Klauskite gydytojo

[contact_form lang=lt id=2]             Į Jūsų klausimus atsako gydytojos homeopatės Diana Laurynaitienė  ir Edita Jaskelevičienė. Sveikatingumo centras „Harmonija ir sveikata", www.harmonijairsveikata.lt. Pateikę klausimą, atsakymą galėsite paskaityti 10 dienų laikotarpiu. 

Sveiki, noriu paklausti kiek ilgai galima vartoti  Nux-vomica, Berberis-Homaccord ir Lymhomyosot geriamuosius lašus, ar galima suvartoti kelis gydymo kursus? Ar geriau daryti pertrauką po kurio laiko?

Galima vartoti du kursus iš eilės, po to daryti pertrauką. Tikslinga pavartoti po tokį gydymo kursą rudenį ir pavasarį.

Laba diena, vaikas turi kirminų, ką iš homeopatijos galima pasiūlyti. Mama Vilija.

miela Vilija, esant kirmėlėms, kaip pagalbinę priemonę patartina pavartoti maisto papildus.

Labas, dažnai kartojasi kosuliai, rytais vis pakosti  vaikas (4 metai) skrepliukais, lanko darželį, ką iš Heel homeopatijos galima pavartoti gydymui?

Patartume Drosera-Homaccord, 2–5 metų vaikams gerti po 5 lašus 3 kartus per dieną. Ūminių sutrikimų atvejais – pradžioje (pirmas dvi valandas) po 5 lašus kas 15 min.

Miela gydytoja, kiek laiko po skiepo galima vartoti Viburcol žvakutes, ar nepakenks vaikučiui jei naudosime kokias 5 dienas?

Viburcol galima drąsiai vartoti savaitę laiko. Po to, jei dar vaikutis neramus, pasitarkite su gydytoju.

Gydytoja sveiki, pavasarį, kai atšilo oras vaikui (3 metai) paberia pakinkius, ar tai gali būti žolės alergija? Gal galima kažką iš Heel vaistukų pavartoti? Kokia būtų Jūsų nuomonė? Ačiū, Milda

Laba diena, tai gali būti alergija. O gal vaikas patiria stresą ir nerviniame fone gali vystytis neurodermitas, nes tai dažna jo lokalizacija. Reiklinga individuali konsultacija.


1234567891011121314151617181920212223242526272829
X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų