Virusinės infekcijos

Dažna problema

Kvėpavimo takų ligos sudaro 30% ligų. Pirmosios kvėpavimo takų ligos pasireiškia vaikystėje, kai imuninė sistema dar nepilnai išsivysčiusi. Antras etapas pasireiškia pagyvenusiems žmonėms. Po 60-ųjų gyvenimo metų yra fiksuojamas staigus peršalimo ligų skaičiaus padidėjimas. Tai susiję su imuninės sistemos nusilpimu dėl organizmo senėjimo procesų.

Kas kaltas?

Peršalimą dažniausiai sukelia virusai. Pradedama sloguoti, kosėti, užkimstama. Jeigu šiuos negalavimus lydi karščiavimas ir raumenų skausmai, tai kalba eina apie gripo infekciją. Virusinio užkrato šaltinis yra gripu sergantis žmogus. Virusas nuo sergančio žmogaus persiduoda sveikajam oro lašeliniu būdu (su seilėmis kai žmogus čiaudi, kosėja, ar pokalbio metu), bei per nosies išskyras (sloga). Užkrėstas asmuo gali skleisti virusą netgi 6 dienas prieš ligos simptomų pasireiškimą ir iki 2 savaičių persirgus šia liga. Staigus ir ūmus epidemijos protrūkis pasikartoja kas 2-3 metus.

Natūralus gydymas

Infekcijoms gydyti galima vartoti kompleksinius homeopatinius vaistus , kurie stimuliuoja žmogaus sveikimo procesą, sustiprina imuninę sistemą, subalansuoja mūsų organizmo funkcionavimą. Engystol yra vaistas gydantis infekcijas, stimuliuojantis imuninės sistemos veiklą ir sutrumpinantis ligos trukmę. Preparatą galima vartoti profilaktiškai – terapija trunka apie 4-6 savaites. O kai mus puola gripas (arba į gripą panaši infekcija), galima išgerti Gripp-Heel. Jeigu ligos metu pasireiškia sausas, varginantis kosulys, terapiją galima papildyti Husteel vaistais.

X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų