Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Prieš dvi savaites labai nudegiau saulėje, visas nusilupau, pakeičiau odą, galima sakyti, ir dabar labai niežti pečius ir nugarą, norisi iki kaulo nusidraskyti. Kaip ir kuo gydyti ar tepti? Neįmanoma kentėti, gal yra kokių liaudiškų priemonių, nes esu užsienyje, ir čia tokių vaistų gal nebus kaip Lietuvoje? Vitalijus Gerbiamasis Vitalijau. Negaliu jums duoti patarimų nematydama jūsų problemos. Todėl rekomenduoju nueiti pas vietinį specialistą, kad parinktų priemones individualiai jums. Sėkmės, išeitis visada yra. Gydytoja Diana. Galite pasisvečiuoti mano kaip natūropatės sveikatos svetainėje www.ediana.lt. Tai padės plačiau ir optimistiškai pažiūrėti į sveikatą. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Norėčiau paprašyti patarimo. Mano pažastys sudirgusios, yra spuogelių. Skutant tikriausiai užkliūna ir truputį pakraujuoja. Nežinau, norėčiau lygių pažastų, o dabar... labai nesiseka. Gal galite ką patarti? Depiliacinį kremą bandžiau – nepadėjo, su vaško juostelėmis nelabai pavyksta. Ką reikėtų daryti, kad oda būtų sveikesnė? Ačiū. Simona Miela Simona. Manau, kad jūsų klausimas yra daugiau skirtas kosmetologui. Aš, kaip gydytoja homeopatė-natūropatė, paskirčiau detoksikuojamąją programą, įvertinusi jūsų individualumą konsultacijos metu. Galima pavartoti Detox-Kit rinkinį iš trijų preparatų Nux vomica-Hom., Berberis-Hom. ir  Lymphomyosot, kurie padės organizmui pašalinti toksines medžiagas, ir tai veiks odos būklę. Dėl kitų preparatų paskyrimo galiu suprasti tik per konsultaciją. Sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena, ieškau preparatų ar vaistažolių su alavu,  nes tyrimai rodo, kad organizme trūksta alavo. Ramūnas Pirmiausia turiu suprasti, kokiu metodu nusistatėte, kad jums trūksta alavo. Srityje apie mikroelementus turiu profesionalių žinių ir patirties, todėl galiu patarti atlikti mikroelementų tyrimą pagal plaukus, kad tiksliai suprastume jūsų mikroelementų apykaitą. Šis metodas padeda nustatyti  25 mikroelementus, iš kurių 15 yra gyvybiškai būtini. Noriu pabrėžti, kad alavas nėra gyvybiškai būtinas, tad nepatarčiau jo vartoti tiksliai nežinodama, ko trūksta! Be to, tyrimas iš mikroelementų atskleidžia net 8 mėnesių medžiagų apykaitą, tai labai tikslu. Plačiau apie tai www.ediana.lt  Šalia homeopatijos dirbu ir šiuo metodu. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Man per metus bent du kartus būna kiaušidžių ar gimdos uždegimas, dabar jau jaučiu simptomus: skauda mylintis, kartais nudiegia šoną. Tikriausiai ir vėl prikibo koks uždegimas. Kokiais homeopatiniais preparatais patartumėte gydytis? Lina Jums pirmiausia būtina nueiti pas ginekologą, kad išsiaiškintų organinę sutrikimo priežastį. O homeopatinio gydymo galimybės moteriškų ligų atveju yra  plačios.  Būtina gydytojo homeopato konsultacija, kad tiksliai suprastume, kas jums bus reikalingiausia. Kadangi esu gydytoja natūropatė, skiriu kompleksinį gydymą ir būtinai išsiaiškinu tiek fizines, tiek psichologines priežastis. Gydymo tikslais rinkčiausi iš šių preparatų Traumeel S tab., amp., Gynäcoheel lašai, Hormeel lašai, Ovarium comp. (kokių iš šių preparatų reikia, galiu pasakyti tik individualios konsultacijos metu). Plačiau apie tai, ką derinu su homeopatija www.ediana.lt. Tad sėkmės. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Ekoskopuojant kepenyse rado 3 maždaug 20/13 mm mazgus, ar tai labai rimta ir iš kur jie atsiranda? Negeriu, nerūkau, gal maistą ne tą valgau? Danutė Danute, gydymas yra labai atsakingas ir individualus procesas, būtinas pokalbis su pacientu! Todėl, kad suprasčiau, ką galėtų reikšti jūsų echoskopinio tyrimo rezultatai, reikalinga konsultacija, o iš kelių jūsų paminėtų sakinių galiu pagalvoti apie kepenų detoksikacijos procesų sulėtėjimą, todėl rekomenduoju valyti organizmą vartojant Detox-Kit rinkinį. Šis rinkinys yra puiki organizmo detoksikavimo priemonė. Preparatai suaktyvina pagrindinių organizmo detoksikacinių sistemų darbą. Nux vomica-Hom. suaktyvina virškinamojo trakto veiklą, Lymphomyosot veikia limfinę sistemą, o Berberis-Hom. padeda efektyviai dirbti inkstų ir šlapimo sistemai, paaktyvina ir tulžies pūslės veiklą. Vartojama po 10 lašų kiekvieno preparato 3 kartus per dieną prieš valgį, palaikant burnoje. Labai efektyvi pagalba organizmui pašalinti toksinus su Detox-Kit rinkiniu derinant kartu Hepeel tab. kepenų detoksikacijos procesams suaktyvinti, po 1 tab. 3 kartus per dieną prieš valgį, po liežuviu. Būtina vartoti detoksikaciją visą mėnesį. Kiekviena liga turi ne tik fizines priežastis, tokias kaip maistas, rūkymas, bet labai svarbios psichologinės priežastys, kurias aiškinuosi su pacientu konsultacijos metu. Kiekviena liga yra nurodymas, kad žmogui reikia peržiūrėti savo gyvenimą, charakterį, elgesį... Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Laba diena. Jau keleri metai, kai surakintas sprandas, riboti judesiai. Ar gali akupunktūrinis gydymas jį atpalaiduoti? Pagarbiai Virginijus Laba diena, Virginijau. Esant tokiam sutrikimui tikslinga derinti keletą gydymo būdų, tiktų ir akupunktūra. Aš, kaip gydytoja natūropatė, skirčiau homeopatiją, masažus (po rentgenologinio įvertinimo), pratimų kompleksus, mikroelementų tyrimą iš plauko ir kt. Apie tai plačiau www.ediana.lt. Būtina išsiaiškinti ir psichologines priežastis, nes kaklas susijęs su lankstumu gyvenime, santykiuose, atskleidžia charakterio bruožus, tad padirbėti tikrai reiktų. O iš homeopatijos skirčiau organizmui detoksikuoti  Detox-Kit rinkinį ir po individualios konsultacijos rinkčiausi tarp šių preparatų Cimicifuga-Hom., Gelsemium-Hom., Traumeel S, Spascupreel. Būtina konsultacija, kad būtų galima tiksliau parinkti jums tinkamiausią vaistą. Sėkmės! Galimybių kurti pačiam sveikatą yra tikrai daug. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų