Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]

Laba diena. Dirbu mokykloje bibliotekininke. Kiekvienais metais pas mus būna meningito atvejis. Dabar susirgo meningitu valytoja, kuri tvarko bibliotekos teritoriją. Kaip apsisaugoti nuo meningito, nes mes dažnai bendravome? Kiek žinau, šeimos gydytojai išrašo kažkokį antibiotiką nuo šios ligos. Man neseniai atlikta operacija, tai organizmas dar nusilpęs. Gal homeopatija padėtų? Gydomės homeopatiniais vaistais 5 metus. Ačiū.

Rekomenduoju Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkinį (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai), tiktų vartoti probiotikus. Dėl individualaus homeopatinių preparatų parinkimo kreipkitės į gydytoją homeopatą.


Laba diena, jau keletą metų sergu reumatine liga, diagnozės buvo įvairios, vienu metu buvo diagnozuota reaktyvioji artropatija, kitą kartą - poliartritas. Daug kartų lankiausi pas gydytojus reumatologus, buvo atlikti įvairūs tyrimai. Ligos pradžioje buvo nustatyta persirgta be gydymo Laimo liga, dėl to buvo pažeisti sąnariai, vyravo migruojantys skausmai, vieną dieną skaudėdavo rankos riešą, po kelių dienų skausmas persikeldavo į kitos rankos petį (negalėdavau pakelti rankos. Pradžioje gydžiausi nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo, daryta stuburo punkcija ieškant borelijos bakterijų. Ačiū dievui, iki stuburo bakterija nepakliuvo, gydymas buvo leidžiant antibiotikų į veną. Laikui bėgant, nuo nesteroidinių vaistų išsivystė alergija, šiuo metu skauda kojų pėdas ir pirštus, vartoju metilprednizoloną, po pusę tabletės per dieną. Taip pat skausmui malšinti vartoju ZEEL T tabletes, papildomai geriu „Forever“ firmos sultis, maisto papildą organizmui valyti. Norėčiau paklausti, koks galimas veiksmingas gydymas homeopatiniais preparatais. Arūnas

Gerbiamas Arūnai, jums būtų tikslinga vartoti Zeel T ir Traumeel S tabletes ilgą laiką. Reumatinių ligų gydymas homeopatiniais vaistais ir maisto papildais duoda gerų rezultatų.


Laba diena, esu maitinanti mama. Kūdikiui yra savaitė laiko. Pastebėjau, kad vyresnis 4 metų brolis turi spalinių. Ką man reikėtų daryti? 4-mečiui sudavėme Pyrantelio, tėtis irgi sugėrė profilaktiškai. Aurelija  

Yra  antiparazitinių homeopatinių vaistų. Jų galite gauti specializuotose homeopatijos vaistinėse.

https://siuolaikinehomeopatija.lt/vaistines/


Mano dukrai 9 metai. Nuo pat mažens skiepai sukeldavo labai dideles šalutines reakcijas, tiek išorėje, tiek ir raidos sutrikimus. Ranka po skiepo ištindavo, tikrąja to žodžio prasme, dvigubai, ir laikydavosi mėnesį, bet niekas padėti negalėjo, nusprendžiau iš viso skiepų atsisakyti ir neklydau – daugiau nebuvo jokių raidos sutrikimų. Taip pat būna, kai įkanda uodas, o jie prie dukros puola kaip prie medaus. Įkandimai labai dideli ir laikosi ilgai. Nežinau, ar teisingai manau, kad dukrai kažkaip sunkiau pasišalina visokie alergenai. Gal galite patarti, ką reiktų pagerti. Į konsultaciją atvykti, deja, negalime. Inga.  

Gerb. Inga, Jums galiu rekomenduoti detoksikuojamąjį rinkinį su Detox-Kit homeopatinių vaistų rinkiniu (Nux vomica-Homaccord geriamieji lašai, Lymphomyosot geriamieji lašai, Berberis-Homaccord geriamieji lašai). Kai po skiepų būna šalutinių reakcijų, preparatai parenkami vienetinės homeopatijos. Labai dažnai tokie vaikai po to būna alergiški. Įkandimai, apie kuriuos parašėte, rodo alergiją. Reikia ilgesnio gydymo norint normalizuoti organizmą ir imuninę sistemą.


Laba diena, sergu gilumine endometrioze. Jau buvau operuota, dabar vėl laukiu operacijos, bet labai greitai viskas atsinaujina, skausmai beprotiški, dabar įtaria, kad endometriozė išplito ir į stuburą, dėl to užspaudė nervus, tad sunkiai bevaikštau abiem kojomis. Kas padėtų šiuo atveju ir kas padėtų po operacijos greičiau atsigauti, nes bus vėl perpjautas pilvas. Dėkoju.   

Jums reikia Traumeel S ampulių leisti į raumenis (kursas – 10 ampulių).  Taip pat vartokite Detox-kit, pradėkite kuo greičiau. Endometriozės gydymas parenkamas individualiai.


Laba diena, noriu paklausti: aš auginu vaiką, sergantį su sunkia Dcp, valgo gerai, bet svoris auga labai lėtai. Jai 10 metų, sveria maždaug apie 20 kg. Ką man daryti? Ir dar – blogai miega naktimis. Dėkoju.

 

Sveiki, jūsų atveju būtina individuali konsultacija.

Gydytojai: https://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų