Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

Sveiki gyvi, klausimą turiu gydytojai dėl rota viruso skiepų vaikui, kokia Jūsų nuomonė, ar verta skiepytis?Ačiū už atsakymą. Kristina

Mano nuomone, nebūtina skiepyti. Bet tai mamos apsisprendimas, kaip elgtis.
Sveiki, pavasariop man rytais pradėjo traiškanoti akys. Paskaičiau, kad gali būti alerginis konjunktyvitas. Ar galiu naudoti Oculoheel tokiu atveju, ar padės? Ačiū. Ina Laba diena, Ina, taip Oculoheel lašai puikiai tinka. Reiktų detoksikacijos organizmui. Būtų tikslinga pavartoti Detox Kit detoksikuojantį rinkinį, kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu. Ir jei tikrai yra alergija vartoti Luffa compositum Heel nosies purškalą ir Luffa compositum Heel tabletes.

Gydytoja laba diena, atsirado pavasariniss gerklės perštėjimas, ypač rytais, tokia kaip "paplikyta" gerklė, jaučiu dėl orų kaitos nežmoniškos. Sakykite ką pavartoti galima iš Heel vaistų? Daiva

Pavasarį reikėtų pavartoti Detox Kit detoksikuojantį rinkinį (kiekvieno preparato vartoti po 5 lašus, 2 kartus dienoje, su vandeniu) – imuniteto pastiprinimui ir organizmo detoksikacijai. Gerklės perštėjimas dažnai sukeliamas virusų, todėl vartokite Engystol ir Gripp - Heel tabletes.

Laba diena, ką daryti, jei pavasarį susilpnėjo vaiko imuninė sistema, rudenį gerai ėjo į darželį, o pavasarį jau labai dažnai, vos ne kas dvi savaites, kartojasi tai sloga, tai gerklės ligos. Kaip pastirpinti organizmą 4 metų vaikui? Ačiū, mama Sonata.

Miela Sonata, vaikui reikia vartoti Engystol tabletes ir, esant slogai, purkšti Euphorbium compositum S nosies purškalą.

Gydytoja, pavasariop pradėjau mesti svorį, išsireguliavo mėnesinės, ką galima pavartoti iš Heel  vaistukų? Ačiū.

Pavasarį verta pavartoti Detox Kit, organizmo detoksikacijai ir svorio korekcijai. Iš savo patirties pastebėjau, kad vartojant Detox Kit kai kurioms pacientėms atsiranda noras mažiau valgyti ir gali keistis  (ir mažėti) poreikis valgyti (ar nevalgyti) tam tikrus produktus. Mėnesinių korekcijai puikiai tinka Hormeel lašai. Nerekomenduoju metant svorį atsisakyti gyvūninių riebalų, nes jie reikalingi tam, kad gerai veiktų moteriška hormoninė sistema.

Gydytoja, ar galima vartoti Euphorbium compositum, jei sloga dar tik prasidėjo (t.y., kol dar tik užgulta nosis, o sekreto nėra)? Vaikas 6 metų amžiaus. Dėkoju, Laimina.

Laba diena, tikrai galite drąsiai pavartoti Euphorbium compositum purškalo, jo būtent ir vartojama slogos simptomams lengvinti ir papildomam sinusito gydymui. Purkšti Jūsų atveju 3-5 kartus per dieną, 1-2 kartus į kiekvieną nosies šnervę. Sveikite.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų