikykite gerą nuotaiką. Tikslinga vėdinti patalpas, pasivaikščioti lauke. Valgykite daržovių, vaisių, gerkite arbatų ir būkite optimistė:) Skambinkite, jei kils  kokių neaiškumų. Sėkmės:). Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, norėčiau sužinoti, kokiais homeopatiniais vaistais galima gydyti 3 metų vaiką nuo sinusito? Profilaktiškai apie mėnesį purškiu Immuwash, dar duodu Sinupret lašiukų, kadangi po antibiotikų kurso matau, kad jam vis tiek nosis užgulta. Kiek ilgai galima duoti Sinupret? Jelena, Šalčininkai Miela Jelena, jūsų sūnui reikalingas kompleksinis natūropatinis gydymo kursas. Aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų sūnaus organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, yra limfinės sistemos sulėtėjimas, kas dažniausiai ir pasireiškia užsitęsus slogai (nemanau, kad tokiame amžiuje jau yra sinusitas). Tad būtina jūsų vaiko organizmui natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatiją, kad įsitrauktų jo paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi paciento skirčiau tokią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 3 lašus kiekvieno preparato 3-5 kartus per dieną prieš valgį, 5 dienas, po to 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel S tab., Engystol tab. po 1 tab. 3 kartus per  dieną, ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, po to 2 -3 kartus. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai pagal jūsų vaikelio ypatumus. Jūsų vartojamas preparatas yra žolinis, tad jį vartoti galite. Sėkmės, optimizmo, džiugesio. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau sužinoti, ar yra „Heel“ firmos vaistų nuo aukšto kraujo spaudimo? Jei taip, ką galėtumėte pasiūlyti? Lina, Kaunas Miela Lina, be konsultacijos skirti negaliu, nes kraujospūdžio padidėjimas yra tik viršūnė, rodanti sutrikdytą organizmo pusiausvyrą. Priežasčių gali būti labai įvairių, gal tai dėl organizmo detoksikacijos procesų sutrikimų, gal tai inkstų funkcijos sutrikimai ar psichinis-emocinis persitempimas ir nemokėjimas atsipalaiduoti, o gal tai per mažas judėjimas, netinkama gausi riebalų dieta ir t.t. Tad ką galiu pasiūlyti jūsų nemačiusi, tai organizmo valymą Detox-Kit rinkiniu (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.), geriant po 5 lašus kiekvieno preparato 3 kartus per dieną prieš valgį (vėliau, atsižvelgiant į jūsų sutrikimus, didinti iki 10 lašų 3 kartus per dieną), ir Hepeel tabletes po 1 tab. 3 kartus per dieną, laikyti po liežuviu, kol ištirps. Toliau reikia konsultacijos! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Antrą savaitę laikosi nedidelė temperatūra 37-37,3 dieną. Pradžioje tris dienas pūtė ir raižė pilvą, dabar jokių simptomų, be temperatūros, nėra, daryta rentgeno nuotrauka parodė išryškėjusį bronchų kraujagyslių piešinį. Ka patartumėte vartoti? Ačiū. Ingrida, Vilnius Jūsų atveju pradėčiau nuo Detox-Kit rinkinio (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.) ir Hepeel tab. - tai organizmui detoksikuoti, kepenų išsivalymui suaktyvinti ir tulžies, limfos nutekėjimui pagerinti. Tai padės ir esant 37,3 temperatūrai ir pilvo pūtimui bei spazmams. Bet būtina konsultacija,  kad būtų galima įvertinti individualumą ir paskirti natūropatinį gydymo planą. Labai svarbu padėti jums suprasti savo sveikatos sutrikimo priežastis, psichologinius ir emocinius nusiteikimus, o man, kaip natūropatei-homeopatei, reikia įvertinti daugelį svarbių niuansų, kad galėčiau toliau parinkti Jums homeopatinius preparatus. Sėkmės, džiugios nuotaikos:) Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Iš dukrytės burnos, ypač rytais, sklinda nemalonus kvapas. Maniau, kad tai gali būti sugedusių dantukų problema - susitvarkėm. Problema nedingo. Prieš kokius 5 metus smarkiai sirgdavo angina, siūlė net operuotis, bet aš atsisakiau - švitinau „Zepter“ lempa, ir problema dingo. Tonzilės liko, bet problemų dėl anginos nebebuvo. Liežuviukas būna toks balkšvas, truputį apsinešęs. Kai klausiu dukrytės, ar skauda gerklytę, ji sako, kad ne. O ir pati matau, kad nėra raudona. Tad kas galėtų būti? Maniau dėl skrandžio, bet kaip sužinoti? Renata, Klaipėda Renata, pagal jūsų išvardintus simptomus, galima nuspręsti, kad dukrelei yra sutrikusi organizmo išsivalymo sistema ir ypač limfinės sistemos drenažas. Tikslinga skirti organizmą detoksikuojamąjį gydymą Detox-Kit rinkiniu (Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom. lašai), kiekvieno iš šių preparatų po 5 lašus 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje papildomai probiotiko preparatą (pvz., Yogurt kapsules). Mano kaip natūropato-homeopatės požiūriu tikslinga individuali konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, mano mergaitei 2,5 m., prieš 7 mėn. gulėjo ligoninėje dėl stipraus kairiosios akytės uždegimo. Mergytė negalėjo atmerkti akytės, nes buvo užpūliavę, buvo aukšta temperatūra. Ligoninėje gulėjo 4 paras, skyrė leidžiamų į veną vaistukų, akytę tepėme Zovirax Aciclovir 3% akims. Įtarė, kad yra herpes virusas akytėje, bet dabar vis pasikartoja, ir vėl ta pati pasekmė: aukšta temperatūra ir  stiprus akytės paraudimas. Gydytoja nuteikė, kad taip bus visada, kai tik truputį pašals. Nejau negalima niekaip išsigydyti? Ji labai neatspari peršalimo ligoms, serga kas mėnesį, ir ta pasekmė antibiotikai, nežinau nei ką daryti. Nesinori tiek duoti antibiotikų, bet aukšta temperatūra ir stiprus kosulys nepraeina be jų, patarkite, ką daryti. Ačiū, mama Lina, Anglija Miela Lina, visada yra galimybės ir sveikimo keliai. Nesifiksuokite į tai, kad vis kartosis tie uždegimai, nes tai yra neigiama programa. Mamos ramumas ir vaikelio optimizmas jo sveikatai yra labai svarbus faktorius. O HOMEOPATIJOS PROGRAMA JŪSŲ VAIKELIUI LABAI TIKSLINGA, NES JI PASKATINS VEIKTI PATIES ORGANIZMO SVEIKIMO MECHANIZMUS. Gydytojo natūropato-homeopato požiūriu, būtina konsultacija. Matant pacientą, lengviau  išsiaiškinti daugelį labai svarbių faktorių, individualumą ir psichologinius ypatumus, tai daro labai didelę įtaką vaikų sergamumui. O pagal jūsų išvardintus simptomus skirčiau šiuos homeopatinius preparatus: Detox-Kit rinkinys (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir Lymphomyosot) organizmui valyti ir imuninei sistemai stiprinti, po 3 lašus 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje, visą mėnesį. Papildomai imuninei sistemai Engystol tab. ir Echinacea comp. tab. po 1 tabletę 3 kartus per dieną po liežuviu prieš valgį 7 dienas, o vėliau - 2 kartus per dieną 2 savaites. Į akis lašinti Oculoheel po 1-2 lašus 3- 5 kartus per dieną apie 2 savaites. Dėl kitų preparatų reikalinga išsami konsultacija. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų