Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2] Laba diena, ar įmanoma homeopatija išgydyti lėtinę anginą? Angina didelių rūpesčių kol kas nekelia, nepūliuoja, bet ASO titras daugiau nei 800, liepia operuoti. Mergaitei 8 metai. Tonsilotren, Angin-Heel mergaitė yra gėrusi daug. Ką dar galėtumėte rekomenduoti? Yra ir alerginis fonas, šiek tiek, labai neryškiai paberia žandukus. Ačiū.

 Yra galimybė pagelbėti mergaitei. Neskubėkit operuoti anginos. Rekomenduoju vartoti šiuos homeopatinius vaistus:

Nux vomica-Homaccord geriamuosius lašus (tirpalą): gerti po 7 lašus 3 kartus per dieną. Vaikams lašus galima sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens.

Lymphomyosot tabletes: vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. Tabletę reikia lėtai ištirpinti burnoje, vartoti ne valgio metu (daryti pertrauką). Vaikams tabletę galima susmulkinti ir įmesti į nedidelį kiekį vandens.

Vėliau tikslinga apsilankyti pas gydytoją homeopatą, norint iki galo įveikti visus negalavimus.


Laba diena, mano vaikui metukai. Ar gali jis viduriuoti dėl to, kad dygsta dantukai, nes tyrimų rezultatai puikūs? Ir nieko nevalgo, išskyrus mišinuką.

Vaikutis gali viduriuoti, kai dygsta dantukai. Bet tai ne daugiau nei  2-3 kartus per dieną.  Būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Mūsų rekomenduojamų gydytojų homeopatų sąrašą rasite čia: https://siuolaikinehomeopatija.lt/konsultantai/

Laba diena, man 24-eri, jau bent 5 metus gydausi nuo lėtinio cistito, gydytojai nuolat skiria įvairiausių vaistų, kurie padeda tik tam kartui - po dviejų savaičių vėl viskas atsinaujina. Nuolat jaučiu nemalonų jausmą. Viena gydytoja patarė kreiptis į homeopatus. Kūdikystėje vargino refliuksai, buvo operuoti, taip pat sergu ir lėtiniu pielonefritu. Gydytojai sako, kad nieko padėti negali - tiesiog jautri šlapimo sistema. Vis dėlto nenorėčiau nuleisti rankų ir prašyčiau patarimo. Dėkoju. Rūta

Sveiki, miela Rūta. Esate teisi. Džiaugiuosi, kad nenuleidžiate rankų, nes tikrai galimybės sveikti yra labai plačios. Homeopatijos galimybės esant jūsų minėtiems simptomams yra tikslingos ir efektyvios, bet be konsultacijos negaliu skirti tikslaus gydymo. Be to, būtina išsiaiškinti ir psichologinę jūsų būseną, kad kuo efektyviau būtų galima pašalinti šią problemą.

Sveiki, jau pusmetį sergu lėtiniu tonzilitu. Sugėriau 4 antibiotikų kursus, tačiau net juos vartojant tonzilės pūliuoja. Be to, prasidėjo pienligė. Ant veido pilna pūlinukų. Norėčiau sužinoti, kokius preparatus skiriate tokiu atveju. Ar tinka rupūžės ištrauka? Kaip kovoti su pienlige homeopatiniais vaistais? Kristina

Sveika, miela Kristina. Nežinau jūsų amžiaus ir daug klausimų tektų išsiaiškinti, kad būtų galima skirti tikslų gydymą. Nemačiusi jūsų galiu rekomenduoti bendrą schemą.  Gerklės skausmas ir atsirandantys pūlinukai parodo, kad  organizmo imuninei sistemai nepakanka jėgų pašalinti toksines medžiagas iš organizmo, kaip dažniausiai  būna sergant tonzilitu. Atsirandančios pūlinės sankaupos  rodo  limfinės sistemos silpnumą, detoksikacijos procesų sulėtėjimo simptomus. Todėl būtinas organizmo detoksikavimas vartojant Detox-Kit (Nux-vomica hom, Berberis, Lymphomyosotas), kartu derinant  Traumeel tab., Engystol tab., Echinacea com. tab. ir  Angin Heel tab. Tai labai tikslinga esant gerklės skausmui ir kitokiems gerklės sutrikimams. Jei norite sau padėti visapusiškai  ir tiksliai, būtina konsultacija.

Turiu 6 metų vaiką autistą, norėčiau paklausti, kas kiek dienų galiu leisti vaikui vaistus Cerebrum compozitum ir kiek ampulių. Gitana

Sveiki, miela Gitana. Šias ampules rekomenduoju vartoti pirmą savaitę 2 kartus per savaitę, po to po 1 kartą per savaitę, kursas – 10 ampulių. Galite rinktis būdą purkšti į burną ampules įsigijus vaistinėse specialų aplikatorių. Rekomenduoju papildyti šį gydymą kitais metodais.


Laba diena, gal galite patarti, kaip gydyti trofinę opą, nes kaimynė nebežino, kuo tepti. Būsime dėkingos. Violeta

Sveiki, miela Violeta. Būtina konsultacija, nes reikalingas individualus preparatų parinkimas, išsiaiškinus daugelį klausimų.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų