Kitos ligos

Ar galima kartu vartoti cheminius vaistus nuo depresijos, galvos skausmų ir homeopatinius vaistus?

Homeopatinius vaistus galima vartoti su cheminiais vaistais, tik reikia padaryti 30 min. ar valandos tarpą tarp vaistų vartojimo. Tačiau šiuo atveju reikia išsiaiškinti gilumines depresijos priežastis ir aktyviai dalyvauti savo sveikimo procese. Vadinasi, reikia peržiūrėti visas savo gyvenimo sritis: ar mylite savo darbą, ar atliekate jį uoliai ir pareigingai, nes didelis procentas sergančiųjų depresija nerealizuoja savęs, neišskleidžia savo talentų, darbus vykdo inertiškai, be džiugesio ir kūrybos. Būtina pergalvoti savo bendravimo psichologiją, ar nėra viduje uždarytų neigiamų jausmų, emocijų ir t.t.

Kaip gydyti sąnarių negalavimus?

Pasirinkimo vaistai – Traumeel S tabletės ir tepalas bei Zeel T tabletės ir tepalas. Šie homeopatiniai vaistai palengvins simptomus, susijusius su skausmu, patinimu ar sąnarių nejudrumu.

Traumeel S tablečių rekomenduojama vartoti po 1 tab. 3 kartus per dieną. Traumeel S tepalo tepti 2 kartus per dieną arba, jei reikia, dažniau. Zeel T tablečių vartoti po 1 tab. 3–5 kartus per dieną, Zeel T tepalo tepti ryte ir vakare.

 

Kaip gali padėti homeopatija esant ribotiems judesiams, uždegimui, surakintam sprandui?

Esant tokiam sutrikimui tikslinga derinti keletą gydymo būdų. Iš homeopatinių preparatų galima rinktis Cimicifuga-Homaccord geriamuosius lašus, Gelsemium-Homaccord geriamuosius lašus, Traumeel S tabletes ir Traumeel S tepalą.

Kokius homeopatinius vaistus galima pavartoti menopauzės metu?

Rekomenduojama vartoti šiuo periodu homeopatinių preparatų Klimakt-Heel tab. (po 1 tab. 3 kartus per dieną). Jei yra nervų sistemos sutrikimų, galima rinktis iš šių preparatų: Nervoheel N tab., Neurexan tab. Ignatia-Homaccord geriamųjų lašų, Ypsiloheel N tab.

Kokius homeopatinius vaistus pasirinkti, ištikus nedidelei sportinei traumai?

Ištikus nedidelei sportinei traumai (pvz., kai yra patempimas, sumušimas, panirimas), ypač tinka vartoti Traumeel S tepalą – tepti 2 kartus per dieną arba, jei reikia, dažniau. Ant gydomos vietos su šiuo tepalu galima uždėti tvarstį. Kad gydymas būtų efektyvesnis, rekomenduojama kartu vartoti Traumeel S tablečių (po 1 tabletę 3 kartus per dieną).

X

Subscribe to Our Newsletter

Grįžti
į viršų