Leptandra compositum geriamieji lašai 30ml

Sudėtis
100 g geriamųjų lašų (tirpalo) yra Leptandra D2 1 g, Quassia amara D3 1 g, Podophyllum peltatum D3 1 g, Arsenicum album D4 1 g, Carbo vegetabilis D10 1 g, Niccolum metallicum D10   1 g, Phosphorus D6 1 g. Pagalbinės medžiagos: etanolis, išgrynintas vanduo.

Preparato grupė
Homeopatinis vaistinis preparatas be patvirtintų terapinių indikacijų.

Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju homeopatu. 

Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Kontraindikacijos
Nėštumo ir žindymo laikotarpis.

Šalutinis poveikis
Nepastebėtas.

Sąveika su kitais medikamentais
Nepastebėta.

Ypatingi įspėjimai
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Šio vaisto sudėtyje yra 35 tūrio % etanolio (alkoholio), t. y. iki 150 mg dozėje (atitinka 3 ml alaus, 1 ml vyno). Kenksmingas sergantiems alkoholizmu. Būtina atsižvelgti nėščiosioms, žindyvėms, vaikams ir didelės rizikos grupės (pvz., sergantiems kepenų ligomis ar epilepsija) pacientams.

Dozavimas ir vartojimo būdas
Jei nepaskirta kitaip, gerti po 10 lašų 3 kartus per dieną. Jei liga ūminė, pradžioje (pirmas 2 valandas) gerti po 10 lašų kas 15 min.

Pakuotė 
Stiklinis buteliukas (su lašintuvu), kuriame yra 30 ml geriamųjų lašų.

Apytikslė kaina vaistinėje, su PVM:
8,00 €
Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt
X

Subscribe to Our Newsletter