Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Mano dukrą (12 m.) kamuoja ilgalaikė sloga. Ką patartumėt? Daiva, Kaunas Sloga – dažnai pasitaikanti ir, atrodytų, paprasta liga, bet dažniausiai turi įvairias priežastis, ypač tuo atveju, jei ilgai tęsiasi ar dažnai kartojasi. Tai galima išsiaiškinti tik konsultacijos metu, individualiai bendraujant su pacientu. Ypač homeopatui yra svarbus paciento konstitucijos, individualumo įvertinimas, jo pomėgiai, charakterio ypatumai, psichologiniai akcentai, nes kiekvienas sutrikimas ar liga slepia emocinius, psichologinius niuansus. Nemačiusi paciento, galiu parekomenduoti šį klasikinį letinės slogos gydymo planą. Tai Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis ir Euphorbium compositum S geriamieji lašai. Kartu vartoti Detox-Kit rinkinį (trijų preparatų derinys: Nux vomica-Hom., Lymphomyosot, Berberis-Hom.) - tai kompleksas organizmui valyti ir detoksikuojamiesiems procesams suaktyvinti. Engystol tab.- imuninei sistemai stiprinti nuo virusinių infekcijų ir/arba Echinacea comp. tab. imuninei sistemai stiprinti kovojant su bakterijomis. Kitus preparatus galiu paskirti tik individualiai įvertinusi įvairius aspektus.
Laba diena, man niežti odą jau apie šešias savaites, prieš tai buvo odos infekcija: oda pūliavo, žaizdos užgijo, bet niežulys liko. Gydytojai išrašo visokių tepalų, bet niekas nepadeda. Asta, Šilalė Gerb. Asta, jūsų nusiskundimų atveju būtina homeopato konsultacija! Oda atspindi mūsų vidaus organų veiklą, organizmo sugebėjimą pašalinti toksines medžiagas. Tad odos ligų gydymas tik tepalais neduos efekto, odos būklę ypač veikia kepenų veikla, ir pūlinių atsiradimai atskleidžia, kad kepenų funkcija sutrikusi. Psichologinė-emocinė paciento būklė daro įtaką vidaus biochemijai, o išraiška atsispindi odoje. Prie odos ligų būtinas kompleksinis - individualus homeopatinis-natūropatinis gydymas. Oda - tai vidinės žmogaus pusiausvyros ir sveikatos veidrodis. Pradžioje galite pavartoti Detox-Kit rinkinį (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) ir Hepeel tab. Tai vartojant gali ir paryškėti odos bėrimai, o tai rodys organizmo prasidėjusią savigydą ir detoksikacinius procesus. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Praėjusią savaitę darė skydliaukės echoskopiją. Rado antro laipsnio padidėjimą. Dabar laukiu kraujo tyrimo rezultatų. Jei hormonų lygiai būtų normalūs, kokios yra homeopatinės alternatyvos, galinčios padėti sumažinti skydliaukę? Tadas T., Kaunas Tadai, jums galiu pasiūlyti tik būtiną individualią homeopato konsultaciją. Skydliaukė – svarbus endokrininis organas, ir, norint sureguliuoti jos veiklą, reikia išsiaiškinti daug įvairių jūsų konstitucinių ypatumų, aptarti jūsų psichologinę, vidinę būseną, nervų sistemos ypatumus, jūsų saviraiškos, savirealizacijos aspektus, bendravimo su aplinka ir žmonėmis niuansus. Visa tai daro įtaką jūsų skydliaukės veiklai. Tad sėkmės! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Ar galima kartu vartoti cheminius vaistus nuo depresijos, galvos skausmų ir homeopatinius? Renata, Klaipėda Miela Renata, homeopatiją galima vartoti su cheminiais vaistais, tik reikia padaryti 30 min. ar valandos tarpą tarp vaistų vartojimo. Tačiau jūsų atveju reikia išsiaiškinti gilumines depresijos priežastis ir aktyviai dalyvauti savo sveikimo procese. Vadinasi, reikia peržiūrėti visas savo gyvenimo sritis: ar mylite savo darbą, ar atliekate jį uoliai ir pareigingai, nes didelis procentas sergančiųjų depresija nerealizuoja savęs, neišskleidžia savo talentų, darbus vykdo inertiškai, be džiugesio ir kūrybos. Būtina pergalvoti savo bendravimo psichologiją, ar nėra viduje uždarytų neigiamų jausmų, emocijų ir t.t. Tad šio sutrikimo priežastys visada yra psichologinės ir todėl reikia padirbėti su savimi, kad suprastumėte savo vidaus kalbą. Turite atvykti į konsultaciją, kad galėčiau parinkti individualią klasikinę homeopatiją ir „Heel“ firmos preparatus. Visada yra išeitys ir pasveikimo galimybės, tik jėgos ir galimybių reikia ieškoti pozityviai, pasitelkti į pagalbą homeopatiją ir kitus natūralius gydymo metodus... Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Vargina nuolatinis vidurių užkietėjimas, nustatytas dirgliosios žarnos sindromas. Įtariu, kad visi tie vidurių laisvinamieji, kad ir žoliniai, preparatai nėra gerai. Nusilpęs imunitetas. Dažnai pasikartoja makšties grybelis. Patarkit ką nors. Jolita K., Kaunas Jūsų atveju pradėčiau nuo Detox-Kit rinkinio (Nux vomica-Hom., Berberis-Hom., Lymphomyosot) ir Hepeel tab. - tai organizmui detoksikuoti, kepenų išsivalymui suaktyvinti ir tulžies nutekėjimui pagerinti. Tai padės ir esant vidurių užkietėjimui, bet būtina konsultacija. Reikia įvertinti individualumą ir paskirti natūropatinį gydymo planą. Labai svarbu padėti jums suprasti savo psichologinius ir emocinius nusiteikimus, nes tai svarbiausia priežastis sutrikimų atveju. Sėkmės, džiugios nuotaikos. Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
Mano dukrytei 5 metukai. Vienoje akytėje yra  šaltas miežis. Jis bando išsivaikščioti, sumažėjo, bet visai neišnyko. Gal būtų galima jį išnaikinti neoperuojant? Dar ji dažnai serga virusinėmis ligomis, alergiška ežiuolei, kieti viduriukai ir sunkiai tuštinasi. Kaip sustiprinti imunitetą, kad nesirgtų taip  dažnai? Laima, Klaipėda Jūsų dukrelei reikia sudaryti individualizuotą homeopatinę programą, įvertinus daugelį jos asmeninių psichologinių aspektų. Nes tokiame amžiuje vidurių užkietėjimas rodo vidinę psichologinę įtampą ir nesaugumo jausmą. O iš natūropato-homeopato pozicijų, 70 proc. imuninės sistemos yra žarnyno gleivinėje, todėl reikalingas kompleksinis gydymas. Imuninei sistemai stiprinti tinka Engystol tab., Euphorbium comp.-Nasal Spray SN nosies purškiamasis skystis, Traumeel S tab., Detox-Kit rinkinys, Gripp-Heel tab.  Linkiu optimizmo ir ramumo, tai ypač svarbu mamoms, kai serga vaikeliai, o gydymo tikslais patarčiau rinktis homeopatiją ir kitas natūralias priemones. Virusinės infekcijos, mankšta ir imuninės sistemos sustiprinimas panašiai, kaip raumenims fiziniai pratimai. Tik svarbu rinktis natūralias priemones, kurios padeda organizmui susitvarkyti su virusu:) Atvykite į konsultaciją! Gydytojų homeopatų sąrašą rasite mūsų svetainėje.
1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų