Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Norėčiau sužinoti, ar yra homeopatinių vaistų, reguliuojančių hormonus. Norime susilaukti vaikelio, bet kiaušidėse yra cistų. Geriu kontraceptines tabletes Lindynette, jos išnyksta, bet tik nustoju gerti, ir vėl atsiranda. Menstruacijos reguliarios, tačiau skauda pilvo apačią, strėnas ir pučia pilvą. Rita, Kaunas Rita, jums būtina konsultacija, negaliu patarti tokiu svarbiu atveju internetu, reikia labai daug išsiaiškinti ir individualizuoti. Galimybės ir viltis visada yra. Tikėjimo ir optimizmo. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.  
Norėčiau sužinoti, ar įmanomas ir ar veiksmingas homeopatinis gydymas esant tarpslankstelinių diskų protruzijai juosmens srityje? Man išrašė tokias injekcijas: 1 dieną Zeel P ir Discus compositum Amp. po 1 ampulę, kitą dieną - Neuralgo-Rheum-Injeel, Traumeel S, Spascupreel po 1 ampulę. Gydytis 20 dienų. Ar yra tokia sistema? Jelena, Vilnius Labas, Jelena, jums paskirtas gydymas tikslingas. Aš, kaip gydytoja natūropatė, būtinai įtraukčiau psichologinę programą, išsiaiškinčiau daugelį jūsų gyvenimo nuostatų, principų, požiūrių. Nes kiekviena liga turi savo užduotis sielai, ir būtina suprasti, kodėl išsivysto sutrikimai. Sveikata - tai gyvenimo audinys, kurį audžia pats žmogus, todėl būtina peržiūrėti savo gyvenimo tikslą, principus, požiūrius ir daugelį kitų svarbių faktų. Būtina konsultacija:). Aš dar įtraukčiau Traumeel S amp. 3 kartus per  sav. į raumenis ir Detox-Kit rinkinį organizmui detoksikuoti ir imunitetui stiprinti. Organizmas yra visuma, todėl reikalinga visapusiška sveikatos programa. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Labas. Norėčiau sužinoti, kaip tiksliai vartoti Detox-Kit rinkinį. Esu girdėjusi, kad reikia iš visų trijų buteliukų po 30 lašų sulašinti į 1 litrą vandens ir per dieną išgerti, ar geriau atskirai, tai tada per kiek laiko vienus nuo kitų vartoti? Jūratė S., Šiauliai Miela Jūrate, Detox-Kit rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Šie preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot lašai veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartoti jį tikslinga - kiekvieno iš šių preparatų (lašinant paeiliui be pertraukos tarp preparatų) 3 kartus per dieną prieš valgį, po 7-10 lašų, palaikant burnos gleivinėje. Kitas vartojimo būdas - šio rinkinio preparatus sulašinti į 1 -1,5 litro vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Aš, kaip gydytoja natūropatė- homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo pradžioje, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmai, sustiprėtų imuninė sistema, ir tai padėtų organizmui sveikti pačiam. Pavasario periodu, po žiemos sąstingio, labai efektyvi pagalba organizmui pašalinti toksinus Detox-Kit rinkinį derinant su Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį, kad visavertiškai padėtumėte organizmui! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Norėčiau sužinoti, ar galima rasti „Heel“ firmos vaistų, kurių sudėtyje nebūtų cukraus/laktozės? Ką daryti tiems žmonėms, kurie visai negali vartoti cukraus, bet homeopatiniai vaistai yra būtini? Galbūt galima užsisakyti atskirai tokių becukrių vaistų? Ačiū. Irma Galiu jus pradžiuginti, kad daug homeopatinių preparatų yra skystos formos (spirito pagrindu), todėl sėkmingai galėsite vartoti, pakeisdami tabletes. Be to, nemažai pacientų, kurie netoleruoja laktozės, vartoja ir homeopatinius preparatus tabletėmis, bet jokių nepageidaujamų reakcijų nejaučia. Tad visada galima rasti variantus, tinkamus pacientui, tik reikia atvykti į konsultaciją, kad individualiai būtų parinktas gydymo planas. Sėkmės :) Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mane nuolat vargina sloga, kuri susijusi su peršalimu. Drėgnuoju/šaltuoju sezono metu sloguoju labai dažnai skauda galvą, kartais gerklę, parausta nosies sparneliai. Ar tiktų „Heel“ firmos vaistai? Gal vertėtų vartoti imunitetą stiprinančių? Ramūnas P., Kaunas Jums labai tikslinga vartoti homeopatinius preparatus, kurie padės natūraliai sustiprinti imuninę sistemą. Norint gauti puikų efektą, tikslinga skirti derinius homeopatinių preparatų, tai yra Engystol tab., Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis - tai preparatas ne tik nuo slogos, bet ir padedantis profilaktiškai apsisaugoti nuo virusinių infekcijų ir esant Herpes berimui. Be to, kartu vartojamas Detox-Kit rinkinys –  trys preparatai, detoksikuojantys organizmą ir stiprinantys imuninę sistemą. Angin-Heel tab., kai vargina gerklės skausmai + Lymfomyosot lašai. Kad gautumėte gerą efektą, būtina stiprinti savo organizmą sveika gyvensena: pirtimi, baseinu, kvėpavimo praktikomis ir t.t. Tikslinga ir psichologinis emocinis sustiprinimas. Išsamesnei konsultacijai reikėtų atvykti asmeniškai. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kankina neaiškios kilmės vidurių skausmai, dažni spazmai. Pavalgius iš karto pučia pilvą, visą žarnyną varsto diegliai. Man nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Vasarą jaučiausi gerai. Jau mėnuo, kaip pablogėjo savijauta. Gal reikėtų išsivalyti organizmą vartojant Detox-Kit? Prašau patarti, ką daryti. Rita, Kaunas Sveiki :). Jūsų sutrikimų atveju siūlau šių preparatų derinius: Detox-Kit + Hepeel tab. esant spazmams + Spascupreel tabletėmis ar žvakutėmis. Gal dar tikslinga Leptandra comp. + Nervoheel N, tai turiu įvertinti konsultacijos metu. Tikslingas individualus pokalbis ir psichologinės būsenos įvertinimas. Kiekvienas sutrikimas turi emocinę, psichologinę gelmę, tad būtina tai atrasti, kad pasiektume efektyvumą. Optimizmo, geraširdiškumo, džiugesio, tai stiprūs sveikatą kuriantys vidiniai jausmai. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų