Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Sveiki, daugiau nei 3 metus vargina dirglios šlapimo pūslės sindromas. Norėčiau sužinoti, ar homeopatija gydo tokias ligas. Ačiū už atsakymą. Simona, Klaipėda Miela Simona. Yra galimybių vartoti homeopatinius preparatus visada, o kadangi esu gydytoja natūropatė, tai visada skiriu kartu ir natūropatinę programą. Jūsų atveju reikia išsiaiškinti daug klausimų, kad būtų galima parinkti kuo tikslesnę homeopatinę programą. Tikslinga jums pavartoti Plantago-Hom. ir Berberis-Hom. lašais po 10 lašų 3 kartus per dieną. Būtina tikslinti kitus preparatus konsultacijos metu. Sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Kas gali būti, kai prasidėjus menopauzei stipriai kraujuoja? Vilnius Pirmiausia būtina nueiti pas ginekologą, kad jis išsiaiškintų organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės klimakteriniu periodu yra  plačios. Tikslinga vartoti šiuo periodu Klimakt-Heel tab., Gynäcoheel lašais (ar reikalingas šis preparatas, galiu pasakyti individualios konsultacijos metu). Jei tai nervų sistemos problemos, galima rinktis iš šių preparatų Nervoheel N tab., Valerianaheel lašais, Ignatia Hom. lašais,  Ypsiloheel tab. Kitos galimybės numatomos tik konsultacijos metu. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
  Sveiki. Man 37 metai, ir jau keleri metai kamuoja pūlinukai plaukuotoje galvos dalyje. Štai ir dabar jau antra savaitė kaip negaliu jų atsikratyti. Anksčiau gydžiausi ir antibiotikais (tepamaisiais, geriamaisiais, leidžiamaisiais), bet tai padėdavo tik kelioms savaitėms. Dabar ieškau būdų išsigydyti kuo natūralesniais preparatais. Gal Jūs galėtumėte ką  nors patarti? Esu skaitęs, kad galima organizmui pastiprinti pagerti Mercurius-Heel ar Traumeel S (didesnėmis dozėmis). Ačiū. Vitalius, Kaunas Gerbiamas Vitalijau, be išsamios individualios konsultacijos jums rekomenduočiau Detox-Kit rinkinį - tai yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Patekę į organizmą, preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikuojamųjų sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartojama po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną, prieš valgį, palaikant burnoje. Kitas šio rinkinio vartojimo būdas: preparatus sulašinti į 1 -1,5 l vandens po 20-30 lašų, lašų kiekis priklauso nuo butelio talpos dydžio, ir išgerti tai per dieną, palaikant homeopatiškai paruoštą vandenį burnoje. Koks būdas jums patogesnis, taip ir vartokite šį rinkinį, galite paderinti net ir abu šiuos būdus. Aš, kaip gydytoja natūropatė- homeopatė, skiriu šį preparatų rinkinį bet kokio sutrikimo atveju, kad pradėtų veikti organizmo išsivalymo mechanizmus, sustiprėtų imuninė sistema, ir tai padėtų organizmui sveikti pačiam. Kai formuojasi pūlinukai, būtina atkreipti dėmesį į kepenis.Todėl su Detox-Kit rinkiniu derinkite kartu Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį po liežuviu. Puikus derinys ir Mercurius-Heel bei Traumeel S tab. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Tikslinga ir psichologinė konsultacija, reiktų  įvertinti jūsų psichologinę būseną.  Mikroelementų plaukuose ištyrimas padėtų išsamiai įvertinti jūsų organizmo individualumus (apie tai www.ediana.lt). Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki, jau beveik metus kankinuosi ir bandau išsivaduoti nuo dešiniojo kelio nervo uždegimo. Nesu oficialiosios medicinos šalininkė, todėl gydžiausi natūraliais vaistais, stuburo masažu. Jaučiu, kad nervas spaudžiamas juosmens srityje stubure, skausmas eina dešinėje pusėje į kelį. Dabar geriu debesylo žolę po valgio, cinko papildą, ryte varnalėšos šaknies užpilą iš termoso, nakčiai valerijono šaknį.  Šeimos gydytoja liepia leistis Olfen. Labai jo nenoriu ir vietoj jo leidžiuosi Traumeel S injekcijų tirpalą. Kol leidžiuosi, galiu kažkiek judėti nedideliais atstumais. Laukiu Jūsų nuomonės, patarimo. Kur galėčiau pasikonsultuoti, geriau Kaune? Olga, Kaunas Miela Olga, homeopatijos galimybės labai plačios. Teisingas pasirinkimas Traumeel S injekcijų tirpalas gydant kelio sąnario skausmą, bet reikalingas platesnis gydymas. Atvykite į konsultaciją :) Gyd. Diana. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mano vaikiukas gulėjo ligoninėje dėl inkstų infekcijos, dvi savaites gėrė antibiotikų. Tik nustojęs juos gerti, kitą dieną vaikas pradėjo vėl kosėti, ir taip tęsiasi jau dvi savaites. Duodu vaistų, bet nepraeina, o dabar dar ir viena akytė ėmė pūliuoti. Ką patartumėte daryti?Sandra, Norvegija Miela Sandra, jūsų sūnui reikalingas kompleksinis natūropatinis gydymo kursas. BŪTINA individuali konsultacija, jei norite padėti visapusiškai ir tiksliai pagal jūsų vaikelio ypatumus. Aš, kaip homeopatė-natūropatė, manau, kad jūsų sūnaus organizmui, imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo ir yra sulėtėjusi limfinės sistemos veikla, tai daro įtaką uždegimo procesų atsiradimui vaiko organizme. Bet, miela Sandra, noriu pabrėžti, kad būtina įvertinti jūsų sūnaus psichologinę būseną, jo emocinį labilumą, nes be psichologinės priežasties inkstų uždegimai nesivysto. Todėl jums turėčiau užduoti daug klausimų, kad būtų galima  individualizuoti ir atrasti jūsų vaikelio ir jūsų, kaip mamos, psichologinius ypatumus. Suprantu, kad esate išvykę iš Lietuvos. Kaip jūs ir sūnus prisitaiko, ar nėra baimės, įtampos, nerimavimo ir t.t. Nežinau net vaikelio amžiaus.  Atsakymai į daugelį klausimų nulemia paskyrimo planą. Būtina jūsų vaiko organizmui natūrali stiprinanti ir nekenksminga pagalba vartojant homeopatinius preparatus, kad pradėtų veikti jo paties organizmo sveikimo mechanizmai. Nemačiusi paciento, skirčiau šią gydymo schemą: Detox-Kit (Nux vomica Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot lašai) - tai organizmui detoksikuoti, imuninei sistemai sustiprinti, po 3 lašus kiekvieno preparato 3-5 kartus per  dieną prieš valgį, 5 dienas, po to - 3 kartus per dieną visą mėnesį. Būtini laktobakteriniai preparatai žarnynui, pvz., Yogurt kapsulės, Traumeel tab., Engystol tab., Echinacea comp. tab., po 1 tab. 3 kartus per dieną, ir Euphorbium comp.-Nasal Spray SN purškiamasis skystis, kurį reikia purkšti 5 kartus per dieną 3-5 dienas, po to 2-3 kartus. Kad plačiau suprastumėte, kaip dirbu su pacientais, pastudijuokite mano kaip gydytojos natūropatės sveikatos puslapį  www.ediana.lt. Norint sėkmingai gydyti svarbiausia yra jūsų ramumas, optimizmas ir tikėjimas sveikatos jėga, nes vaiko sveikata labai priklauso nuo mamos nusiteikimo ir psichologinės būsenos. Sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Sveiki. Mano sūnui 5 mėn., gydytojai nustatė nepatikslintą bronchinę astmą. Norėjau paklausti, ar galima gydyti bronchinę astmą homeopatiniais vaistais? Jei taip, tai kokiais? Ačiū už atsakymą. Vigita Miela Vigita, taip! Galima gydyti bronchinę astmą homeopatija. Bet gydymą reikia skirti tik konsultacijos metu, nes sutrikimas sudėtingas ir reikalauja išsamios apklausos ir individualaus įvertinimo. Linkiu jums sėkmės, tikėjimo ir optimizmo! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų